Vydarený koncept osvetlenia vytvára optimálne podmienky pre produktívnu prácu v kanceláriách, obchodoch, strediskách služieb a vo výrobných prevádzkach.

  Pozitívne účinky svetla na zdravie
  Zvýšená výkonnosť
  Záruka vysokej kvality práce

 

Udržateľná kancelária – vďaka LED osvetleniu Philips

 

Ušetrite energiu vo vašej kancelárskej budove vďaka LED osvetleniu Philips, ktoré je jedným z najudržateľnejších na trhu. Vďaka inovatívnym, ultra účinným LED žiarovkám Philips ušetríte v porovnaní s bežnými LED žiarovkami nielen až o 60% viac energie, ale zaistíte si tiež trikrát dlhšiu životnosť. Táto nová technológia Philips navyše prispieva aj k obmedzovaniu emisií uhlíka, množstvu odpadu a tiež k zníženiu spotreby energie. Ultra účinný LED rad spoznáte podľa zeleného obalu a tiež podľa energetickej triedy A.

Viac o Philips

Naše tipy

Posuňte osvetlenie na vyššiu úroveň vďaka šikovným svetlám Philips Hue

Užívajte si perfektné osvetlenie pri každodennej práci v kancelárii! Či už sa rozhodnete pre studené biele svetlo pre lepšie sústredenie alebo pre teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru, vďaka systému Philips Hue prispôsobíte svetlo svojim požiadavkám jednoduchým stlačením tlačidla. Ovládajte chytré žiarovky prostredníctvom aplikácie, diaľkového ovládania, spínačov alebo hlasu a vyberajte z najrôznejších farebných tónov. Nastavenie svetiel je možné navyše personalizovať tak, aby sa osvetlenie v kancelárii automaticky prispôsobilo štruktúrovaniu vášho dňa.

Objavujte rozmanité možnosti systému Philips Hue a pripravte si svoj zážitok zo svetla priamo na mieru.

Viac

Naše tipy

Na ceste do budúcnosti – s LED trubicami OSRAM SubtiTUBE

Silný výkon, silná technika: LED trubica SubtiTUBE predčí bežné žiarivky T8, T5 a T9 v mnohých ohľadoch. Sú energeticky účinné, majú dlhú životnosť, neblikajú, sú vyrobené z nerozbitného skla a predovšetkým sú v zhode s legislatívou EÚ, takže sú perspektívne.

Viac

Naše tipy

Paulmann – optimálny lištový systém

Nový 3-fázový lištový systém ProRail3 od firmy Paulmann umožňuje všestranné konfigurácie vďaka veľkému výberu systémových komponentov v troch systémových farbách. Je ideálny pre použitie v komerčných priestoroch ako sú ordinácie či kancelárie, ale aj v otvorených obchodných priestoroch s veľkým pohybom zákazníkov ako sú butiky, gastronomické prevádzky a hotely, kde je potrebné optimálne nasvietiť predávaný tovar.

Viac

Naše tipy

Najlepší dodávatelia

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing

 

 

 

 

 

 

Všetko k téme technológie budov
Spoločnosť Conrad ponúka technické riešenia, ktoré sú šité presne na mieru požiadavkám vašej budovy.


Viac informácií k technológii budov ›

 

Všetko k téme automatizácie
Na tejto stránke nájdete všetko k téme modernizácia, rozšírenie a tiež údržby a opravy.

Viac informácií o automatizačnej technike ›

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru
Nenechajte si ujsť žiadne novinky, ponuky a špeciálne akcie spoločnosti Conrad.


Registrovať sa k odberu noviniek ›