Aktuálne ponuky

  Ochranné spínače FI pre akékoľvek použitie

  Je vaša súčasná elektroinštalácia bezpečná a v súlade s normou DIN VDE 0100 530? Elektrické spotrebiče sa v posledných rokoch výrazne premenili. V celom rade moderných prevádzkových prostriedkov, ako sú napríklad práčky a vysávače, sa dnes používajú jednofázové frekvenčné meniče. Ochranné spínače FI typu A však nie sú dimenzované pre príslušné poruchové prúdy. Pri jednofázových spotrebičoch by sa mal ako nový štandard používať typ F, ktorý je citlivý na zmiešané frekvencie. V existujúcich rozvodných skriniach sú pre dodatočné vybavenie ideálne kombinované FI/LS spínače 5SV1 kompaktného tvaru. Poskytujú ochranu proti poruchovému prúdu a preťaženiu len v jednej jednotke racku (1 HP) a sú k dostaniu ako typ F. Navyše majú spínače FI/LS typu F krátke oneskorenie, čím zamedzujú nežiaducu aktiváciu (napr. LED osvetlením). Ušetríte tak miesto a zaistíte si bezpečnosť.

  Priestorovo úsporné jednotky racku pre vás skriňový rozvádzač

  Hľadáte kompaktné jednotky pre váš skriňový rozvádzač? Špeciálne v prípade ochranných zariadení v elektroinštalácii by ste nemali robiť kompromisy. Inovatívne jednotky racku zaisťujú kompaktný a prehľadný skriňový rozvádzač s dodatočnými funkciami – bez nákladnej prestavby. Ušetríte tak čas aj náklady.

  Objavujte ďalšie atraktívne témy

  Zaistiť bezporuchové a bezpečné fungovanie elektroinštalácie je čím ďalej náročnejšie. Po prvé sa stále sprísňujú predpisy, po druhé musí inštalácia kvôli zvyšujúcemu sa namáhaniu vydržať vyššie prúdy. Ponúkame vám vhodný sortiment a optimálne riešenie pre zvyšujúce sa požiadavky v oblasti elektroinštalácií.

  •  

   Predchádzanie možným nebezpečenstvá

    

  • Vysoko kvalitné komponenty

  •  

   Inovatívne produkty a riešenia