eProcurement-oplossingen

eProcurement-oplossingen

   

Elektroinštalácia

Predlžovacie káble

 

Siete

Káble osadené konektormi

Síťové kabely

   

Káble a adaptéry

PC káble a adaptéry

Audio káble

PC káble, adaptéry a rozbočovače

USB káble

VGA, DVI a HDMI káble

Ponúkame bezkonkurenčne najširší výber káblov!

Inými slovami sme vám k dispozícii, nech už potrebujete akýkoľvek druh pripojenia. S ponukou viac ako tridsaťpäť tisíc káblov je to pre nás hračkou. Či už hľadáte počítačové, priemyselné káble, zameriavate sa na domáce siete, robotické technológie alebo výrobu automobilov, v spoločnosti Conrad nájdete pre akúkoľvek aplikáciu presne to, čo potrebujete. Ponúkneme vám káble v dĺžke od jedného metra až po deväť kilometrov. K dispozícii tak máme metrový tovar, tovar v rôznych baleniach, v zostavenej aj v nezostavenej podobe a so všetkým potrebným príslušenstvom.

Využiť môžete aj špeciálne riešenia šité na mieru ponúkané našimi značkami RENKFORCE a SpeaKA Professional. Samozrejme k dispozícií sú tiež naše služby Koax24 a Litze24 pre konfiguráciu káblov s viac ako 1000 rôznymi kombináciami konektorov a s online funkciou filtrovania, ktorá vám umožní každý kábel nakonfigurovať do najmenších detailov.

A pretože s vámi chceme byť ešte lepšími partnermi, neúčtujeme si žiadnu prirážku za strih a všetky ceny sú vrátane príplatku za meď. Navyše ponúkame mimoriadne krátke dodacie doby dodania. Že to znie dobre? Máme na to rovnaký názor.

 

Bola táto informácia užitočná?