Medzi našími vlastnými značkami so sortimentom viac ako 450 000 výrobkov môžete nájsť značky známe po celom svete, ktoré okrem iného zahŕňajú aj výrobky vyvíjané v Technologickom centre Conrad.

Špičková kvalita, skvelé ceny

Naše vlastné značky, to je profesionálna kvalita a vynikajúca výkonnosť. Ponúkame skutočnú alternatívu ku značkovým výrobkom, najmä s prihliadnutím na pomer ceny a kvality. Sústredíme sa na náradie pre domácich majstrov i pre prácu s elektrinou, disponujeme širokou škálou príslušenstva pre domácnosť a ponúkame tiež inovatívne vývojové sady a mnoho ďalších výrobkov pre technikov a elektronikov.

Naši vysoko kvalifikovaní inžinieri a technici vyvíjajú v Technologickom centre Conrad tie najinovatívnejšie a najatraktívnejšie výrobky, ktoré sú pred zavedením do našej ponuky podrobené veľmi detailným testom. Produkty našich vlastných značiek musia striktne spĺňať určené požiadavky: sú charakteristické perfektnou kvalitou, výhodným pomerom kvality a ceny a rýchlou dostupnosťou. Spokojnosť klientov je našou prioritou!

  

Po zoznámení sa s výrobkami značiek VOLTCRAFT®TOOLCRAFTTRUComponentsSygonix®C-Control i Conrad Energy sa už milióny klientov po celom svete presvedčili o ich výhodách. Zoznámte sa s výrobkami, ktorých sme výhradným distribútorom.

 

 

Voltcraft - profesionálne meracie prístroje za najlepšiu cenu

Meracia technika - nabíjacia technika - napájacia technika

 

Či už hľadáte meracie prístroje, výrobky z oblasti nabíjacej techniky alebo zariadenia pre použitie v oblasti elektrickej energie a napájania, ponúka značka VOLTCRAFT výrobky s dokonalým pomerom ceny a kvality vo všetkých týchto oblastiach. Pracovníci údržby budú môcť využiť presné výškomery či pyrometre a taktiež diagnostikovať chyby pomocou inšpekčných kamier. Laboratórne sieťové zdroje, meniče a testery sa využívajú nielen pri servisných prácach na elektronike, ale aj pre vedecko-výskumné účely. Sú ideálne v prípade potreby stabilného napájania počas servisných prác. Nabíjačky sa vďaka diagnostickým a konzervačným funkciám postarajú o kvalitu akumulátorov využívaných v prístrojoch vyžadujúcich dobré napájanie.

 • 3 ročná záruka od výrobcu

 • Maximálna dôslednosť a spoľahlivosť

 • Viac ako 35 rokov skúseností pri využití najnovších technológií

Prezrieť produkty značky Voltcraft

TOOLCRAFT - spojenie sily a presnosti

Sila a presnosť

Značka TOOLCRAFT ponúka nástroje, ktoré sú prispôsobené použitiu v rôznych aplikáciách - počnúc jednoduchým kľúčom a končiac profesionálnymi spájkovacími stanicami a výrobkami z oblasti upevňovacej techniky. Všetky nástroje sú vyrobené z najlepších materiálov vyberaných na základe prísnych kvalitatívnych parametrov. Tieto požiadavky sú neustále monitorované oddelením kontroly kvality. TOOLCRAFT ponúka široký sortiment náradia, ktoré je možné využiť v domácej dielni alebo v oblasti profesionálnych opravárensko-montážnych prác. V ponuke je možné nájsť skrutky, vruty i matice rôznych rozmerov, ručné náradie (okrem iného štandardné kliešte, lisovacie kliešte, štiepacie kliešte) vrátane profesionálneho elektrického náradia a tiež spájkovacie stanice pre elektronikov. Dielenské vozíky, kufre a tabule na náradie TOOLCRAFT sa perfektne osvedčili pri uskladňovaní a bezpečnej preprave náradia. TOOLCRAFT je symbolom nekompromisnej kvality v každom detaile.

 • 10 rokov záruky na celý sortiment ručného náradie

 • Vysoká kvalita a precíznosť

 • Široký výber

Prezrieť produkty značky Toolcraft

RENKFORCE - moderné technológie pre vás

Technológie vytvorené ľuďmi

Značka RENKFORCE je popredným výrobcom inovatívnych výrobkov vysokej kvality slúžiacich k uľahčeniu života v domácnosti. Značka svojim klientom prináša najnovšie technológie od roku 2011 a zároveň ponúka výrobky za prijateľnú cenu. Názory klientov sú dôležitým impulzom k zlepšovaniu výrobkov, jeho ďalšiemu rozvoju a tiež k vytváraniu úplne nových modelov. Vďaka vlastným výskumným a vývojovým prácam uvádzame na trh výrobky z oblasti multimediálneho a počítačového príslušenstva či audiovizuálnych káblov. Termohygrometre, meteorologické stanice, hodiny, ale aj zariadenia zvyšujúce bezpečnosť - to všetko môže zabezpečí väčší životný komfort v domácnosti. Navštívte www.conrad.cz a nájdete všetko, čo potrebujete do vašej kancelárie.

 • Široká škála výrobkov

 • Dobrý pomer ceny a výkonnosti

 • Jednoduchá obsluha

Prezrieť produkty značky Renkforce

TRU Components - Vaša značka komponentov a montážnych dielov

Priestor pre Vaše nápady

Značka TRU Components je synonymom pre široký sortiment komponentov - ponúkame veľký výber aktívnych a pasívnych súčiastok, elektromechanických súčiastok a tiež káblov a vodičov. Z výrobkov značky TRU Components môžeme vybrať príslušné súčiastky pre všetky projekty. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami na celom svete a ponúkame súčiastky vysokej kvality, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky. Naše výrobky sú distribuované v súlade so štandardmi nemeckej Asociácie profesionálnych distribútorov súčiastok (FBDI) a kryté certifikovanou ochranou ESD.

 • Kompatibilita so štandardmi nemeckej Asociácie profesionálnych distribútorov súčiastok (FBDI)

 • Certifikát ESD

 • Najlepší svetoví dodávatelia

Prezrieť produkty značky Tru Components

Sygonix® - domáca technika pre vás

Inovatívna technológia a vysoká kvalita spracovania

Inštalačné súčiastky, zariadenia na monitorovanie poveternostných podmienok, výrobky z oblasti bezpečnosti a osvetlenia - všetky prvky domácej techniky na jednom mieste. Každý výrobok je najvyššej kvality, využíva inovatívne technológie, je komfortný a jeho použitie je jednoduché. Zreteľný, elegantný a novodobý dizajn je ďalšou vlastnosťou výrobkov značky Sygonix.

 • Vysoká kvalita spracovania

 • Široká škála výrobkov: inštalačné súčiastky, zariadenia na monitorovanie klimatických podmienok, osvetlenie, výrobky z oblasti bezpečnosti

 • Inovatívna technológia

Prezrieť produkty značky Sygonix

Conrad Energy - batérie a akumulátory

Najvyššia kvalita za perfektnú cenu

viac ako 10 rokov dodáva Conrad Energy spoľahlivé a výkonné výrobky z oblasti napájania - batérie a akumulátory. Vďaka mimoriadne výhodným sadám nepredstavuje napájanie mobilných zariadení fungujúcich nezávisle na sebe žiadny problém.

 • Najvyššia kvalita za perfektnú cenu

 • Bezpečné a výkonné články s dlhou životnosťou

Prezrieť produkty značky Conrad Energy

SpeaKa Professional - kvalita, ktorá spája

Kompaktné a výkonné

Perfektné fungovanie počítačov, audio prijímačov a tiež multimédií zaisťujú malé súčiastky, ktoré umožňujú bezporuchový prenos. SpeaKa Professional umožňuje výber rozmanitého audio a video príslušenstva, konvertorov signálu a taktiež nastaviteľných držiakov pre monitory a televízie, ktoré sa postarajú o pohodlie pri sledovaní.

 • Zaisťujú ideálny prenos.

 • Kompaktné a výkonné

Prezrieť produkty značky SpeaKa

C-Control Pro - sady mikrokontrolórov

Výhodný pomer ceny a kvality

Conrad Electronic už niekoľko rokov vytvára rôzne systémy mikrokontrolórov so širokou škálou príslušenstva za rozumné ceny. Zároveň zavádza na trh úplne novú generáciu systémov C-Control Pro. Vývojové dosky a modely čidiel umožňujú vybudovať vlastný nezávislý riadiaci systém.

 • Systémy mikrokontrolórov s rozsiahlym príslušenstvom

 • Výhodný pomer ceny a kvality

 • Rýchla realizácia projektu zaručená!

Prezrieť produkty značky C-control

Eurochron - vyvoláva emócie

Maximálna kvalita a trojročná záruka

Značka Eurochron ponúka široký výber digitálnych a analógových nástenných hodín, rádiobudíkov, meteostaníc a Termohygrometrov. Výrobky Eurochron sú spojením estetického a elegantného vzhľadu s precíznymi mechanizmami vysokej kvality, ktoré tvoria harmonický celok.

 • Maximálna kvalita a trojročná záruka

 • Vyrobené s maximálnou dôslednosťou a precíznosťou

Prezrieť produkty značky Eurochron

Reely - navrhnuté pre radosť

Špičková technológia pre zaistenie maximálnej zábavy

Výrobky značky Reely ponúkajú všetko potrebné pre každého modelárskeho nadšenca. Zábava sa môže odohrávať na pevnine, vo vode alebo vo vzduchu: modely Reely sú spojením vysoko kvalitných technológií a bohatej výbavy za atraktívne ceny. Diaľkovo ovládané modely lietadiel, helikoptér, RC modely, a tiež široký sortiment príslušenstva zabezpečí, že zábava s modelmi Reely bude ešte väčšia!

 • Modely vytvorené s plným nasadením a nadšením

 • Špičková technológia pre zaistenie maximálnej zábavy

Prezrieť produkty značky Reely

EMMERICH

Batérie a akumulátory

Batérie a akumulátory značky EMMERICH sú určené pre špeciálne použitie v priemysle, zodpovedajú najvyšším štandardom kvality a zaisťujú vysokú spoľahlivosť.

Prezrieť produkty značky Emmerich

BaseTech - výhodná alternatíva

Vyvážený pomer ceny a výkonnosti

Značka BaseTech ponúka výrobky pre užívateľov, ktorí sú na samom začiatku dobrodružstva s technikou a elektronikou. Vyvážený pomer ceny a výkonnosti spolu s dobrou kvalitou spracovania tvorí základ pre osvedčenú koncepciu značky a ponúka možnosť jednoduchého štartu vo svete techniky.   

Prezrieť produkty značky Basetech

Polarlite® - nápady na špeciálne osvetlenie

Neobmedzené možnosti realizácie

Osvetlenie Polarlite® umožňuje vytvoriť príjemnú atmosféru počas doby strávenej s rodinou. Zároveň ponúka prakticky neobmedzené možnosti realizácie nápadov na usporiadanie interiérov.

Inteligentné riešenia Polarlite® umožňujú vytvoriť sviatočnú atmosféru.

Rozmanitý sortiment: osvetlenie LED a osvetľovacie siete, LED sviečky, osvetlené figúrky a sviatočné dekorácie.

Prezrieť produkty značky Polarlite

Najvyššia kvalita značky Conrad

Udržiavanie a zvyšovanie kvality výrobkov našich vlastných značiek, ktoré sú k dostaniu na e-shopoch spoločnosti Conrad, predstavujú stálu súčasť prípravy sortimentu. Uľahčujeme našim klientom výber a poukazujeme na výrobky s certifikátom "Premium Quality", ktorý bol vypracovaný pre naše vlastné značky. Týmto symbolom sú označené všetky výrobky oceňované klientmi a otestované expertmi.

Označenie Premium Quality je teda výsledkom skúseností a tiež meradlom spokojnosti a spoľahlivosti výrobkov. Navyše sa opiera o znalosti našich technických expertov, ale aj o ich skúsenosti a hodnotenia. Vďaka certifikátu môžete ušetriť vzácny čas a využiť tak naše odporúčania.

 
 • Certifikát kvality pre naše vlastné značky

 • Opiera sa o skúsenosti iných klientov.

 • Zaisťuje bezpečie pri rozhodovaní o kúpe.

 • Vzťahuje sa na výrobky vybrané inžiniermi a technikmi.