Prečo nakupovať u Conrada

Conrad Electronic je najväčší predajca elektroniky v Európe!

Conrad ponúka technické inovácie, ktoré sú dostupné širokej škále zákazníkov. Náš sortiment na Slovensku v súčasnosti obsahuje viac než 110 000 výrobkov, ktoré pokrývajú takmer všetko, čo má niečo spoločné s elektronikou a technikou. Snažíme sa vždy zaistiť prvotriednu kvalitu všetkých nami predávaných výrobkov. Technologické centrum firmy Conrad (CTC) je zodpovedné sa vývoj nových produktov a zaistenie stálej kvality tovaru.

U Conrada kutilovia a nadšenci nájdu vždy to, čo hľadajú

Unikátny sortiment na internete ponúka mnoho vychytávok, prekvapivých riešení a najnovších inovácií. Conrad prináša všetko od súčastiek, cez techniku pre dom a záhradu až po multimédiá a profesionálnu audio a video techniku.

Technici Conrada poradia aj na internete a po telefóne

Naši vyškolení technici sú profesionálmi v odbore. O výrobkoch vedia naozaj takmer všetko a pokiaľ sa nájde niečo, čo nepoznajú, neváhajú a ihneď to zistia tak, aby naši zákazníci dostali akúkoľvek odpoveď čo najskôr. Na Vaše otázky sú pripravený každý deň od 8:00 do 16:00 hodín.

Conrad vždy komunikuje so svojimi zákazníkmi!

Kontaktovať našich pracovníkov môžete viacerými spôsobmi: u každého produktu môžete využiť sekciu technické otázky, pýtať sa môžete na našich Facebookových stránkach (www.facebook.com/ConradSlovensko). Samozrejmosťou je fungujúce zákaznícke centrum, kde operátori očakávajú Vaše objednávky a otázky. O nových akciách a zľavách sa dozviete vďaka pravidelnému Newsletteru, prípadne na našich Facebookových stránkach.

ISO

Sme držitelia certifikátu ISO 9001

Conrad Electronic je držiteľom certifikátu ISO 9001. Ide o normu, ktoré zaisťuje vysokú úroveň výrobného procesu a tým aj vysokú kvalitu ponúkaných výrobkov zákazníkom. Certifikát je k dispozícii v PDT formáte tu.

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic