Důležité informace - IDEME NAPLNO!

Prečítajte si naše najnovšie recenzie a testyFacebook
WunderBar: Ponorte sa do vývoja Android a iOS aplikácií

Štartovacia sada bezdrôtových modulov WunderBar IoT (Internet of Things) obsahuje celkom šesť bezdrôtových modulov a jeden centrálny modul. Jednotlivé moduly sú v skutočnosti malé chytré senzory, ktoré s centrálnym modulom komunikujú bezdrôtovo cez Bluetooth...

Čítať celú recenziu »


Facebook
GPS tracker Amparos M5 stráži Vás i Vaše veci

Dobrý pomocník v krízových situáciách, ktorý umožňuje sledovať aktuálnu polohu vecí, ľudí i zvierat. Prístroj využíva existujúce siete GSM/GPRS a GPS satelity a s ich pomocou dokáže lokalizovať a monitorovať akékoľvek vzdialené ciele cez SMS alebo internet. K svojej prevádzke potrebuje funkčnú SIM kartu...

Čítať celú recenziu »


Facebook
Ovládajte vytápanie svojho domu bezdrôtovo so systémom MAX!

Náklady za spotrebovanú energiu sa v posledných desiatich rokoch najmenej zdvojnásobili. Ak porovnáme účet za minulý a predminulý rok, zistíme, že ceny stále rastú. Stále dookola si pokladáme otázku: Môžeme nejako ušetriť? My na túto otázku odpoveď poznáme. Áno, ušetriť sa dá. A poradíme Vám dokonca ako!

Čítať celú recenziu »


Facebook
Streamujte obrázky a hudbu priamo zo svojho telefónu

Adaptér môžete pripojiť do ktoréhokoľvek USB portu, či už sa jedná o autorádio, stereo zariadenie alebo televízor. Do prehrávačov multimediálneho obsahu sa prostredníctvom tohto adaptéra prenáša obraz a zvuk zo spárovaného smartphone v nekomprimovanej kvalite.

Čítať celú recenziu »


Facebook
Vreckové LED svietidlo LED Lenser M7

Dostalo sa nám do ruky špičkové svietidlo LED Lenser M7. Toto svietidlo od nemeckého výrobcu je používané aj hasičmi a políciou, čo by mohlo znamenať, že sa jedná o kvalitný a odolný výrobok.

Čítať celú recenziu »
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic