GEDORE. Jedna značka - dve silné línie.

Značka GEDORE znamená najvyššiu kvalitu, výkon a spoľahlivosť a ponúka riešenie pre každého, kto potrebuje vysoko kvalitné, inteligentne vyrobené nástroje, ktoré podporujú bezpečnosť. Od roku 2018 nesie skupina GEDORE pod svetoznámou značkou dva produktové rady: GEDORE a GEDORE RED. Týmto spôsobom plní výrobca GEDORE sľub ponúknuť každému zákazníkovi to správne ručné náradie pre jeho individuálne požiadavky a potreby. GEDORE spĺňa požiadavky priemyslu a obchodu: s vysoko kvalitnými nástrojmi, ktoré často prekračujú štandard, ako aj so zákazkovými a špeciálnymi produktmi. So zavedením druhej produktovej rady GEDORE RED sa spojili potreby výroby, kvality a trhu. So zameraním na to podstatné a s inteligentným prístupom k riešeniu, ponúka GEDORE RED spoľahlivé profesionálne nástroje, ktoré sú tou správnou voľbou pre domácich majstrov bez toho, aby zľavovali z požadovanej kvality.

 

GEDORE predstavuje univerzálny, ucelený rad prvotriednych nástrojov, špeciálnych nástrojov a – na prianie zákazníka – individuálnych riešení pre rozmanité, bezpečné, profesionálne aplikácie v priemysle a v remesle. Výrobky predstavujú osvedčenú kvalitu GEDORE, ktorá v niektorých prípadoch presahuje aj normu DIN.
GEDORE red kombinuje filozofiu kvality s inteligentným prístupom k riešeniu a zameraním na to najdôležitejšie. Produkty sú zamerané na užívateľov, ktorí oceňujú spoľahlivé nástroje, múdre riešenia a hodnotu dobrej značky.

 

 

GEDORE. Tradičný výrobca s jedným z najširších sortimentov v Európe.

 
 
Momentový kľúč Nástrčné kľúče Sady skrutkovačov Bity

 

Sady náradia Dielenské vozíky Kladivá Kliešte

 

Sťahováky Auto-náradie Sady skrutkovačov Obrábacie nástroje

 

Ochranné pomôcky Meracie nástroje Dierovacie nástroje Odizolovacie nástroje

 

Zveráky Špeciálne náradie Osvetlenie