Webinár
Online semináre

Webinár je živá forma online komunikácie, ktorá prebieha prostredníctvom Internetu prostredníctvom webového prehliadača. Pojem "webinár" pochádza zo spojenia slov webový seminár a prvýkrát sa začal používať začiatkom 21. storočia spoločne s rozšírením technológie pre videokonferencie. Účastník webináru nepotrebuje extra hardvér ani softvér a možnosti jeho využitia sú veľmi široké. V najväčšej miere sa webináre používajú pre odovzdanie prínosných informácií alebo predstavenie a školenie na určitý produkt či službu. (Zdroj: Wikipedia)

Kalendár aktuálnych webinárov Conrad

Nové webináre sa aktuálne pripravujú. Nižšie si môžete prezrieť videá už uskutočnených webinárov.

 

Ako sa môžem zúčastniť webináru?

Účasť na webinári je veľmi jednoduchá, prechádzajte kalendárom, nájdite udalosť, o ktorú máte záujem a zaregistrujte sa. Registrácia sa odporúča, pretože miesta sú často obmedzené.

 

Čo potrebujem pre účasť na webinári?

Všetko, čo potrebujete k účasti na webinári, je pripojenie k internetu so stabilným pripojením, program pre správu multimediálnych nástrojov a reproduktor alebo náhlavnú súpravu.

 

Archív webinárov

Dátum Jazyk Téma Typ výstupu

17.6.2020

Angličtina

Digitus: Inovatívne technológie pre inteligentné zapojenie budov 

 
27.5.2020 Angličtina AVM: FRITZ!Box: Inteligentné domáce sieťové centrum Video
224.2020 Angličtina Testo: Infračervený teplomer vs. termokamera - správny nástroj pre každú aplikáciu Video
21.11.2018 Angličtina Weidmüller: Technológia pripojenia zariadenia pre výkonovú elektroniku orientovanú na budúcnosť Video