Doprava zadarmo nad 50€

Veľkoobchodné podmienky pre Slovenskú republiku

Vážení zákazníci, veľmi si vážime Vášho záujmu o spoluprácu s firmou Conrad Electronic. Pre správne vybavenie Vašich objednávok alebo dopytov venujte prosím pozornosť nasledujúcim informáciám. Ak ste firma s IČO a fakturačnou adresou na území Slovenska (Slovenskej republiky), prejdite prosím na stránku http://velkoobchod.conrad.sk, kde môžete zrealizovať Vašu objednávku. Samozrejme nám tiež môžete posielať Vaše dopyty, vždy elektronicky na emailovú adresu: velkoobchod@conrad.cz. Vo Vašom emaile prosím stále uvádzajte všetky firemné a kontaktné údaje (IČO, IČ DPH, fakturačnú a dodaciu adresu, email, telefón).

Upozorňujeme

Veľkoobchodné objednávky nie je možné realizovať cez eshop www.conrad.sk. Ak takúto objednávku zrealizujete, nebudú na Vašej faktúre vytlačené správne firemné údaje a takto vystavené faktúry nie je možné o tieto údaje dodatočne doplniť.

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. je registrovaným plátcom DPH na Slovensku. Slovenské identifikačné číslo k DPH:
IČ DPH: SK4020433428

Všetkým zákazníkom fakturujeme za tovar ceny v Eurách vrátane DPH. Faktúru k Vašej objednávke obdržíte emailom (pokiaľ to nebude možné, bude Vám zaslaná poštou).
Táto faktúra je originálny daňový doklad v elektronickom formáte, ktorý vydáva Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. na základe Vašej objednávky a v súlade s príslušnými slovenskými právnymi predpismi. Pokiaľ bude faktúra zaslaná poštou, bude obsahovať pečiatku a podpis, u elektronického formátu bude podpísaná elektronicky podľa platnej legislatívy.
E-faktúra je elektronicky podpísaná a označená časovou pečiatkou. Pravosť faktúry a elektronického podpisu si môžete overiť zobrazením certifikátu. Faktúra je uzamknutá heslom, ktoré je uvedené v emaile. Pre zobrazenie a tlač faktúry je nutné mať nainštalovaný softvér na prehliadanie PDF dokumentov, napríklad Adobe Reader.

POZOR!

Faktúra priložená v zásielke (prikladáme ju z procesných dôvodov pri vyskladnení tovaru) s tovarom nie je platným daňovým dokladom a nie je možné ju použiť vo Vašom účtovníctve. Jediným platným zaúčtovateľným dokladom je elektronicky podpísaná faktúra zaslaná emailom.
V prípade, že Vám faktúra emailom nepríde, alebo potrebujete jej kópiu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 220 812 508.

Ďalšie podmienky sú:
  • Tovar zasielame priamo z centrálneho skladu CONRAD ELECTRONIC v Nemecku
  • Doprava je realizovaná prepravnou spoločnosťou DHL Parcel (v prípade tovaru, ktorý je skladom počítajte s dodacou dobou do 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky)
  • Poštovné a balné pri objednávke do 193,05 € vrátane DPH činí 8,88 € s DPH, u objednávok nad 193,05 € vrátane DPH je poštovné a balné zadarmo
  • Tovar zasielame na dobierku, alebo zálohovou faktúrou
  • Pri zásielkach na dobierku platíte priamo prepravcovi pri prevzatí tovaru
  • Stálym zákazníkom ponúkame na základe obratu v našej spoločnosti zvýhodnené dealerské ceny
  • Všeobecné obchodné podmienky nájdete tu: obchodne-podmienky

Ďakujeme za pozornosť a veríme, že s nami budete spokojní.
Veľkoobchodný tím Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Kontakt: velkoobchod@conrad.cz

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic
Zákaznicka infolinka +421 220 812 508