Plánovanie dodávok

So spoločnosťou Conrad ako s profesionálnym partnerom máte možnosť dodávok tovaru nielen vopred naplánovať, ale taktiež si dodávky vyžiadať podľa Vašej aktuálnej potreby. Zaistíte tým plynulý chod svojich interných procesov spojených s ďalším spracovaním, vyhnete sa výkyvom cien a prípadným problémom s nedostatočným množstvom tovaru. Conrad vám ponúka rôzne individuálne možnosti dodávok tovaru, o ktorých sa môžete informovať prostredníctvom e-mailovej adresy: [email protected].
Po vzájomnej dohode Vám radi vytvoríme ponuku "šitú na mieru". Pri objednávkach veľkého množstva tovaru môžete profitovať z výhodných a stálych nákupných podmienok a minimalizovať tak riziká spojené s cenovými zmenami.

Výhody pre vás:

  • istota zabezpečenia dodávok
  • optimalizácia procesov
  • možnosť plánovania
  • zníženie nákladov

Termínované objednávky a objednávky s dodaním vo viacerých termínoch

U objednávok, ktoré sú termínované, si môžete objednať dodávku tovaru vo Vami požadovaných termínoch či intervaloch. Tento druh objednávky ponúka maximálnu flexibilitu a minimálne riziko. Istota dodávok a plánovanie ide ruka v ruke s výhodnými nákupnými podmienkami a konštantnými cenami.

Môžete vyberať z rôznych druhov objednávok:
  • s jednorazovou dodávkou k požadovanému dátumu
  • s dodávkou vo viacerých termínoch
  • s dodávkou s flexibilnými termínami dodania

Objednávky s dodaním v požadovanom (konkrétnom) termíne

V tomto prípade si pri objednávke tovaru zvolíte požadovaný termín dodania. Množstvo tovaru a jeho cena sa stanovujú v čase zadania objednávky do nášho systému.

Info a Servis

Objednanie s dodaním vo viacerých termínoch

V prípade termínovanej objednávky s dodaním vo viacerých termínoch Vám objednaný tovar môže byť doručený vo viacerých čiastkových dodávkach v rôznych vopred pevne stanovených termínoch. Množstvo tovaru a jeho cena sa stanovujú v čase zadania objednávky do nášho systému.

Info a Servis

Objednávky s flexibilným termínom dodania

V prípade objednávky s flexibilným termínom dodania Vám objednaný tovar môže byť doručený v rôznych termínoch presne podľa Vašich potrieb. Termín dodania Vašej objednávky môžete dodatočne upresňovať. Množstvo tovaru a zároveň aj jeho cena sa stanovujú v čase zadania objednávky do nášho systému.

Info a Servis

 

Neváhajte nás kontaktovať!