V rámci nášho servisu káblovej metráže ponúkame prispôsobenie káblov a hadíc presne podľa vašich požiadaviek. Vy môžete profitovať z rýchleho dodania, ktoré je pre firmu Conrad typické, a to bez dodatočných nákladov. Z viac ako 6 400 druhov káblov, hadíc a príslušenstva, ktoré máme v ponuke, si môžete vybrať presne taký produkt, aký potrebujete.

 

Individuálne dĺžky káblov? Dodá Conrad!

Ak ste našli v internetovom obchode Conrad požadovaný produkt, jednoducho zadajte potrebný počet metrov a my pre vás zariadime jeho individuálne prispôsobenie. Pretože pri inštalácii často potrebujete aj príslušenstvo ku káblom, nájdete u nás tiež veľké množstvo týchto produktov - napríklad hadice s opletom, zmršťovacie hadičky alebo špirálové hadice. Taktiež ony sú k dispozícii vo forme metráže a môžete si objednať presnú dĺžku.

Platíte teda iba za to, čo pre svoj projekt skutočne potrebujete a nemusíte sa starať o zvyšky káblov, ktoré by ste inak museli uskladniť. Túto službu poskytujeme bez akejkoľvek prirážky.

 

 

Objavte náš sortiment káblov

Viac ako 2 000 druhov jednožilových káblov - napr.: lanka, dvojité lanka, vysokoteplotné káble, autokáble atď. viac ako 2 700 druhov viacžilových káblov - napr.: sieťové káble, káble pre vlečné reťaze, koaxiálne káble, vysokoteplotné káble, inštalačné káble, ploché páskové káble atď.  viac ako 1 200 produktov v oblasti hadíc - napr.: izolačné hadice, hadice s opletom, špirálové hadice, zmršťovacie hadice atď.
     
 

 

Doteraz ste nenašli to, čo ste hľadali alebo potrebujete kábel na nejaký veľmi špeciálny účel? Ďalšie káble a hadice nájdete v príslušných kategóriách, do ktorých sa dostanete prostredníctvom nižšie uvedeného odkazu. Tu nájdete káble k počítačovým komponentom, k bežnému kancelárskemu vybaveniu až po siete a veľa ďalších oblastí. Všetko v dĺžke, ktorú potrebujete pre svoje účely.

Káble a vodiče »

 

Bola táto informácia užitočná?