Doprava zadarmo nad 50€
Domov » PC & kancelária » Sieťové zariadenia » Sieťové káble » Montážny materiál pre optické káble » Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode

Obj.č.: 440678
Výrobca: EFB Elektronik EFB Elektronik
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Vaša cena bez DPH:5,12 €
Vaša cena s DPH:6,14 €
Hodnotenie produktu: hodnotiť
Dostupnosť: Skladom
Ks:  

Porovnať s iným vyrobkom Technické parametre

Pripojenie typu A (príp. vstup)Zásuvka LC
Pripojenie typu A (príp. výstup)Zásuvka LC
Typ prepojkyDuplex
MateriálKeramika
FarbaModrá

Technické otázky a diskusia k výrobku "Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode"

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Obj.č.: 440678
Meno:E-mail:
E-mailová adresa nebude zverejnená.
Nádpis príspevku:
Váša otázka:
Spoločnosť Conrad Electronic si vyhradzuje právo zmazať otázky, ktoré sa nevzťahujú priamo k danému výrobku, komentujú cenu výrobku, sú v nich použité hrubé výrazy, sú zámerne nepravdive, alebo v nich sú použité odkazy na cudzie stránky.
Máte otázku k návodu? Kontaktujte priamo našich technikov na .

Hodnotenie výrobku "Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode"

Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Priemerné hodnotenie zákazníkov:
Ešte nikto nehodnotil
Jméno:
Komentár:

Kliknite na počet hviezdičiek pre hodnotenie
Najviac hviezdičiek = najlepšie hodnotenie

Spoločnosť Conrad Electronic si vyhradzuje právo zmazať hodnotenia, ktoré sa nevzťahujú priamo k danému výrobku, komentujú iba cenu výrobku, sú v nich použité hrubé výrazy, sú zámerne nepravdivé, alebo sú v nich použité odkazy na cudzie stránky.

Podobné alterntívne vyrobky

Detailné porovnanie
Produkt
 
Stav:
Pripojenie typu A (príp. výstup)
Pripojenie typu A (príp. vstup)
Farba
Produkt Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
0
3,44
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
0
3,05
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
0
5,75
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
0
6,14
 
Stav Skladom Skladom Skladom u dodávateľa Skladom
Pripojenie typu A (príp. výstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Pripojenie typu A (príp. vstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Farba Sivá Strieborná Modrá

Aktuálne prezeraný tovar na www.conrad.sk:

Zatvoriť
Poslať produkt e-mailom
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
Odkaz pre príjemcu:
Zatvoriť
Sledovanie produktu
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode

Cena produktu Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode je aktuálne 6,14 €. Postrážte si pokles ceny produktu zadaním svojej e-mailovej adresy a ceny. Akonáhle cena produktu klesne pod Vami stanovenú hranicu, pošleme Vám e-mail.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic
Zákaznicka infolinka +421 220 812 508