Vhodný návrh na osvetlenie dokáže zabezpečiť optimálne podmienky pre efektívnu prácu v kanceláriách, obchodoch, servisných strediskách a výrobných priestoroch.

Pozitívny vplyv svetla na naše zdravie, výkonnosť a estetický účinok svetla zvyšuje kvalitu odvedenej práce a navyše so sebou do budúcnosti prináša i celú radu rôznych výhod.

 

LEDVANCE Philips Lighting Paulmann FischerTechnik

 

Možnosti moderného osvetlenia od spoločnosti LEDVANCE

S produktmi od spoločnosti LEDVANCE vám ponúkame komplexnú radu osvetľovacích zdrojov pre špecifické aplikácie. Pomôžeme vám tak znížiť náklady na osvetlenie a zároveň zvýšiť kvalitu samotného svetla.

Prezrieť produkty Ledvance

 

Bodovky pre ideálne osvetlenie všetkých priestorov

Downlight Comfort od LEDVANCE zaujme vysoko kvalitným, hliníkovým krytom. Pred samotnou inštaláciou svietidla si navyše môžete pomocou DIP prepínača vybrať medzi nastavením teplých farieb (okolo 3 000 Kelvinov), neutrálnu bielu (4 000 kelvinov) alebo studenú bielu (5 700 Kelvinov).

Zobraziť produkty

Svetelné zdroje Downlight ALU & downlight SLIM

Bodové osvetlenie LEDVANCE Downlight Alu je k dispozícii v dvoch rôznych variantoch. Prvý variant predstavuje klasické bodové osvetlenie s integrovaným driverom. Druhé prevedenie je Downlight slim s externým driverom a veľmi úzkym profilom. V porovnaní so zdrojmi, ktoré používajú bežné kompaktné žiarivky, poskytujú tieto svietidlá vyššiu úsporu energie až o 60% a záruku výrobcu po dobu 5 rokov.

Zobraziť produkty

 

Vstavané svietidlá - bodové osvetlenie

Široká produktová rada bodového osvetlenia dokáže svojou kvalitou tiež presvedčiť. Či už sa jedná o atraktívny reflektor štvorcového tvaru alebo v oválnej verzii, všetky slúžia ako perfektná náhrada za bežné halogénové reflektory. Okrem bežných prevádzkových režimov ako je zapnutie/vypnutie, je možné tieto reflektory taktiež stmievať alebo natáčať.

Zobraziť produkty

 

 

Reflektory pre vaše najrôznejšie projekty

V modelovej rade reflektorov ponúka LEDVANCE široké portfólio univerzálnych zdrojov svetla. Reflektory sú k dispozícii v rôznych výkonových verziách a farbách svetla, rovnako tak môžete vyberať medzi zdrojmi s pohybovými alebo súmrakovým senzormi.

Zobraziť produkty

 

Panelové svietidlá - vhodné pre všetky aplikácie

Vlastnosti LED panelu (Gen 3): Vylepšené, vysoko výkonné panely s minimálnym efektom blikania inšpirujú k dosiahnutiu ďaleko väčšej energetickej účinnosti, navodzujú príjemnú svetelnú atmosféru a predstavujú veľmi jednoduchú inštaláciu. Čím vás tieto svietidlá presvedčia? Je to ich dlhá životnosť, ktorá dosahuje až 60 000 hodín.

Zobraziť produkty

 

 

Predstavované produkty:

Osvetlenie Philips

Značka Philips je už viac ako 127 rokov symbolom pre vysoko kvalitné a energeticky účinné osvetlenie. Váš objekt bude vďaka osvetleniu od Philipsu vybavený modernou chytrou technológiou. S radom osvetlenia Philips Hue môžete využívať svetlo v úplne novej dimenzii: moderné LED žiarovky môžete veľmi ľahko ovládať prostredníctvom aplikácie vo vašom smartphone, pomocou nástenného vypínača alebo hlasu. Pohrajte sa s celkom 16 miliónmi farieb a ponorte sa do sveta chytrého osvetlenia.

Pozrite sa na produkty Philips Lighting

Predstavované produkty:

Paulmann

Nový trojfázový montážny systém ProRail3 od spoločnosti Paulmann umožňuje pri návrhu osvetlenia použiť rôzne scenáre. Vďaka širokému výberu systémových komponentov v troch systémových farbách je tak celý projekt osvetlenia ďaleko jednoduchší. Toto osvetlenie je ideálne pre použitie v komerčnom sektore, od budov určených pre obchodnú činnosť, priestorov ako sú lekárske ambulancie, kancelárie právnických firiem, až po verejné predajné priestory ako napríklad butiky, reštaurácie alebo hotely. Systém ProRail3 ponúka ideálnu príležitosť na osvetlenie konkrétneho tovaru a exponátov vo vybraných priestoroch, nasvietenie celých stien a podlahy a vytvorenie vlastnej svetelnej zóny.

Dizajnové svetlá od spoločnosti Paulmann vytvárajú v kanceláriách a ordináciách príjemnú atmosféru pripomínajúcu obytný priestor a štýlové akcenty v reštauráciách a predajniach.

Pozrite sa na produkty Paulmann

Predstavované produkty:

Fischertechnik:

Najlepší dodávatelia

Naše služby

Dopyt (RFQ)
Rýchly dopyt - vyplňte nasledujúci formulár a získajte najlepšiu ponuku.

Viac informácií ›

Káble v metráži
Ponúkame prispôsobenie káblov a hadíc presne podľa vašich požiadaviek.

Viac informácií ›

 

Termínované objednávky
Naplánujte si dodávky vopred a podľa potreby.

Viac informácií ›

Konfigurátor káblov
Nakonfigurujte si svoje káble podľa svojich individuálnych prianí.

Viac informácií ›

Ďalšie zaujímavé témy:

Prezrite sa tiež na ďalšie inovatívne riešenia pre moderné budovy.

Viac informácií »

Viac o našich aktuálnych ponukách a akciách.

Viac informácií »