Archív katalógov

Inštalačné služby

Inštalačný technik je špecialista zodpovedný za inštaláciu, údržbu a opravy rôznych systémov a zariadení, ako sú vodovodné a kanalizačné zariadenia, HVAC a elektrické inštalácie. Medzi jeho povinnosti patrí čítanie a interpretácia projektov, starostlivé plánovanie práce a diagnostika a riešenie niekedy ťažkých problémov. Na efektívne plnenie svojich úloh potrebuje inštalačný technik radu nástrojov a materiálov. Jeho kufrík musí obsahovať konektory, kľúče, multimetre, termovízne kamery a elektrické náradie. Často tiež musí používať špecializované diagnostické zariadenie na presnú identifikáciu problémov alebo nedostatkov, napr. vo fotovoltaických inštaláciách alebo  v automatizačných systémoch. V spoločnosti Conrad dbáme na to, aby mali profesionáli prístup k najnovším a najpokročilejším nástrojom a zariadeniam. Poskytujeme všetko, čo montážnici potrebujú, a zaručujeme im nepretržitú podporu pri ich každodennej práci.

Viac sa dozviete tu: www.conrad.sk/sk/propagacne-akcie/instalacne-sluzby.html


Profesionálna technika pre stavbu aj dielňu

Dátum vydania: 10/2023 / Počet strán: 34

Dopyt po remeslách stúpa stále rýchlejšie. My podporujemevšetkých, ktorí v týchto náročných časoch zápasia so svojimi úlohami. Či už ide o výkonné stroje pre staveniská, ľahké a mobilné zariadenia pre externé nasadenie alebo profesionálne vybavenie pre dielňu: Na nasledujúcich stránkach sa môžete zoznámiť s inovatívnymi produktmi a aktuálnymi trendmi pre staveniská, dielne, opravy a vzdelávanie. Aj v oblasti remesiel je budúcnosť digitálna. Aplikácia zodpovedajúceho elektronáradia a zariadenia meracej techniky – to v súčte poskytuje mnoho možností, ako pracovať jednoduchšie, rýchlejšie a múdrejšie. Svoje pracovné postupy môžete optimalizovať napríklad so sieťovo prepojenými produktmi Bosch Professional.

Viac sa dozviete tu: www.conrad.sk/remeslo-a-technika


CONRAD E-PROCUREMENT
Optimalizujte svoj proces nakupovania so společnosťou Conrad!

Dátum vydania: 06/2023 / Počet strán: 4

S riešením eProcurement od firmy Conrad môžete rozvinúť štandardizovaný, digitálny proces nakupovania bez toho, aby ste sa pri tom museli vzdať širokej palety dodávateľov. Z vášho vlastného systémového rozhrania môžu vaši nákupcovia pristupovať k neustále sa rozrastajúcemu  sortimentu spoločnosti Conrad. Môžete tak združiť svoje nepriame nákupy pod jednu platformu.

Pokiaľ nemáte žiadny existujúci digitálny systém nakupovania, Conrad Smart Procure vám ponúka systém založený na internetovom prehliadači, ktorý vnesie transparentnosť a kontrolu do vašich procesov spojených s nakupovaním. 


CONRAD OCI-PunchOut
Perfektné riešenie pre vaše digitálne nakupovanie

Dátum vydania: 06/2023 / Počet strán: 4

Znížte svoje procesné náklady vďaka na mieru prispôsobenému sortimentu produktov a individuálnym podmienkam a profitujte z bezpečnej  výmeny vašich dát cez certifikované rozhrania EDI a API. 

Váš Conrad OCI-Shop je možné individuálne prispôsobiť vašim potrebám. Vyjednané ceny a pre vás uložené produkty sú vám v internetovom  obchode neustále k dispozícii a môžete k nim pristupovať cez rozhranie OCI.

Pokiaľ nemáte žiadny existujúci digitálny systém nakupovania, Conrad Smart Procure vám ponúka systém založený na internetovom prehliadači, ktorý vnesie transparentnosť a kontrolu do vašich procesov spojených s nakupovaním. 


CONRAD E-KATALÓG
Ďalšia optimalizácia procesov spojených s nakupovaním

Dátum vydania: 06/2023 / Počet strán: 4

Conrad eKatalóg vám poskytne kompletný katalógový program spoločnosti Conrad alebo individuálne upravené katalógy podľa vašich požiadaviek v digitálnej forme pre váš eProcurement systém. Je možné pritom použiť všetky bežné formáty klasifikácie a exportu. Vďaka štandardom klasifikácie môžete svoje produkty. Jednoduché usporiadanie, čo vám môže významne uľahčiť vyhľadávanie produktov.

Digitalizujte svoje nákupy, aby zostala vaša firma aj do budúcnosti konkurencieschopná a inovatívna.


NAŠE PRIVÁTNE ZNAČKY
Kvalita a skvelé ceny

Dátum vydania: 03/2023 / Počet strán: 12

Optimalizujte náklady s privátnymi značkami od Conrada Viac ako 100.000 produktov v ponuke.

Výberom produktov našej vlastnej značky vynikajúcej kvality, optimalizujete náklady vašej spoločnosti. Naše privátne značky boli vyvinuté tak, aby vyhovovali potrebám našich zákazníkov. Vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou a dlhoročnými skúsenosťami v odbore, v niektorých prípadoch viac ako 40 rokov.


CONRAD SOURCING PLATFORM
Viac než len zásoby!

Dátum vydania: 02/2023 / Počet strán: 4

Rok 2023 je pre nás výnimočný. Conrad oslavuje 100. narodeniny! Je za nami dlhá cesta plná vzrušujúcich zážitkov a vývoja našej Conrad Sourcing Platformy a pred nami je množstvo nápadov, ktoré chceme realizovať, aby sme vám ešte lepšie pomohli vybrať a dodať tie najlepšie technológie a elektronické vybavenie.A bez darčekov by to neboli tie pravé narodeniny!Pri príležitosti výročia našej spoločnosti chceme poďakovať našim zákazníkom za prejavenú dôveru a poskytnúť 100 produktov za výhodné ceny.

Oslávte s nami naše narodeniny!


VYSOKÉ ÚČTY ZA ENERGIE?
Ušetrite s našimi produktmi

Dátum vydania: 10/2022 / Počet strán: 4

Rast cien elektriny, vysoká inflácia a rastúce náklady ostatných verejných služieb viedli mnoho domácností, drobných živnostníkov i veľkých podnikov k aktívnemu hľadaniu spôsobov, ako znížiť svoju spotrebu. Stačí pár zmien a naše účty môžu byť menšie a komfort všedného dňa oveľa väčší. V spoločnosti Conrad máme správne riešenia na zlepšenie energetickej tesnosti, sledovanie spotreby energie či na zníženie spotreby vody.


UŠETRITE NÁKLADY NA VYKUROVANIE

Dátum vydania: 09/2022 / Počet strán: 4

Náklady na vykurovanie sú jedným z najväčších výdavkov v rozpočte. Vykurovacia inštalácia využívajúca moderné riešenie na riadenie distribúcie tepla poskytuje zvýšený komfort pri súčasnom znížení nákladov. Zoznámte sa s riadiacimi systémami vykurovania, ventilácie a klimatizácie. Nainštalujte si energeticky úsporné radiátorové hlavice ovládané aplikáciou cez Bluetooth alebo Wi-Fi a termostaty s denným a týždenným programom, s ktorými bude ovládanie kúrenia extrémne jednoduché.


TECHNIKA SME MY
Automatizácia pre profesionálov

Dátum vydania: 08/2022 / Počet strán: 9

V spoločnosti Conrad dostanete z jedného zdroja všetko, čo potrebujete na údržbu, opravy, rozšírenie a modernizáciu vašich zariadení. Conrad ponúka tiež vhodné riešenia pre modernizáciu akejkoľvek koncepcie skriňového rozvádzača. Spoločnosť Conrad vás podporí pri integrácii automatizovaných procesov, ako je napríklad optimalizácia plôch a nákladov.


DODÁVAME VŠETKO, ČO POTREBUJETE

Dátum vydania: 05/2022 / Počet strán: 16

Z nášho logistického centra vo Wernbergu dodávame do viac ako 150 krajín. Náš sklad je plne automatizovaný a ponúka 44.000 paletových miest a distribuuje 50.000 balíkov denne (v špičke až 75.000). Bezpečná manipulácia s produktmi podľa najvyšších štandardov kvality (EPA, ESD) je u nás samozrejmosťou! Sklad je vybavený až 10 km dlhým skladovým pásom a poskytuje 100.000 m² skladového priestoru. Logistické centrum ponúka aj množstvo ďalších služieb špeciálne pre potreby našich firemných zákazníkov.


40 ROKOV VOLTCRAFT
Spoľahlivosť a presnosť

Dátum vydania: 04/2022 / Počet strán: 12

Počas štyroch desaťročí, dobre vyrobené a inovatívne produkty VOLTCRAFT, ako sú elektrické a environmentálne meracie zariadenia, sieťové a laboratórne napájacie zdroje, nabíjačky, batérie, akumulátory a endoskopy, preukázali svoju hodnotu tým, že sa stali voľbou produktových dizajnérov, vedcov, dodávateľov, servisných technikov, študentov, učňov, technologických nadšencov a šikovných domácich majstrov.