Impressum / Imprint

Stránky vytvoril a spravuje

Conrad Electronic SE
Klaus Conrad Strasse 1
92240 Hirschau
Německo

Konatelia: Ralf Bühler (CEO), Jürgen Groth, Dr. Sebastian Dehnen
Predseda správnej rady: Werner Conrad

Zastúpenie v Českej republike:

Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.

Vinohradská 2828/151, 130 00, Praha 3 - Žižkov (budova C)
Česká republika

  • IČ: 28218434
  • DIČ: CZ28218434

Výpis z obchodného registra, vedeného Mestským súdom v Prahe oddiel C, vložka 133270.

Upozornenie:

Napriek všetkému úsiliu o sledovanie obsahu externých odkazov nemôžeme niesť zodpovednosť za obsah webových stránok, na ktoré odkazujeme. Zodpovednosť za obsah stránok, na ktoré odkazujeme, leží výhradne na ich vlastníkoch.

Európska komisia prevádzkuje platformu na riešenie sporov online (ODR) na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/ . Nie sme povinní sa zapojiť do žiadnej formy mimosúdneho riešenia sporov poskytovaných rozhodcovskými komisiami, a preto tak nebudeme robiť.

Obrázky zobrazené na niektorých našich stránkach sú s láskavým dovolením fotolia.com, istockphoto.com, thinkstockphotos.de, strandperle.biz, gettyimages.de, corbisimages.com, imagesource.com, masterfile.com, f1online.de, plainpicture.com, fotosearch.de, shotshop.com, panthermedia.net, mauritius-images.com, photoalto.de, shutterstock.com a stock.adobe.com.

Opätovné publikovanie akéhokoľvek textového a obrazového obsahu zobrazeného na týchto stránkach vyžaduje predchádzajúci písomný súhlas spoločnosti Conrad Electronic SE.