Nová vizuálna identita značky

Conrad zmenil svoj imidž na Sourcing platform. Dnes, ako poskytovateľ riešení, ponúkame všetky produkty potrebné na úspešné splnenie vašich technických potrieb. Tento prístup je teraz jasne vyjadrený prostredníctvom našej novo navrhnutej identity značky. Stanovili sme si ambiciózne ciele a odvážne pristúpili k ich realizácii. Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o našom rebrandingu.

Naša značka sa zmenila: pripravená na budúce storočie

Už 100 rokov pomáhame našim zákazníkom písať ich úspešné príbehy tým, že im poskytujeme tie najlepšie dostupné komponenty a produkty v oblasti technológií a elektroniky. Aby to tak zostalo aj ďalších 100 rokov, musí dnes Conrad ponúknuť oveľa viac než len technické produkty. Na našej ceste stať sa poprednou nákupnou platformou pre obchodné potreby spoločností umožňujeme zákazníkom v celej Európe získať presne to, čo robí ich projekty úspešnými. Poskytujeme vysoko kvalitný sortiment s tisíckami produktov, zákaznícky orientované riešenia, služby a odborné poradenstvo.

To sú prvky pre úspešné zadávanie a vybavenie vašich požiadaviek a to vyjadruje náš nový slogan „All parts of success“ ako hlavné posolstvo príbehu našej značky. Spolu s novým designom značky to vedie k jednotnému a nezameniteľnému vzhľadu značky.

FAQ

Prečo Conrad ponúka všetky súčasti úspechu

Optimalizovali sme našu ponuku, aby sme vyhoveli dnešným výzvam súvisiacich s dodávkami technických materiálov. Ponúkame na mieru šité riešenia eProcurement, ktoré zjednodušujú zložité procesy zadávania zákaziek a pomáhajú firmám všetkých veľkostí a naprieč všetkými priemyselnými odvetviami ušetriť čas a peniaze. Výrobcovia a distribútori môžu rýchlo a ľahko osloviť nové cieľové skupiny a trhy ako predajcovia na Conrad Marketplace. Individuálni zákazníci tiež ťažia z profesionálnych ponúk produktov a služieb. Ako profesionálny partner ponúkame všetky diely na dosiahnutie väčšieho obchodného úspechu.

Čo bude značka Conrad v budúcnosti znamenať

Conrad vždy pracuje medzi vytvorením technologickej hodnoty a oceňovaním ľudí. Sme vynaliezaví a vždy nájdeme to správne riešenie pre našich zákazníkov. Myslíme podnikavo a získavanie produktov súvisiacich s technológiami je pre našich firemných zákazníkov ešte hospodárnejšie. Rokujeme proaktívne a navrhujeme rozumné alternatívy alebo vylepšenia. Ako rodinná firma sa zameriavame na kvalitu, spoľahlivosť, dlhodobé partnerstvá a udržateľné a šetrné využívanie zdrojov.