Služba DPS, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

Virtuálna výroba ešte pred objednaním: V poriadku hneď na prvýkrát a za požadovanú cenu

Potrebujete prototypy dosiek plošných spojov alebo malú sériu? Osadené alebo neosadené dosky plošných spojov už od jedného kusu? Potom sú tu pre vás naše služby pre dosky plošných spojov. Spoločne s naším partnerom EuroCircuits vám ponúkame cenovo výhodnú, priemyselnú kvalitu, vyrobenú v Európe. On-line verifikácia dát ešte pred objednaním. Garancia vyrobiteľnosti a analýza na základe porovnania dát pre layout, BOM a CLP.

 

  

Osadzovanie prototypov a malých sérií

Profitujte zo zlučovania zákaziek, ktoré na základe kombinovania jednotlivých zákaziek významne znižujú výrobné náklady na dosky plošných spojov. Vďaka rýchlym štandardným dodacím lehotám uvediete svoje projekty na trh včas a za výhodnú cenu.

Prejsť na službu DPS

 

 
 
 

 

 

 

Simple

Služby pre dosky plošných spojov

Európsky výrobca - nie obchodník. Zlučovanie objednávok - dobré ceny bez vplyvu na kvalitu alebo dodaciu lehotu

 

 

Fast

Priemyselná kvalita

Taktiež prototypy a malé série v kvalite sériovej výroby. Dosky plošných spojov 100% z vlastnej výroby.

 

Comprehensive 

Nerezové šablóny

Nerezové šablóny rezané laserom v hrúbke 100µm alebo 130µm. Šablóny je možné výhodne objednať spoločne s doskou plošných spojov pomocou nášho kalkulátora a rozhrania pre objednávanie alebo samostatne, cez rozhranie pre šablóny.

  

 

 Simple

Prototypy a malé série

Prototypy a malé série bez prirážok alebo minimálneho objednaného množstva.

 

 

Fast

Profesionálne vybavenie na výrobu prototypov

Profesionálne vybavenie pre vysoko kvalitné spájkovanie prototypov a malých dosiek pomocou cenovo výhodného stolného zariadenia.

 

 

Comprehensive

On-line nástroje

On-line integrované nástroje DFM a DRC, veľký výber možností pre dosky plošných spojov, k dispozícii nepretržite. Priamy, osobný chat on-line v 8 jazykoch. Off-line technické podklady.

Bola táto informácia užitočná?