HEXBUG Micro Robotic Creatures

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Hexbug – malý, inteligentný a rýchly jako blesk!

V USA slávia Hexbugy veľký úspech a teraz sa stávajú hitom aj v Európe. Jedná sa o malé inteligentné elektronické roboty, ktoré zdolávajú prekážky a menia smer svojej cesty. Mimo prekážok reagujú rýchlo napríklad na svetlo alebo zvuk.

V ponuke máme tieto druhy

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Piadivka

Piadivka je najväčší robot značky Hexbugs. Je ovládaná dvojkanálovým diaľkovým ovládaním (kanály A a B), môžete teda s kamarátmi usporiadať aj napínavé preteky. Ovládačom môžete meniť smer pohybu dopredu aj dozadu, píďalku môžete aj otočiť. Ak sa stretne viac píďaliek naraz, môžete všetky diaľkové ovládače naladiť na rovnaký kanál a pohybovať všetkými píďalkami naraz.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Mravec

Ďalším typom je Mravenec reagujúci na dotyk. Akonáhle Mravenca Hexbug jedenkrát zapnete, už ho nechytíte. Ohromnou rýchlosťou pobehuje po okolí, dokiaľ do niečoho nenanrazí svojimi tykadlami alebo niečo neucíti na senzore pohybu omiestnenom v zadnej časti. Potom zmení smer a pokračuje ďalej, stále rovnakým zbesilým tempom.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Larva Hexbug

Larva Hexbug je novým členom rodiny robotov Micro Robotic Creatures. Larva sa najlepšie pohybuje na obzvášť hladkom povrchu a je vybavená vstavaným senzorom, aby mohla reagovať na podnety z okolia. Inštinktívne mení smer a reaguje na prekážky a rôzne predmety. Jednoducho sa otočí a lezie ďalej.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Hexbug Nano

Hexbug Nano sa správa ako skutočný chrobák. Na 12 nožičkách sa potuluje po okolí, rôzne mení smer pohybu a pokiaľ sa náhodou ocitne na chrbte, dokáže sa sám zas otočiť! Batérie sú pri všetkých produktoch Hexbugs súčasťou dodávky, nano chrobák sa tak môže vybrať hneď na prieskum. Ďalším typom je svietiaci Hexbugs Nano.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Hexbug Original

Hexbug Original - akonáhle narazí na prekážku, jednoducho zmení smer a pokračuje ďalej. Reagujú dokonca aj na zvuk! Zatlieskajte alebo zaklopte hlasno na stôl a chrobáky zmenia smer. Batérie sú súčasťou dodávky, chrobáky sa môžu ihneď rozbehnúť a zábava začína!

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Krab

Krab Hexbug vybavený svetelným a zvukovým senzorom sa pohybuje na svojich 8 nožičkách do strán, až kým ho nevyruší nejaký zvuk. Vtedy zmení smer. Akonáhle sa nad ním objaví tieň alebo pod niečo zalezie a ocitne sa v tme, zostane stáť, kým tieň nad ním nezmizne alebo kým nebude počuť zatlieskanie. Batérie sú súčasťou dodávky, kraby sa môžu ihneď vydať na prieskum.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Scarab

Žiadny z členov rodiny HEXBUG nie je tak rýchly ako Scarab. Vďaka výkonnému motorku rýchlo prehľadá celé svoje okolie. Ak sa prevráti na chrbát, automaticky sa dostane späť na nohy a pokračuje ďalej. Keď narazí na prekážku otočí sa a zmení smer. Svojimi šiestimi nohami urobí až 1200 pohybov za minútu tam a späť.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Pavouk

Hlava tohto Pavúka sa otáča o 360° a pomocou 2-kanálového diaľkového ovládania sa pohybuje dopredu a dozadu. Najväčšia zábava nastáva v momente, keď sa stretnú 2 roboty.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

Robotická rybička

HexBug Aquabot je robotická rybička, ktorá sa aktivuje ponorením do vody. Najlepšie je umiestniť ju do priehľadného akvária, kde môžete dobre vidieť, ako robot funguje. Robotická rybička má veľmi realistické pohyby a vie náhodne meniť smer i rýchlosť plávania.

HEXBUG Micro Robotic Creatures

HexBugs bojovníci

Najnovší typ HexBug mikrorobotov je HexBug bojovník. Vďaka svojej konštrukcii a prevedeniu sa môžu títo bojovníci pohybovať a súperiť navzájom. Výkon Vášho bojovníka leží len vo Vašich rukách! Vyzbrojte ho mechanickými zbraňami a pancierovaním a nájdite pre seba tú ideálnu kombináciu. Battle aréna a Battle štadión, ktoré sa dajú doobjednať predstavujú to dejisko rôznych súbojov. Pri súboji je zranenie signalizované blikajúcim červeným svetlom.

Video: HEXBUG Micro Robotic Creatures

Oficiálna internetová stránka spoločnosti HEXBUG

Produkty Hexbug v našej ponuke

Obj.č.: 190727
HexBug Scarab
  • Najrýchlejší člen rodiny HexBug
  • Výkonný motor pre vysokorýchlostné sprinty
  • Úspešné rozptýlenie so zábavným faktorom
HexBug Scarab
4
 
11,54
Cena vrátane DPH
Skladom
Obj.č.: 190741
HexBug Spider

Hlava tohto HexBuga sa dá otáčať o 360° a pomocou 2-kanálového diaľkového ovládania sa pohybuje dopredu a dozadu. Najväčšia zábava nastáva, ak sa stretnú 2 roboty. Upozornenie: ...

HexBug Spider
5
 
27,37
Cena vrátane DPH
Skladom
Obj.č.: 190791
Svietiaci HexBug nano svietiaci
  • Svetlý robotický hmyz na 12 nohách
  • Ideálne na hladké povrchy
  • Úspešné rozptýlenie so zábavným faktorom
Svietiaci HexBug nano svietiaci
4.83333
 
5,52
Cena vrátane DPH
Skladom

Príslušenstvo Hexbug

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic