Moderná technika budov umožňuje inštaláciu kompletných energetických technických zariadení a elektronických riadiacich a regulačných systémov. Spoločnosť Conrad ponúka technické riešenia, ktoré sú šité presne na mieru požiadavkám vašej budovy.

Sortiment popredných výrobcov
Nové produkty a inovácie
Presne vyhovujúce produkty pre techniku budov

         

Inštalácia

Digitálna sieť

Bezpečnosť budov

Osvetlenie

Elektromobilita

Vysoko kvalitné komponenty a riešenia od spoločnosti Conrad. Objavte širokú ponuku produktov Conrad. Zabezpečte svoju budovu vhodnou technikou. Pre chytré a energeticky úsporné domácnosti. Zistite viac informácií k téme elektromobility.
         
Viac » Viac » Viac » Viac » Viac »

 

Bezpečnostná kamera ABUS

Detailné monitorovanie za každého počasia s veľmi vysokým rozlíšením 2560 x 1440 pixelov vyznačuje 4 MPx kamera...

Viac

Nabíjacia stanica LAPP

MOBILITY DOCK, 10 a, 1fázový od Lapp je koncipovaný ako mobilná nabíjačka špeciálne na použitie na cestách. Pripojenie do štandardnej domácej zásuvky...

Viac

Wi-Fi router AVM

FRITZ!box 7530 AX s inovatívnym Wi-Fi 6 (WLAN AX) prináša rýchlu a stabilnú Wi-Fi do domácej siete. Nový štandard Wi-Fi Wi-Fi 6...

Viac

Kúpeľňové svietidlo LEDVANCE

Kúpeľňové svietidlo LED vstavané LEDVANCE DOWNLIGHT ALU, 14 W, 1260 lm, neutrálna biela, 4000 K, vyžarovací uhol 100°...

Viac

 

Ďalšie dôležité skupiny produktov na tému techniky budov nájdete tu

Meracia technika budov VOLTCRAFT

Značka VOLTCRAFT je od roku 1982 synonymom inovatívnej špičkovej techniky v oblasti skúšania a merania. Presnosť, spoľahlivosť a v neposlednom rade aj orientácia na bezpečnosť pri používaní zariadení je absolútnou prioritou. Okrem iného sú mnohé zariadenia k dostaniu tiež ako skalibrované, pokiaľ je pre firmu používanie skalibrovaných zariadení povinné. Kalibráciu je možné zvoliť buď podľa normy ISO alebo podľa EN ISO/IEC 17025:2018 (DAkkS).

Na meranie, pri inštalácii alebo údržbe budov vyvinula spoločnosť VOLTCRAFT celý rad zariadení, ktoré vám výrazne uľahčia prácu.


Tu sa dozviete viac o oslavách 40 rokov VOLTCRAFT

Chcem zistiť viac
 

 

 

 

 

Objavte témy spojené s náradím a dielňou
Nájdite si nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, inšpirujte sa najnovšími technologickými inováciami a zostaňte v obraze s informáciami z odboru.

Chcem vedieť viac

 

Všetko k téme automatizácie
Na tejto stránke nájdete všetko k téme modernizácia, rozšírenie a tiež údržby a opravy.

Viac o automatizácii

Tu si môžete objednať náš newsletter
Nenechajte si ujsť žiadne novinky, ponuky a špeciálne akcie spoločnosti Conrad.

Registrovať sa na odber noviniek