Naše privátne značky

Medzi našími vlastnými značkami so sortimentom viac ako 450 000 výrobkov môžete nájsť značky známe po celom svete, ktoré okrem iného zahŕňajú aj výrobky vyvíjané v Technologickom centre Conrad.

Špičková kvalita, skvelé ceny

Naše vlastné značky, to je profesionálna kvalita a vynikajúca výkonnosť. Ponúkame skutočnú alternatívu ku značkovým výrobkom, najmä s prihliadnutím na pomer ceny a kvality. Sústredíme sa na náradie pre domácich majstrov i pre prácu s elektrinou, disponujeme širokou škálou príslušenstva pre domácnosť a ponúkame tiež inovatívne vývojové sady a mnoho ďalších výrobkov pre technikov a elektronikov.

Naši vysoko kvalifikovaní inžinieri a technici vyvíjajú v Technologickom centre Conrad tie najinovatívnejšie a najatraktívnejšie výrobky, ktoré sú pred zavedením do našej ponuky podrobené veľmi detailným testom. Produkty našich vlastných značiek musia striktne spĺňať určené požiadavky: sú charakteristické perfektnou kvalitou, výhodným pomerom kvality a ceny a rýchlou dostupnosťou. Spokojnosť klientov je našou prioritou!

Po zoznámení sa s výrobkami značiek VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, TRUComponents, Sygonix®, C-Control i Conrad Energy sa už milióny klientov po celom svete presvedčili o ich výhodách. Zoznámte sa s výrobkami, ktorých sme výhradným distribútorom.

Voltcraft - profesionálne meracie prístroje za najlepšiu cenu

Či už hľadáte meracie prístroje, výrobky z oblasti nabíjacej techniky alebo zariadenia pre použitie v oblasti elektrickej energie a napájania, ponúka značka VOLTCRAFT výrobky s dokonalým pomerom ceny a kvality vo všetkých týchto oblastiach. Pracovníci údržby budú môcť využiť presné výškomery či pyrometre a taktiež diagnostikovať chyby pomocou inšpekčných kamier. Laboratórne sieťové zdroje, meniče a testery sa využívajú nielen pri servisných prácach na elektronike, ale aj pre vedecko-výskumné účely. Sú ideálne v prípade potreby stabilného napájania počas servisných prác. Nabíjačky sa vďaka diagnostickým a konzervačným funkciám postarajú o kvalitu akumulátorov využívaných v prístrojoch vyžadujúcich dobré napájanie.

  • 3 ročná záruka od výrobcu

  • Maximálna dôslednosť a spoľahlivosť

  • Viac ako 35 rokov skúseností pri využití najnovších technológií


TOOLCRAFT - spojenie sily a presnosti

Značka TOOLCRAFT ponúka nástroje, ktoré sú prispôsobené použitiu v rôznych aplikáciách - počnúc jednoduchým kľúčom a končiac profesionálnymi spájkovacími stanicami a výrobkami z oblasti upevňovacej techniky. Všetky nástroje sú vyrobené z najlepších materiálov vyberaných na základe prísnych kvalitatívnych parametrov. Tieto požiadavky sú neustále monitorované oddelením kontroly kvality. TOOLCRAFT ponúka široký sortiment náradia, ktoré je možné využiť v domácej dielni alebo v oblasti profesionálnych opravárensko-montážnych prác. V ponuke je možné nájsť skrutky, vruty i matice rôznych rozmerov, ručné náradie (okrem iného štandardné kliešte, lisovacie kliešte, štiepacie kliešte) vrátane profesionálneho elektrického náradia a tiež spájkovacie stanice pre elektronikov. Dielenské vozíky, kufre a tabule na náradie TOOLCRAFT sa perfektne osvedčili pri uskladňovaní a bezpečnej preprave náradia. TOOLCRAFT je symbolom nekompromisnej kvality v každom detaile.

  • 10 rokov záruky na celý sortiment ručného náradie

  • Vysoká kvalita a precíznosť

  • Široký výber

RENKFORCE - moderné technológie pre vás

Značka RENKFORCE je popredným výrobcom inovatívnych výrobkov vysokej kvality slúžiacich k uľahčeniu života v domácnosti. Značka svojim klientom prináša najnovšie technológie od roku 2011 a zároveň ponúka výrobky za prijateľnú cenu. Názory klientov sú dôležitým impulzom k zlepšovaniu výrobkov, jeho ďalšiemu rozvoju a tiež k vytváraniu úplne nových modelov. Vďaka vlastným výskumným a vývojovým prácam uvádzame na trh výrobky z oblasti multimediálneho a počítačového príslušenstva či audiovizuálnych káblov. Termohygrometre, meteorologické stanice, hodiny, ale aj zariadenia zvyšujúce bezpečnosť - to všetko môže zabezpečí väčší životný komfort v domácnosti. Navštívte www.conrad.cz a nájdete všetko, čo potrebujete do vašej kancelárie.

  • Široká škála výrobkov

  • Dobrý pomer ceny a výkonnosti

  • Jednoduchá obsluha


TRU Components - Vaša značka komponentov a montážnych dielov

Značka TRU Components je synonymom pre široký sortiment komponentov - ponúkame veľký výber aktívnych a pasívnych súčiastok, elektromechanických súčiastok a tiež káblov a vodičov. Z výrobkov značky TRU Components môžeme vybrať príslušné súčiastky pre všetky projekty. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami na celom svete a ponúkame súčiastky vysokej kvality, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky. Naše výrobky sú distribuované v súlade so štandardmi nemeckej Asociácie profesionálnych distribútorov súčiastok (FBDI) a kryté certifikovanou ochranou ESD.

  • Kompatibilita so štandardmi nemeckej Asociácie profesionálnych distribútorov súčiastok (FBDI)

  • Certifikát ESD
  • Najlepší svetoví dodávatelia


EMMERICH

Batérie a akumulátory značky EMMERICH sú určené pre špeciálne použitie v priemysle, zodpovedajú najvyšším štandardom kvality a zaisťujú vysokú spoľahlivosť.


SpeaKa Professional - kvalita, ktorá spája

Perfektné fungovanie počítačov, audio prijímačov a tiež multimédií zaisťujú malé súčiastky, ktoré umožňujú bezporuchový prenos. SpeaKa Professional umožňuje výber rozmanitého audio a video príslušenstva, konvertorov signálu a taktiež nastaviteľných držiakov pre monitory a televízie, ktoré sa postarajú o pohodlie pri sledovaní.

  • Zaisťujú ideálny prenos
  • Kompaktné a výkonné


Conrad Energy - batérie a akumulátory

Už viac ako 10 rokov dodáva Conrad Energy spoľahlivé a výkonné výrobky z oblasti napájania - batérie a akumulátory. Vďaka mimoriadne výhodným sadám nepredstavuje napájanie mobilných zariadení fungujúcich nezávisle na sebe žiadny problém.

  • Najvyššia kvalita za perfektnú cenu

  • Bezpečné a výkonné články s dlhou životnosťou


Reely - navrhnuté pre radosť

Výrobky značky Reely ponúkajú všetko potrebné pre každého modelárskeho nadšenca. Zábava sa môže odohrávať na pevnine, vo vode alebo vo vzduchu: modely Reely sú spojením vysoko kvalitných technológií a bohatej výbavy za atraktívne ceny. Diaľkovo ovládané modely lietadiel, helikoptér, RC modely, a tiež široký sortiment príslušenstva zabezpečí, že zábava s modelmi Reely bude ešte väčšia!

  • Modely vytvorené s plným nasadením a nadšením

  • Špičková technológia pre zaistenie maximálnej zábavy


BaseTech - výhodná alternatíva

Značka BaseTech ponúka výrobky pre užívateľov, ktorí sú na samom začiatku dobrodružstva s technikou a elektronikou. Vyvážený pomer ceny a výkonnosti spolu s dobrou kvalitou spracovania tvorí základ pre osvedčenú koncepciu značky a ponúka možnosť jednoduchého štartu vo svete techniky.   

  • Vyvážený pomer ceny a výkonnosti

C-Control Pro - sady mikrokontrolórov

Conrad Electronic už niekoľko rokov vytvára rôzne systémy mikrokontrolórov so širokou škálou príslušenstva za rozumné ceny. Zároveň zavádza na trh úplne novú generáciu systémov C-Control Pro. Vývojové dosky a modely čidiel umožňujú vybudovať vlastný nezávislý riadiaci systém.

  • Systémy mikrokontrolórov s rozsiahlym príslušenstvom

  • Výhodný pomer ceny a kvality

  • Rýchla realizácia projektu zaručená!


Sygonix® - domáca technika pre vás

Inštalačné súčiastky, zariadenia na monitorovanie poveternostných podmienok, výrobky z oblasti bezpečnosti a osvetlenia - všetky prvky domácej techniky na jednom mieste. Každý výrobok je najvyššej kvality, využíva inovatívne technológie, je komfortný a jeho použitie je jednoduché. Zreteľný, elegantný a novodobý dizajn je ďalšou vlastnosťou výrobkov značky Sygonix.

  • Vysoká kvalita spracovania

  • Široká škála výrobkov: inštalačné súčiastky, zariadenia na monitorovanie klimatických podmienok, osvetlenie, výrobky z oblasti bezpečnosti

  • Inovatívna technológia