Doprava zadarmo nad 50€
Domov » PC & kancelária » Sieťové zariadenia » Sieťové káble » Montážny materiál pre optické káble » Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Obj.č.: 440618
Výrobca: EFB Elektronik EFB Elektronik
Napiste jeziskovy
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Vaša cena bez DPH:2,35 €
Vaša cena s DPH:2,82 €
Pôvodná cena:3,05 €
Ušetríte:7,5% / -0,23 €
Hodnotenie produktu: hodnotiť
Dostupnosť: Skladom
Pri kúpe 10 ks za kus zaplatíte len 2,54 € za kus, pri kúpe 25 a viac ks zapltíte 2,41 € za kus a pri kúpe 50 a viac ks zapltíte 2,30 € za kus.
Ks:  

Porovnať s iným vyrobkom Technické parametre

Pripojenie typu A (príp. vstup)Zásuvka SC
Pripojenie typu A (príp. výstup)Zásuvka SC
Typ prepojkyDuplex
MateriálKeramika
FarbaSivá

Technické otázky a diskusia k výrobku "Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro"

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Obj.č.: 440618
Meno:E-mail:
E-mailová adresa nebude zverejnená.
Nádpis príspevku:
Váša otázka:
Spoločnosť Conrad Electronic si vyhradzuje právo zmazať otázky, ktoré sa nevzťahujú priamo k danému výrobku, komentujú cenu výrobku, sú v nich použité hrubé výrazy, sú zámerne nepravdive, alebo v nich sú použité odkazy na cudzie stránky.
Máte otázku k návodu? Kontaktujte priamo našich technikov na .

Hodnotenie výrobku "Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro"

Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Priemerné hodnotenie zákazníkov:
Ešte nikto nehodnotil
Jméno:
Komentár:

Kliknite na počet hviezdičiek pre hodnotenie
Najviac hviezdičiek = najlepšie hodnotenie

Spoločnosť Conrad Electronic si vyhradzuje právo zmazať hodnotenia, ktoré sa nevzťahujú priamo k danému výrobku, komentujú iba cenu výrobku, sú v nich použité hrubé výrazy, sú zámerne nepravdivé, alebo sú v nich použité odkazy na cudzie stránky.

Podobné alterntívne vyrobky

Detailné porovnanie
Produkt
 
Stav:
Pripojenie typu A (príp. výstup)
Pripojenie typu A (príp. vstup)
Farba
Produkt Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro Propojka Singlemode EFB Elektronik ST/ST, keramické pouzdro
0
3,36
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
0
3,05 2,82
Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro Propojka EFB Elektronik SC/SC-Duplex APC Singlemode, kovové pouzdro
0
5,75 5,37
Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode Propojka EFB Elektronik LC/LC-Duplex Singlemode
0
6,14 5,75
 
Stav Skladom Skladom Skladom u dodávateľa Skladom
Pripojenie typu A (príp. výstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Pripojenie typu A (príp. vstup) ST zásuvka Zásuvka SC Zásuvka SC Zásuvka LC
Farba Sivá Strieborná Modrá

Aktuálne prezeraný tovar na www.conrad.sk:

Zatvoriť
Poslať produkt e-mailom
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro
Želáte si tento produkt pod stromček?
Napíšte Ježiškovi, od koho by ste si ho priali dostať. Ježiško Vašu žiadosť pošle adresátovi aj so zľavovým kupónom.
Zatvoriť
Sledovanie produktu
Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro

Cena produktu Propojka Multimode EFB Elektronik SC/SC-Duplex, keramické pouzdro je aktuálne 2,82 €. Postrážte si pokles ceny produktu zadaním svojej e-mailovej adresy a ceny. Akonáhle cena produktu klesne pod Vami stanovenú hranicu, pošleme Vám e-mail.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic
Zákaznicka infolinka +421 220 812 508