C.K T2942-32400 frézovací vrták do dreva 32 mm Celková dĺžka 400 mm 1/4 "(6,3 mm) 1 ks
EAN:
Označenie výrobcu:
Objednávacie číslo:
C.K T2942-32400 frézovací vrták do dreva 32 mm Celková dĺžka 400 mm 1/4 "(6,3 mm) 1 ks-0
Kategória výrobku
frézovací vrták do dreva
Ø otvoru
32 mm
Materiál
HSS
Vhodnosť materiálu
dřevo
Držiak
1/4 "(6,3 mm)