Bosch Home and Garden 1600A02ZA3 1600A02ZA3 kladivo s rázštepom 340 g
EAN:
Označenie výrobcu:
Objednávacie číslo:
Jedna ruka drží kladivo a zatĺka klinec do kusu dreva. Scéna zobrazuje vykonávanie remeselnej práce.
Osoba kladie klinec do kusu dreva.
Osoba kladie kladivom značky Bosch klinec do dreveného objektu. V pozadí je vidieť pracovný stôl.
1/4
Bosch Home and Garden
28 Ks
Počet
Nahlásiť právny incident
  • Technické parametre
  • Na stiahnutie
  • Popis
  • Doplnky
Technické parametre
Kategória výrobku
kladivo s rázštepom
Hmotnosť
340 g
Hmotnosť hlavy
225 g
Na stiahnutie
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny
Popis
Tento text bol preložený strojovo.
Kladivá - čo presne hľadáte?
  • Gumové kladivá
  • Kamenárske kladivá
  • Kladivá na laťky
  • Kladivá s mäkkou plochou
  • Klzne kladivá
  • Medené kladivá
  • Murárske kladivá
  • Obojručné kladivá
  • Rukoväte na kladivo
  • Tesárske kladivá
  • Zámočnícke kladivá
Doplnky
(*Všetky ceny sú bez DPH.)
K použitiu tohto produktu je potrebné toto príslušenstvo.
C.K CKMA2721 držiak kladivá
C.K CKMA2721 držiak kladivá
Conrad Electronic
TRU COMPONENTS TC-9473308 Za studena zmršťovacia hadica čierna 42 mm 16 mm 0.17 m
Conrad Electronic
TOOLCRAFT TO-5621652 nylon, polyuretán pracovné rukavice Veľkosť rukavíc: 11 CAT II 1 pár
TOOLCRAFT TO-5621493 polyamid, nitril pracovné rukavice Veľkosť rukavíc: 11 CAT II 1 pár
Nastaviteľné žehličky / páčidlo 46cm TOOLCRAFT TO-4997178
Podobné produkty
(*Všetky ceny sú bez DPH.)
Facom Profiber 205C.30 zámočnícke kladivo 380 g 300 mm DIN 1041
Wiha 42071 Elektrikárske kladivo, 500
-14%
Facom Profiber 205C.20 zámočnícke kladivo 250 g 280 mm
Facom Profiber 205C.50 zámočnícke kladivo 580 g 320 mm DIN 1041
TOOLCRAFT TO-9991029 gumová palička stredne mäkké, stredne tvrdé 235 g 260 mm
Facom 5-dielna sada dierovačov 249.GPB
Picard 620M DIN 7239 62010 kladivo na laty 760 g 320 mm DIN 7239
Peddinghaus 5122030750 kladivo na laty 950 g
Halder SIMPLEX 3013.060 palička s ergonomickou rukoväťou, stredne tvrdé, mäkké 1420 g 405 mm
Wiha WHA44008 44008 palička stredne tvrdé, stredne mäkké, veľmi tvrdé 2371 280 mm
Wera Wera Werk 05150182001 kladivo, súprava 1960 g 405 mm
Picard 60000 60000 kladivo na laty 780 g 320 mm DIN 7239
TOOLCRAFT TO-5091579 obojručné kladivo 1579 g 280 mm DIN 6475
Halder SIMPLEX 3202.260 náhradná hlava stredne tvrdé 200 g
TOOLCRAFT TO-5137842 obojručné kladivo 3450 g 600 mm DIN 1042
TOOLCRAFT TO-5137848 obojručné kladivo 5000 g 900 mm DIN 1042
Gedore 226 E-3 8825930 gumová palička 990 g 380 mm DIN 5128-90
TOOLCRAFT TO-9991032 gumová palička stredne mäkké, stredne tvrdé 335 g 310 mm
TOOLCRAFT TO-8597556 zámočnícke kladivo 300 g 312 mm DIN 1041
TOOLCRAFT TO-8597559 zámočnícke kladivo 500 g 322 mm DIN 1041
TOOLCRAFT TO-9991035 gumová palička stredne mäkké, stredne tvrdé 430 g 310 mm
Halder SIMPLEX 3027.100 obojručné kladivo s ergonomickou rukoväťou, stredne tvrdé 5350 g 1000 mm
Halder SIMPLEX-Plusbox Starterkit 3027s026 palička stredne tvrdé 2600 g 160 mm
Halder SIMPLEX 3027.080 palička s ergonomickou rukoväťou, stredne tvrdé 2770 g 490 mm
Peddinghaus 5130070000 kladivo na laty 970 g
kwb 907010 držiak kladivá
kwb 907010 držiak kladivá
Gedore RED R92120020 3300722 zámočnícke kladivo 500 g 320 mm DIN 1041
Ruthe 3010059119 dlaždičské kladivo 1000 g 175 mm