Možnosť platby

Dobierka

Zaplaťte priamo pri prevzatí tovaru. Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti PPL alebo Českej Pošty/In Time Logistics. Cenu tovaru môžte zaplatiť dopravcovi v hotovosti pri prevzatí tovaru. Je to pohodlné a hlavne rýchle. Faktúra je súčasťou balíčku, ktorý vám bude doručený.

Platba vopred

Pri tomto spôsobe platby nám najprv zaplatíte zálohovú platbu. Po obdržaní peňazí Vám doručíme objednaný výrobok a spoločne s ním takisto faktúru, ktorá Vám bude slúžiť ako daňový doklad.

V prípade platby vopred (prevodom na účet) počkajte na informačný e-mail, v ktorom obdržíte rekapituláciu objednávky a podklady pre platbu. Objednávku uhraďte najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia podkladov k platbe.

Platba on-line

Zaplatenie objednávky cez internet nikdy nebolo jednoduchšie. V košíku si môžete zvoliť platbu kartou (VISA a MasterCard) - Táto služba je však aktuálne nedostupná v súvislosti so zavádzaním EET, v prípade otázok sme Vám plne k dispozícii na telefónom čísle: +421 220 812 508 alebo na e-maile objednavky@conrad.cz.

Možnosť on-line platby kartami (POZOR! Aktuálne je táto možnosť pozastavená v súvislosti so zavádzaním EET, pre viac informácií nás prosím kontaktujte na telefónom čísle: +421 220 812 508 alebo e-mailom na objednavky@conrad.cz. Ďakujeme za pochopenie, na sprístupnení služby usilovne pracujeme):

- VISA
- MasterCard

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic