Zachytenie, premena a ukladanie slnečnej energie.

Nákladovo výhodné začatie využívania obnoviteľných energií. Ušetrite elektrický prúd, predchádzajte blackoutom a využívajte energiu, ktorú ste si uložili na nabíjanie vašich prístrojov a vybavenia.

Phasun – svieži vietor v napájaní nezávislom na sieti

Phaesun sa špecializuje na inštaláciu fotovoltaických a veterných systémov na napájanie nezávislé na elektrickej sieti. Tento nemecký podnik ponúka produkty všetkých renomovaných výrobcov a tiež komplexný servis, počnúc riadením medzinárodných produktov, cez školenia zákazníkov až po technickú podporu. Produktové portfólio zahŕňa najdôležitejšie komponenty pre napájanie nezávislé od siete.


Sun Plus
Solárne moduly Sun Plus vybavené anodizovanými dvojstennými hliníkovými rámami, odolnými proti poškriabaniu sa hodia na priemyselné použitie. Kryštalické články sú integrované v krištálovom skle s nízkym podielom oxidov železa a sú chránené dvojvrstvovou vysoko odolnou fóliou.

Hybrid Kit Sun Wind One
Keď je v zime intenzita slnečného žiarenia nižšia, poskytuje energiu potrebnú na prevádzku 12 voltových spotrebičov veterný generátor. V spojení s meničom frekvencie je možné použiť aj pre štandardné prístroje 230 V AC.

Sun Store 250
Batérie Phaesun Sun Store AGM sú robustné, vodotesné, vydržia mnoho cyklov a majú dlhú životnosť. Sú veľmi účinné a najlepšie sa hodia ako univerzálna batéria.

Produkty Phaesun

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

100 rokov spoločnosti Conrad

Slávte s nami a profitujte zo skvelých jubilejných ponúk, ktoré vám uľahčia vašu každodennú prácu.

Viac

Radca Conrad k úsporám energie

Tipy a užitočné informácie. Možnosti, ako znížiť náklady na energie.

Viac

Prihláste sa na odber noviniek

Nezmeškajte žiadnu novinku a získajte množstvo ďalších výhod.

Viac