Hobbywing Motor Ezrun SL4268 2600 KV brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 2600
2276332
5 mm
2600
Hobbywing Motor Ezrun 3660 G2 3200 KV brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 3200
2276333
5 mm
3200
Hobbywing Motor Seaking 2848SL 3900 KV brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 3900
2276833
3.18 mm
3900
Hobbywing Motor Xerun V10 G3R Motor 25.5 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 1780 Počet závitov: 25.5
2276859
3.17 mm
1780
Hobbywing Motor Quicrun 3650SD G2 25.5 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 1520 Počet závitov: 25.5
2277292
3.17 mm
1520
Hobbywing Motor Quicrun 3650SD G2 10.5 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 3600
2277294
3.17 mm
3600
Hobbywing Motor Quicrun 3650SD G2 6.5 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 5750 Počet závitov: 6.5
2277295
3.17 mm
5750
Hobbywing Motor Xerun V10 G3 Motor 8.5T (2S) brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 3970 Počet závitov: 8.5
2277739
3.18 mm
3970
Hobbywing Motor Xerun V10 G3R Motor 17.5 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 2750 Počet závitov: 17.5
2277760
3.17 mm
2750
Hobbywing Motor Ezrun 2030 18 T brushless elektromotor pre RC modely KV (ot./min / V): 5200
2278203
2 mm
5200
Na stiahnutie
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny 3400184 Hobbywing Xerun V10 G4R (2-3s) brushless elektromotor pre RC modely Počet závitov: 17.5
Popis
Motor Xerun V10 G4R od Hobbywing zaisťuje vynikajúci výkon na trati. S až o 7 % vyššou rýchlosťou a o 9 % vyšším výkonom sa jasne odlišuje od porovnateľných motorov v tomto odvetví. Dokonca aj v porovnaní s jeho predchodcom G4 je zlepšenie výkonu stále o 4 %, čo poskytuje vzrušujúce silný zážitok z jazdy v každých 1/10 akciových pretekov.
Motor G4R dokáže odvádzať teplo optimalizovaným prúdením vzduchu vďaka odkrytému jadru a úplne novému rotoru. Za týmto účelom už predchodca G4 zväčšil vonkajší priemer a tým aj celkový povrch o viac ako štvrtinu, aby efektívne chladil motor a rýchlo odvádzal teplo von. A aj keď sa trochu zohreje: napríklad rozvody vo vnútri motora znesú teplotu až 220 °C. A novo inštalované nylonové podložky v motore tiež znižujú hladinu hluku a sú obzvlášť odolné voči opotrebovaniu. Nainštalujte motor podľa vlastných potrieb. Ide napríklad o dve pripojenia snímačov, aby bolo vedenie káblov čo najšetrnejšie na miesto. A ak si ešte viac ceníte personalizáciu, môžete použiť voliteľný rotor, aby bol motor pripravený na obzvlášť náročné súťaže.
Tento text bol preložený strojovo.
Prevedenie
O 9 % vyšší výkon a o 7 % vyššia rýchlosť ako pri porovnateľných motoroch
O 3% nižší vnútorný odpor ako G4, ale vysoká účinnosť
Tichý motor s dlhou životnosťou
Prvotriedny, lineárny prenos výkonu
Kryt optimalizovaný pre hmotnosť a chladenie
Vysoko kvalitne spracované komponenty
Jemne nastaviteľné mechanické časovanie
Ľahko rozoberateľný pre údržbu
Popis
Motor Xerun V10 G4R od Hobbywing zaisťuje vynikajúci výkon na trati. S až o 7 % vyššou rýchlosťou a o 9 % vyšším výkonom sa jasne odlišuje od porovnateľných motorov v tomto odvetví. Dokonca aj v porovnaní s jeho predchodcom G4 je zlepšenie výkonu stále o 4 %, čo poskytuje vzrušujúce silný zážitok z jazdy v každých 1/10 akciových pretekov.
Motor G4R dokáže odvádzať teplo optimalizovaným prúdením vzduchu vďaka odkrytému jadru a úplne novému rotoru. Za týmto účelom už predchodca G4 zväčšil vonkajší priemer a tým aj celkový povrch o viac ako štvrtinu, aby efektívne chladil motor a rýchlo odvádzal teplo von. A aj keď sa trochu zohreje: napríklad rozvody vo vnútri motora znesú teplotu až 220 °C. A novo inštalované nylonové podložky v motore tiež znižujú hladinu hluku a sú obzvlášť odolné voči opotrebovaniu. Nainštalujte motor podľa vlastných potrieb. Ide napríklad o dve pripojenia snímačov, aby bolo vedenie káblov čo najšetrnejšie na miesto. A ak si ešte viac ceníte personalizáciu, môžete použiť voliteľný rotor, aby bol motor pripravený na obzvlášť náročné súťaže.
Tento text bol preložený strojovo.
Prevedenie
O 9 % vyšší výkon a o 7 % vyššia rýchlosť ako pri porovnateľných motoroch
O 3% nižší vnútorný odpor ako G4, ale vysoká účinnosť