Důležité informace - IDEME NAPLNO!
Conrad

Vážení zákazníci,

rádi by sme Vás informovali o situácii na slovenskom trhu. Bývalá partnerská spoločnosť pre slovenský trh Conrad Trade s.r.o. ukončila k 31.10.2013 všetky svoje aktivity a spoločnosť Conrad Electronic ju už niekoľko týždňov nepodporuje v žiadnych obchodných činnostiach.

Chceli by sme upozorniť, že spoločnosť Conrad Trade s.r.o. nikdy nebola súčasťou skupiny Conrad Electronic. Conrad Trade s.r.o. je samostatná spoločnosť s nezávislou vlastníckou štruktúrou, ktorá ako bývalý partner iba predávala vybrané produkty značky Conrad.

Pokiaľ chcete riešiť zrušenie alebo reklamácie objednávok u spoločnosti Conrad Trade s.r.o., využite prosím nasledujúci kontakt:

Bankrot s.r.o.
Okružná 3239
90001 Modrá
Slovenská republika

Všetky doterajšie záväzky spoločnosti Conrad Trade s.r.o. prosím riešte výhradne s vyššie uvedenou spoločnosťou Bankrot s.r.o.

Počas posledných týždňov sme intenzívne pracovali na prevzatí slovenského trhu. Preto môžete od 20.11.2013 zo Slovenska novo objednávať priamo cez spoločnosť Conrad Electronic Česká republika s.r.o. so sídlom v Prahe. Rádi Vás privítame na novom e-shope www.conrad.sk, k dispozícii je tiež telefónna linka +421 220 812 508.

Všetkým zákazníkom sa ospravedlňujeme za prípadné nepríjemnosti!

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic