Doprava zadarmo nad 50€

Možnosť platby

Dobierka

Zaplaťte priamo pri prevzatí tovaru. Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti PPL alebo Českej Pošty/In Time Logistics. Cenu tovaru môžte zaplatiť dopravcovi v hotovosti pri prevzatí tovaru. Je to pohodlné a hlavne rýchle. Faktúra je súčasťou balíčku, ktorý vám bude doručený.

Platba vopred

Pri tomto spôsobe platby nám najprv zaplatíte zálohovú platbu. Po obdržaní peňazí Vám doručíme objednaný výrobok a spoločne s ním takisto faktúru, ktorá Vám bude slúžiť ako daňový doklad.

V prípade platby vopred (prevodom na účet) počkajte na informačný e-mail, v ktorom obdržíte rekapituláciu objednávky a podklady pre platbu. Objednávku uhraďte najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia podkladov k platbe.

Platba on-line

Zaplatenie objednávky cez internet nikdy nebolo jednoduchšie. V košíku si zvolíte jednu z možných typov on-line platieb, ktoré ponúkame. Najčastejšie zákazníci volia platbu kartou (VISA a MasterCard). Veľmi populárnou metódou je taktiež možnosť prevodu sumy priamo Vašou bankou. Je to jednoduché. Po dokončení objednávky budete presmerovaný do internetového bankovníctva svojej banky, kde po prihlásení môžete platbu ihneď zrealizovať. Úhrada čiastky prebehne behom niekoľkých minút.

Možnosť on-line platby kartami:

- VISA
- MasterCard

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic
Zákaznicka infolinka +421 220 812 508