Důležité informace - IDEME NAPLNO!

Možnosť platby

Dobierka

Zaplaťte priamo pri prevzatí tovaru. Tovar Vám doručíme prostredníctvom spoločnosti DHL Parcel. Cenu tovaru môžete zaplatiť dopravcovi v hotovosti pri prevzatí tovaru. Je to pohodlné a hlavne rýchle. Faktúra je súčasťou balíčku, ktorý vám bude doručený.

Platba vopred

Pri tomto spôsobe platby nám najprv zaplatíte zálohovú platbu. Po obdržaní peňazí Vám doručíme objednaný výrobok a spoločne s ním takisto faktúru, ktorá Vám bude slúžiť ako daňový doklad.

V prípade platby vopred (prevodom na účet) počkajte na informačný e-mail, v ktorom obdržíte rekapituláciu objednávky a podklady pre platbu. Objednávku uhraďte najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia podkladov k platbe.

Platba on-line

Zaplatenie objednávky prostredníctvom internetu je najrýchlejší formou úhrady. V košíku si zvolíte jednu z ponúkaných on-line platieb. Najčastejšie zákazníci volia platbu kartou (VISA alebo MasterCard). Pred uskutočnením platby si nezabudnite overiť, či máte dostatočný zostatok financií na svojom účte, a či máte správne nastavené denné limity čerpania.

Veľmi populárnou metódou je tiež možnosť prevodu finančnej čiastky prostredníctvom Vašej banky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný do internetového bankovníctva svojej banky, kde po prihlásení môžete platbu ihneď uskutočniť. Úhrada čiastky prebehne behom niekoľkých minút.

Možnosť rýchlej platby je možný skrz nasledujúce banky:

- Slovenská sporiteľňa
- Unicredit Bank
- Všeobecná úverová banka
- Tatra Banka
- Poštová banka

Platby on-line zaisťuje platobná brána GoPay. Informácie o priebehu platby Vám platobná brána zašle na Vami uvedenú emailovú adresu, ktorú ste uviedli pri zadávaní objednávky.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic