40 rokov VOLTCRAFT – čerpanie a plánovanie vášho rozpočtu

Takmer všetky podniky, školy a úrady svoje investície plánujú.

V prvom štvrťroku je možné nový rozpočet využívať flexibilne. V druhom štvrťroku sa rozpočet upravuje podľa aktuálnych výkonnostných ukazovateľov danej organizácie. Počnúc tretím štvrťrokom sa prechádza na plánovanie rozpočtu na nasledujúci rok – čo sa nenaplánuje, nemôže byť v nasledujúcom roku zrealizované. A vo štvrtom štvrťroku sa všetko točí okolo zmysluplného vyčerpania zostávajúcich rozpočtových prostriedkov.

Vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon vám značka VOLTCRAFT pomôže dosiahnuť plánované rozpočtové ciele v ktorejkoľvek z uvedených fáz. Zvýšený výkon predstavuje pred koncom roka pre váš podnik alebo úrad, s ohľadom na zostávajúce rozpočtové prostriedky nemalú výhodu.

Spoločnosť VOLTCRAFT napomáha kontrole nákladov v celom rade odvetví. Platí to pre jednotlivé oddelenia, ktoré si musia strážiť náklady na nákup meracích prístrojov, ale aj pre investície, ktoré pokryjú viac pracovísk naraz. Úspora nákladov na jedno zariadenie sa pri komplexnom prístupe násobí. Pozrime sa na nasledujúce tri príklady. Sú ukážkou najrôznejších možností, ako možno čo najefektívnejšie využiť daný objem prostriedkov.

 

Výskum a vývoj

Správa vozového parku

Nabíjacia technika pre pracovisko

 

Meracia technika pre rozpočet od 250 do 800 EUR
 

Atraktívne investície

Tento rozsah čistej ceny môže byť zaujímavý pre vaše ročné daňové odpisy. Všeobecne v  tomto rozmedzí nájdete možnosti investícií do vybavenia laboratórií a servisu, ktoré môžu predstavovať atraktívnu alternatívu k iným značkám.


 

 

 


Meracia technika do 800 EUR

Zaujímavé možnosti investície pre Váš biznis do 1000 EUR
 

Tiež v rozmedzí od 800 do 1000 EUR nájdete v spoločnosti VOLTCRAFT zariadenie s vynikajúcim pomerom cena/výkon. Pri ďalšom nákupe sa môžete rozhodnúť, akú protihodnotu chcete za svoje peniaze získať.

Meracia technika do 1000 EUR

VOLTCRAFT FG-31602T generátor funkcií 1 µHz až 160 MHz, 2kanálový

 • Výstupná frekvencia do 160 MHz (sínusová vlna)
 • Vysoká výstupná amplitúda
 • Vertikálne rozlíšenie 14bit
 • LED dotyková obrazovka 800 x 600
 • Početné druhy modulácie
 • Arbitrárna tvorba signálu

 

Oba kanály je možné ako naklonovať, tak aj naprogramovať úplne nezávisle od seba. Jednoducho a efektívne pomocou dotykovej obrazovky.

Vybavenie väčšieho počtu pracovísk naraz

Novinky pre váš vozový park

Sieťové napätie pre pracovné prístroje alebo vysoko efektívna nabíjacia technika pre mobilné zariadenia. Obzvlášť pri mobilnom používaní na ceste za zákazníkmi prináša efektívne zásobovanie energiou značné výhody. Nabíjacie zdierky výrobcov automobilov väčšinou nezodpovedajú aktuálnemu stavu techniky. Dôsledkom je nekonečne dlhé nabíjanie.

Dovybavte si svoj vozový park najmodernejšou rýchlonabíjacou technikou. Vďaka sínusovým meničom frekvencie môžete získavať prúd zo zásuvky u všetkých vašich vozidiel.

Menšie cenové výhody pri jednotlivých produktoch sa pri dovybavení celého vozového parku rýchlo zniekoľkonásobia.

Upgrade pre váš vozový park

Štandard USB-C je perspektívny. Nabíjajte teraz všetky zariadenia až so 100 W.

Moderné notebooky majú už dnes USB-C zdierku pre dáta aj nabíjanie. V kancelárii alebo doma napája váš notebook dostatkom energie dokovacia stanica. Prípojky USB-B, zabudované vo vozidle, ale nie sú schopné poskytovať dostatočný výkon na nabíjanie notebookov.

Vďaka štandardu Power Delivery si koncové zariadenie s nabíjacím zariadením vopred vykomunikuje najefektívnejšie riešenie pre nastavenie nabíjacieho napätia a nabíjacieho prúdu. Automaticky. Pokiaľ vaše staršie koncové zariadenie ešte nedisponuje štandardom Power Delivery, nemôže sa nič stať. Nabíjací port potom zostane na štandardnej rýchlosti nabíjania pre USB – a nabíjanie trvá dlhšie.

 • Vstupné napätie 12 alebo 24 V/DC
 • Power Delivery 3.0
 • Maximálny výstupný výkon 100 W
 • Dva výstupy USB-C
 • Jeden výstup USB-A
 • Paralelné používanie USB-A a USB-C
 • Pripojenie k cigaretovému zapaľovaču
 • Pre notebooky (max. 100 W) a smartfóny
 • Výstupné napätie a prúdy na káblu USB-C: 5/9/12/15 V/DC, 3 A; 20 V/DC, 5 A; max. 100 W
 • Prípojka USB-C™: 5/9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; max. 30 W
 • Prípojka USB-A: 5/9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; max. 30 W
 • Ochrana pred skratom a ochrana proti preťaženiu
   

Zákaznícke strediská – elektrická meracia technika v každodennom použití mimo závodu

Jednotný nákup znamená konštantnú kvalitu pracovných prostriedkov pre všetkých zamestnancov zákazníckeho strediska. Meracie prístroje VOLTCRAFT často prekonávajú očakávania. Pokiaľ vybavíte všetkých zamestnancov zároveň, v porovnaní s inými značkami výrazne ušetríte vďaka výhodným cenám. Oplatí sa vykonať porovnanie.

Továrenský zákaznícky servis - Elektrická meracia technológia pre každodenné vonkajšie použitie

Investície do oblasti logistiky

Monitorovanie vzduchu, meranie teploty, vlhkosti a ich prípadný zápis. Rovnako, ako je tomu u počítačových a iných váh, aj v logistike si málokedy vystačíte len s jedným prístrojom. Oveľa častejšie sa rovnaké prístroje používajú paralelne na rôznych miestach.

Investície pre logistický priemysel

Kancelárske pracoviská si zaslúžia najmodernejšiu nabíjaciu techniku

Nie všetci zamestnanci dochádzajú do kancelárie každý deň. Veľkú úlohu dnes zohráva práca z domu. Pre kancelárske práce sa oplatí obstaranie modernej nabíjacej techniky so štandardom Power Delivery.

Kancelárske pracovisko si zaslúži najnovšie nabíjacie technológie