VYSOKÉ ÚČTY ZA ENERGIE?
Ušetrite s našimi produktmi

Datum vydání: 10/2022

Rast cien elektriny, vysoká inflácia a rastúce náklady ostatných verejných služieb viedli mnoho domácností, drobných živnostníkov i veľkých podnikov k aktívnemu hľadaniu spôsobov, ako znížiť svoju spotrebu. Stačí pár zmien a naše účty môžu byť menšie a komfort všedného dňa oveľa väčší. V spoločnosti Conrad máme správne riešenia na zlepšenie energetickej tesnosti, sledovanie spotreby energie či na zníženie spotreby vody.

Počet strán: 4

Prezrieť katalóg »

 

 

UŠETRITE NÁKLADY NA VYKUROVANIE

Datum vydání: 09/2022

Náklady na vykurovanie sú jedným z najväčších výdavkov v rozpočte. Vykurovacia inštalácia využívajúca moderné riešenie na riadenie distribúcie tepla poskytuje zvýšený komfort pri súčasnom znížení nákladov. Zoznámte sa s riadiacimi systémami vykurovania, ventilácie a klimatizácie. Nainštalujte si energeticky úsporné radiátorové hlavice ovládané aplikáciou cez Bluetooth alebo Wi-Fi a termostaty s denným a týždenným programom, s ktorými bude ovládanie kúrenia extrémne jednoduché.

Počet strán: 4

Prezrieť katalóg »

 

 

TECHNIKA SME MY
Automatizácia pre profesionálov

Datum vydání: 08/2022

V spoločnosti Conrad dostanete z jedného zdroja všetko, čo potrebujete na údržbu, opravy, rozšírenie a modernizáciu vašich zariadení. Conrad ponúka tiež vhodné riešenia pre modernizáciu akejkoľvek koncepcie skriňového rozvádzača. Spoločnosť Conrad vás podporí pri integrácii automatizovaných procesov, ako je napríklad optimalizácia plôch a nákladov.

Počet strán: 9

Prezrieť katalóg »

 

 

DODÁVAME VŠETKO, ČO POTREBUJETE

Datum vydání: 05/2022

Z nášho logistického centra vo Wernbergu dodávame do viac ako 150 krajín. Náš sklad je plne automatizovaný a ponúka 44.000 paletových miest a distribuuje 50.000 balíkov denne (v špičke až 75.000). Bezpečná manipulácia s produktmi podľa najvyšších štandardov kvality (EPA, ESD) je u nás samozrejmosťou! Sklad je vybavený až 10 km dlhým skladovým pásom a poskytuje 100.000 m² skladového priestoru. Logistické centrum ponúka aj množstvo ďalších služieb špeciálne pre potreby našich firemných zákazníkov.

Počet strán: 16

Prezrieť katalóg »

 

 

40 ROKOV VOLTCRAFT
Spoľahlivosť a presnosť

Dátum vydania: 04/2022

Počas štyroch desaťročí, dobre vyrobené a inovatívne produkty VOLTCRAFT, ako sú elektrické a environmentálne meracie zariadenia, sieťové a laboratórne napájacie zdroje, nabíjačky, batérie, akumulátory a endoskopy, preukázali svoju hodnotu tým, že sa stali voľbou produktových dizajnérov, vedcov, dodávateľov, servisných technikov, študentov, učňov, technologických nadšencov a šikovných domácich majstrov.

Počet strán: 12

Prezrieť katalóg »

 

 

Conrad - Sme tu, aby sme podporovali rast vášho podnikania

Dátum vydania: 09/2021

Vitajte na Conrad Sourcing Platform:

Conrad Sourcing platform pomôže vašej spoločnosti čeliť súčasným i budúcim výzvam pri návrate do podnikania. Naším cieľom je spojiť technológie s očakávaním zákazníkov, aby sme uspeli na rýchlo sa meniacom trhu.

Počet strán: 6

Prezrieť katalóg »

 

 

Profesionálne meranie? Vyberajte si zo spoľahlivej techniky.

Dátum vydania: 10/2020

Vitajte na Conrad Sourcing Platform:

Vaše podnikanie sa mení, je stále komplexnejšie a rýchlejšie. Potrebujete rýchlu technickú podporu. Vaše stroje sa nesmú zastaviť len preto, že chýba nejaký diel. Potrebujete niekoho, na koho sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť. Preto sme tu pre vás - YOUR SOURCING PLATFORM.

Počet strán: 16

Prezrieť katalóg »

 

Nová platforma nákupu pre automatizáciu a digitalizáciu

Dátum vydania: 01/2020

Obsah katalógu:

PLC a príslušenstvo, Priemyselné senzory, Priemyselné konektory, Priemyselná tlačidlá a signálna technika, Výrobná linka, Motory a regulátory, Napájacie zdroje, Priemyselné káble a vodiče, Rozvádzače a krabičky.

Počet strán: 16

Prezrieť katalóg »

 

To najlepšie z privátnych značiek

Dátum vydania: 11/2019

Obsah katalógu:

Produkty značky Toolcraft a Voltcraft, Merač životného prostredia Voltcraft 5 v 1 (recenzia produktu), Renkforce - 3D tlač, Novinky ostatných značiek, Akcia darček pre B2B.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »

 

150.323 novo pridaných produktov v roku 2019

Dátum vydania: 09/2019

Obsah katalógu:

Naše značky, digitálny multimeter Fluke T6, termokamera Voltcraft WB 200, výhody partnerstva s Conradom, produkty značiek: Proxxon, Fluke, Greisinger, Wiha, Wera, Jokari, Testo, Knipex Laserliner, Flir, Extech, HellermannTyton.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »

 

Elektronika presne pre vás

Dátum vydania: 06/2019

Obsah katalógu:

3D tlač, ručné náradie, nabíjačky, meracia technika (ISO špeciál), laserové merače, naše značky, článok - Testo: 760-3, vybavenie do dielne, automatizácia a senzory, laboratórne prístroje, meranie neelekrických veličín, Toolcraft špeciál, spájkovacia technika.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »

 

Rozširujeme sortiment o viac ako 200.000 noviniek od popredných výrobcov

Dátum vydania: 02/2019

Obsah katalógu:

Meracia technika, Duel v dielni: Dremel vs. Proxxon, Štítkovače, Termokamery, Zdroje na DIN lištu, Súčiastky + ICT, Laboratórne prístroje, Automatizácia, Rozširujeme sortiment, Neelektrické veličiny, Náradie.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »

 

Profesionálna elektrotechnika a náradie našich značiek

Dátum vydania: 11/2018

Obsah katalógu:

Najpredávanejšie novinky, Zľavy Voltcraft, Špeciálna edícia a novinky Toolcraft, Zľavy Toolcraft, Siemens IoT Gate, Novinky Renkforce, Maker Factory, Sygonix, Eurochron a Polarlite, C-control, TRU Components, Basetech, Conrad Energy a Emmerich.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »

 

 

Partner pre vaše podnikanie

Dátum vydania: 2018/2019

Obsah katalógu:

Meracia technika, napájacie zdroje, vývojové kity a moduly, náradie a dielňa, káble a vodiče, automatizácia, pasívne súčiastky, aktívne súčiastky, elektromechanické súčiastky.

Počet strán: 100

Prezrieť katalóg »

 

 

Objavte originálnu elektroniku a techniku pre vaše podnikanie

Dátum vydania: 05/2018

Obsah katalógu:

Výročná edícia, Topseller a novinky, Výhodné sady, 3D tlačiarne, Fluke, Merače vzdialenosti a náradie, Mikroskopy a endoskopy, Záruka 10 rokov TOOLCRAFT, Spájkovacia technika, Osciloskop Voltcraft DSO-6102, Zdroje na DIN lištu, Vodiče a káble, Súčiastky, Vývojové sady, Robotické ruky.

Počet strán: 28

Prezrieť katalóg »