Festo - objavte najvyššiu možnú produktivitu!

Inovácie pre maximálnu možnú produktivitu, celosvetová dostupnosť a úzke systémové partnerstvo so zákazníkmi - to je základná charakteristika značky Festo.

V 50. rokoch 20. storočia využila firma Festo ako prvá v Európe stlačený vzduch ako hnacie médium pre automatizáciu. Dnes tento popredný svetový poskytovateľ v oblasti automatizačnej techniky ponúka viac ako 30 000 pneumatických a elektrických produktov a systémových riešení, na základe ktorých je možné vyvinúť špecifické aplikácie pre zákazníkov z najrôznejších odborov.

Produkty zo skupín Ventily, Pneumatické valce, Spojovacia technika a Jednotky údržby je možné priamo objednať od spoločnosti Conrad.

Produkty Festo sú dostupné len pre firemných zákazníkov a po prihlásení. Prihláste sa alebo zaregistrujte ako firemný zákazník tu »

 

Simplified Motion Series

Konštrukčný rad elektrických pohonov Simplified Motion Series predstavuje integrované riešenie pohonov pre jednoduché úlohy spojené s pohybom, ktoré umožňuje prevádzku bez akéhokoľvek softvéru podľa princípu "plug and work": Priamo na pohonu je možné nastaviť parametre ako je rýchlosť vjazdu a výjazdu, sila pri stláčaní a upínaní, voľba referencií pre koncové polohy, dráha tlmenia a ručná prevádzka.

Zistiť viac »