Aktualizováno 18.3.2020

Predaj respirátorov a ochranných pomôcok

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás týmto informovať, že vzhľadom k nariadeniu nemeckého Ministerstva zdravotníctva, ktoré zakazuje vývoz zdravotníckych ochranných pomôcok (masiek, rukavíc, ochranných odevov,...) do zahraničia, naša spoločnosť Conrad Electronic nie je viac oprávnená predávať tieto produkty.

Z vyššie uvedeného dôvodu sme boli nútení všetky objednávky obsahujúce ochranné pomôcky v našom systéme zrušiť.

V prípade platby za objednávku vopred (kartou online/zálohovou faktúrou) nám pošlite číslo objednávky a vaše číslo účtu k vráteniu platby na: info@conrad.cz.

Obmedzenie platby na dobierku

Z dôvodu bezpečnostných opatrení, ku ktorým pristúpil náš partner pre doručovanie zásielok na Slovensku, nie je možné zasielať do tejto destinácie balíky na dobierku. K dispozícii ale naďalej sú ostatné bezpečnejšie spôsoby platieb. Ďakujeme za pochopenie.

Predĺženie možnosti vrátenia tovaru na 30 dní

Rozširujeme možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu zo 14 na 30 dní s platnosťou od 18.3. do 30.4.2020.

Sklad a skladová bezpečnosť

Na našich e-shopoch stále ponúkame viac ako 500.000 produktov, ktoré máme na sklade. Skladovú dostupnosť môžete skontrolovať na produktovej stránke. Objednávky prijímame nonstop 24/7.

Dbáme na bezpečnosť našich zamestnancov, a to ako v kanceláriách, tak v sklade. Náš centrálny sklad v Nemecku prijal všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia.

Doprava zadarmo

Aktuálne sme aktivovali možnosť dopravy zdarma zatiaľ do 31.3.2020 pre objednávky nad 20 € s DPH.

Doprava zdarma
Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic