Odkaz
  • Conrad
  • Môj účet

    Prihlásenie / Registrácia

  • Nákupný košík

  • Výpredaj - prezrite si najnovšiu akčnú ponuku! Výpredaj - prezrite si najnovšiu akčnú ponuku!
  • Naša ponuka

    Naša ponuka

    Conrad Sourcing Platform
    Akcie
    Výpredaj
    Novinky
    Najpredávanejšie produkty
    Články
  • Značky

    Odporúčané značky

    Fluke
    Phoenix Contact
    Wiha
    TOOLCRAFT
    Weller
    Lapp
  • Služby

    Služby pre firmy

    eProcurement
    Cenový dopyt
    Produkty mimo náš katalóg
    Kalibračná služba
    Termínované objednávky
  • Naše produkty
  • Môj účet
  • Záložky
  • Odhlásiť
Conrad
Domov
Počítače a kancelárska technika Siete Sieťové komponenty PoE sieťové komponenty

Intellinet 54-Port L3 Fully Managed PoE+ Switch mit 48 Gigabit-Ports und 6 SFP+ Uplinks 19" sieťový switch 10 / 100 / 10

EAN:
Označenie výrobcu:
Objednávacie číslo:
Čierny sieťový prepínač s 48 ethernetovými portami, vhodný pre použitie v podnikových sieťach na správu dátových sietí.
Čierny sieťový prepínač s 48 ethernetovými portami, vhodný pre použitie v podnikových sieťach na správu dátových sietí.
Intellinet 54-Port L3 Fully Managed PoE+ Switch mit 48 Gigabit-Ports und 6 SFP+ Uplinks 19" sieťový switch 10 / 100 / 10-1
Intellinet 54-Port L3 Fully Managed PoE+ Switch mit 48 Gigabit-Ports und 6 SFP+ Uplinks 19" sieťový switch 10 / 100 / 10-2
Intellinet 54-Port L3 Fully Managed PoE+ Switch mit 48 Gigabit-Ports und 6 SFP+ Uplinks 19" sieťový switch 10 / 100 / 10-3
850W PoE+ L3 switch so šiestimi 10G SFP+ uplinkmi. Ponúka 216 Gb/s šírky pásma a 48 gigabitových PoE+ portov. Podporuje funkciu 'Self-Healing Networks'.
1/5
Intellinet
Doručenie: Po 14. 9.

7 Ks

Počet

Celkom (1 247,97 € / kus)
1 247,97 €
bez DPH. 
Doprava zadarmo
Už len 7 Ks skladom!
Nahlásiť právny incident
  • Hlavné benefity
  • Technické parametre
  • Na stiahnutie
  • Popis
  • Rozsah dodávky
  • Súvisiaci
  • Doplnky

INTELLINET 54-portový L3 plne spravovaný PoE+ prepínač so 48 gigabitovými ethernetovými portami a 6 SFP+ uplinkmi IEEE 802.3at/af

Hlavné benefity

  • Riešenie vrstvy 3 s dynamickým smerovaním IP vrátane OSPF, RIP a VRRP pre podnikové siete
  • Napájanie a dátové pripojenie až pre 48 sieťových zariadení PoE
  • Šesť slotov pre moduly GBIC (SFP/SFP+) pre 10G uplink
  • Self-Healing Network - funkcia "Powered Device Monitor" (PDM), známa tiež ako PD Alive Check, monitoruje všetky pripojené PoE zariadenia a reštartuje ich, keď sú neaktívne
  • Domotz kompatibilný pre správu cloudu

Technické parametre

Kategória výrobku

19" sieťový switch

PoE

IEEE802.3af (15,4 W)

IEEE802.3at (30 W)

LAN rýchlosť prenosu

10 / 100 / 1000 MBit/s

Šírka

440 mm

V

44 mm

Dĺžka

350 mm

Farba

viacfarebná

Hmotnosť

6.20

UKCA

áno

Na stiahnutie

Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny

Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny 3338798 Intellinet 54-Port L3 Fully Managed PoE+ Switch mit 48 Gigabit-Ports und 6 SFP+ Uplinks 19" sieťový switch 10 / 100 / 10

Popis

Prepínač 3. vrstvy s dynamickým IP smerovaním, obrovským 850 W PoE napájaním a šiestimi 10G uplinkmi
Spínač L3 pre prepínanie ďalšej úrovne
54-portový L3 plne spravovaný PoE+ prepínač od Intellinet Network Solutions poskytuje bohatý výkon so 48 gigabitovými ethernetovými portami a 6 SFP+ uplinkmi, aby vyhovoval vašim potrebám zariadenia, médií a rýchlosti. Je vybavený 48 x 10/100/1000 Mbps PoE+ portami, energetickým rozpočtom 850 W, šiestimi 10G/1G schopnými SFP+ portmi, prepínacou kapacitou 216 Gbit/s a radom pokročilých funkcií Layer 2 a Layer 3. Jeho riešenie dynamického smerovania IP zahŕňa OSPF, RIP a VRRP, vďaka čomu je ideálne pre podnikové siete. Ponúka pohodlnú konfiguráciu cez webový prehliadač (okrem iného) a je kompatibilný s Domotz pre jednoduchú správu cloudu.

Vysvetlené vrstvy 2, Vrstva 2+, Vrstva 3 Lite a Vrstva 3
Tento prepínač vrstvy 3 vám poskytuje maximálne možnosti, ale čo ho odlišuje od iných typov vrstiev? Hlavným rozdielom medzi prepínačmi vrstvy 2 a 3 je funkcia smerovania. Prepínač L2 funguje iba s adresami MAC, nie s adresami IP alebo inými prvkami vyššej vrstvy, zatiaľ čo prepínač L3 to všetko zvláda plus statické a dynamické smerovanie. V dôsledku toho má prepínač vrstvy 3 tabuľku MAC adries a smerovaciu tabuľku IP, ktorá spracováva komunikáciu v rámci VLAN a medzi rôznymi VLAN. Kompromisom medzi nimi sú prepínače L2+ (známe aj ako Layer 3 Lite), ktoré podporujú iba statické smerovanie. Okrem smerovania paketov majú prepínače 3. vrstvy aj funkcie, ktoré vyžadujú „pochopenie“ informácií o IP adrese údajov vstupujúcich do prepínača, ako napríklad: B. Priradenie prevádzky VLAN na základe IP adresy namiesto ručnej konfigurácie portu.

Napájanie cez Ethernet 802.3at
Prepínač podporuje protokol IEEE 802.3at a je navrhnutý pre výstupný výkon až 30 wattov na port*. Podporovaná je akákoľvek kombinácia PoE a non-PoE zariadení a funkcie ochrany proti skratu, preťaženiu a vysokému napätiu zaisťujú dobrú ochranu vášho zariadenia. Pre zariadenia nekompatibilné s 802.3at/af (staršie prístupové body alebo sieťové kamery) odporúčame použiť PoE/PoE+ splitter od Intellinet Network Solutions.

10 Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ae)
Tento prepínač vybavený šiestimi 10G SFP+ slotmi je ideálnym riešením pre spoločnosti, ktoré si uvedomujú náklady a plánujú používať 10G Ethernet. Keďže technológia 10G sa v obchodnom svete čoraz viac používa, potreba upgradu na väčšiu šírku pásma je naliehavejšia ako kedykoľvek predtým – dokonca aj v menších sieťach. Či už chcete pripojiť servery, NAS alebo NVR rýchlosťou 10 Gb/s alebo sa jednoducho pripojiť k inému gigabitovému prepínaču bez toho, aby ste sa museli uchýliť k technikám LACP, 10G poskytuje riešenie. Ak nie ste úplne pripravení na 10G, môžete jednoducho používať štandardné 1G SFP moduly, kým nenastane správny čas na prechod.

Plná podpora IPv6
Správa IPv6 a funkcie pre malé a stredné podniky, ako je MLD snooping, SSH, ACL, WRR a autentifikácia RADIUS vám umožňujú vstúpiť do éry IPv6 za najnižšiu cenu bez toho, aby ste museli upgradovať hardvér.

Samoliečivá sieť so zvýšenou spoľahlivosťou a stabilitou – Intellinet Powered Device Monitor (PDM)
Tento prepínač Power over Ethernet podporuje Powered Device Monitoring, "samoopravujúcu" funkciu PoE. Tento PoE watchdog vykonáva kontrolu PD nažive pre všetky pripojené PD a resetuje nereagujúce zariadenia, napr. B. PoE kamery, automaticky resetované prerušením a následným obnovením napájania. Funkcia PDM je užitočná najmä v aplikáciách, kde sú pripojené zariadenia kritické pre sieť, napríklad v priemyselných alebo monitorovacích scenároch. Ďalšia výhoda funkcie PD Alive: Často sa dá vyhnúť volaniam na technickú podporu a nákladným návštevám technikov zákazníckeho servisu na mieste, pretože funkčný reštart môže často priviesť zariadenie, ktoré nereaguje, späť online.

Ako vám náš plánovač PoE šetrí energiu
Ako súčasť nášho balíka Self-Healing Networks Suite môžu naše riadené prepínače poskytovať nielen vysoký výkon, ale aj efektívne riadiť napájanie. Pomocou funkcie „PoE Scheduling“ môžete zapnúť alebo vypnúť napájanie PoE pre každý port PoE v určitých časových intervaloch. Vypnutie zariadení, ako sú IP telefóny a prístupové body mimo pracovného času, pomôže vašej spoločnosti znížiť náklady na energiu a chrániť životné prostredie.

Tento text bol preložený strojovo.

Prevedenie

  • štandardy
  • IEEE 802.1p (priorizácia premávky)
  • IEEE 802.1q (označovanie VLAN)
  • IEEE 802.1d (Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.3ad (agregácia odkazov)
  • IEEE 802.3ae (10 Gigabit Ethernet cez vlákno)
  • IEEE 802.3z (Gigabit SX/LX)
  • IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet)
  • IEEE 802.3ab (Twisted Pair Gigabit Ethernet)
  • IEEE 802.3ad (Link Aggregation Control Protocol LACP)
  • IEEE 802.3af (Napájanie cez Ethernet 802.3at Type 1)
  • IEEE 802.3at (Napájanie cez Ethernet 802.3at Typ 2)
  • IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet)
  • IEEE 802.3x (Flow Control, pre plne duplexný režim)
  • Všeobecne:
  • prístavov
  • - 48 x 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE porty
  • - 6 x 10G SFP+ slot
  • - 1 x konzolový port
  • Podporované médiá
  • - 10Base-T Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • - 100Base-TX Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • - 1000Base-T Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • Záznamy MAC adries: 32 000
  • ACL tabuľka 4000
  • Hostiteľ smerovania: 12 000
  • Záznamy smerovania: 24 000 (IPv4) alebo 4 000 (IPv6)
  • Cache: 16 Mbit
  • Preposielacia rýchlosť: 160,7 Mpps
  • MTBF: 90 000 hodín
  • Prepínacia kapacita: 216 Gbit/s
  • Počet VLAN: 4 000
  • Počet VLAN rozhraní: 1 000
  • store-and-forward architektúra
  • Možnosti konfigurácie:
  • - Rýchlosť pripojenia portu: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s alebo automatické vyjednávanie
  • - Zapnutie/vypnutie PoE pre každý port
  • - PoE max. výstupný výkon na port
  • - Režim PoE na port
  • - Priorita PoE na port: nízka, stredná, vysoká
  • - PoE upozornenie na alarm prostredníctvom SNMP trapov
  • - Oneskorenie zapnutia PoE na port
  • - Konfigurácia reštartu PoE na port
  • - Kontrola stavu PoE
  • Funkcia PDM (Powered Device Monitor), Watch Guard
  • Zapnutie/vypnutie riadenia toku na port
  • Obmedzenie rýchlosti (vstupná a výstupná rýchlosť)
  • Zrkadlenie portov: 1 ku 1 alebo 1 ku viacerým
  • Port Aggregation/LACP: 32 skupín s až 8 portami v každej
  • Konfigurácia Broadcast Storm s Broadcast Rate, Multicast Rate a Flooded Unicast Rate
  • IGMP snooping
  • Filtrovanie správy prístupu: SNMP, HTTP, HTTPS, SSH, TELNET
  • Quality of Service (QoS): CoS alebo DSCP
  • Link Layer Discovery Protocol: LLDP a LLDP-MED
  • Integrovaný ICMP Ping klient odosiela požiadavky ping do iných sieťových uzlov
  • SNMPv1/v2c/v3 (Simple Network Management Protocol)
  • Integrovaný klient RADIUS pre spoluprácu so servermi RADIUS
  • Zoznam riadenia prístupu: ACL na báze MAC a IPv4/IPv6 IP
  • Dynamická kontrola ARP (DAI) zahodí pakety ARP s neplatnou väzbou MAC adresy na IP adresu
  • ochrana pred DoS útokmi
  • DHCP: Klient/Relé/Server/Snooping
  • Nastavenia LAN (IP adresa, brána atď.)
  • SSHv2
  • Certifikáty: FCC, CE, RoHS, UKCA, NDAA
  • LED
  • PoE
  • Elektrina
  • Odkaz/aktivita
  • priradenie pinov výstupné porty RJ45
  • - Pin 1: DC (-)
  • - Pin 2: DC (-)
  • - Pin 3: DC (+)
  • - Pin 6: DC (+)
  • Elektrina
  • Vstup: 100,0 - 240,0 VAC, 50 - 60 Hz, interné napájanie
  • Výstupný výkon na port: 30,0 W / 52,0 V
  • Rozpočet napájania PoE: 850,0 W (max.)
  • Príkon: 900,0 W (max.)
  • Fyzické detaily
  • Kovový kryt
  • Rozmery (D x Š x V): 350 x 440 x 44 mm
  • Čistá hmotnosť: 5,5 kg
  • Hrubá hmotnosť: 6,44 kg
  • podmienky prostredia
  • Teplota okolia počas prevádzky: 0 - 40°C
  • Teplota okolia počas skladovania: -10 - 70°C
  • Prevádzková vlhkosť: 5 - 95% RH, nekondenzujúca
  • Skladovacia vlhkosť: 10 - 95% RH, nekondenzujúca

Rozsah dodávky

  • 54-portový L3 plne spravovaný PoE+ prepínač so 48 gigabitovými ethernetovými portami a 6 uplinkmi SFP+
  • Sieťový kábel
  • Krátky návod
  • 19" montážna konzola
  • gumené nožičky

Popis

Prepínač 3. vrstvy s dynamickým IP smerovaním, obrovským 850 W PoE napájaním a šiestimi 10G uplinkmi
Spínač L3 pre prepínanie ďalšej úrovne
54-portový L3 plne spravovaný PoE+ prepínač od Intellinet Network Solutions poskytuje bohatý výkon so 48 gigabitovými ethernetovými portami a 6 SFP+ uplinkmi, aby vyhovoval vašim potrebám zariadenia, médií a rýchlosti. Je vybavený 48 x 10/100/1000 Mbps PoE+ portami, energetickým rozpočtom 850 W, šiestimi 10G/1G schopnými SFP+ portmi, prepínacou kapacitou 216 Gbit/s a radom pokročilých funkcií Layer 2 a Layer 3. Jeho riešenie dynamického smerovania IP zahŕňa OSPF, RIP a VRRP, vďaka čomu je ideálne pre podnikové siete. Ponúka pohodlnú konfiguráciu cez webový prehliadač (okrem iného) a je kompatibilný s Domotz pre jednoduchú správu cloudu.

Vysvetlené vrstvy 2, Vrstva 2+, Vrstva 3 Lite a Vrstva 3
Tento prepínač vrstvy 3 vám poskytuje maximálne možnosti, ale čo ho odlišuje od iných typov vrstiev? Hlavným rozdielom medzi prepínačmi vrstvy 2 a 3 je funkcia smerovania. Prepínač L2 funguje iba s adresami MAC, nie s adresami IP alebo inými prvkami vyššej vrstvy, zatiaľ čo prepínač L3 to všetko zvláda plus statické a dynamické smerovanie. V dôsledku toho má prepínač vrstvy 3 tabuľku MAC adries a smerovaciu tabuľku IP, ktorá spracováva komunikáciu v rámci VLAN a medzi rôznymi VLAN. Kompromisom medzi nimi sú prepínače L2+ (známe aj ako Layer 3 Lite), ktoré podporujú iba statické smerovanie. Okrem smerovania paketov majú prepínače 3. vrstvy aj funkcie, ktoré vyžadujú „pochopenie“ informácií o IP adrese údajov vstupujúcich do prepínača, ako napríklad: B. Priradenie prevádzky VLAN na základe IP adresy namiesto ručnej konfigurácie portu.

Napájanie cez Ethernet 802.3at
Prepínač podporuje protokol IEEE 802.3at a je navrhnutý pre výstupný výkon až 30 wattov na port*. Podporovaná je akákoľvek kombinácia PoE a non-PoE zariadení a funkcie ochrany proti skratu, preťaženiu a vysokému napätiu zaisťujú dobrú ochranu vášho zariadenia. Pre zariadenia nekompatibilné s 802.3at/af (staršie prístupové body alebo sieťové kamery) odporúčame použiť PoE/PoE+ splitter od Intellinet Network Solutions.

10 Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ae)
Tento prepínač vybavený šiestimi 10G SFP+ slotmi je ideálnym riešením pre spoločnosti, ktoré si uvedomujú náklady a plánujú používať 10G Ethernet. Keďže technológia 10G sa v obchodnom svete čoraz viac používa, potreba upgradu na väčšiu šírku pásma je naliehavejšia ako kedykoľvek predtým – dokonca aj v menších sieťach. Či už chcete pripojiť servery, NAS alebo NVR rýchlosťou 10 Gb/s alebo sa jednoducho pripojiť k inému gigabitovému prepínaču bez toho, aby ste sa museli uchýliť k technikám LACP, 10G poskytuje riešenie. Ak nie ste úplne pripravení na 10G, môžete jednoducho používať štandardné 1G SFP moduly, kým nenastane správny čas na prechod.

Plná podpora IPv6
Správa IPv6 a funkcie pre malé a stredné podniky, ako je MLD snooping, SSH, ACL, WRR a autentifikácia RADIUS vám umožňujú vstúpiť do éry IPv6 za najnižšiu cenu bez toho, aby ste museli upgradovať hardvér.

Samoliečivá sieť so zvýšenou spoľahlivosťou a stabilitou – Intellinet Powered Device Monitor (PDM)
Tento prepínač Power over Ethernet podporuje Powered Device Monitoring, "samoopravujúcu" funkciu PoE. Tento PoE watchdog vykonáva kontrolu PD nažive pre všetky pripojené PD a resetuje nereagujúce zariadenia, napr. B. PoE kamery, automaticky resetované prerušením a následným obnovením napájania. Funkcia PDM je užitočná najmä v aplikáciách, kde sú pripojené zariadenia kritické pre sieť, napríklad v priemyselných alebo monitorovacích scenároch. Ďalšia výhoda funkcie PD Alive: Často sa dá vyhnúť volaniam na technickú podporu a nákladným návštevám technikov zákazníckeho servisu na mieste, pretože funkčný reštart môže často priviesť zariadenie, ktoré nereaguje, späť online.

Ako vám náš plánovač PoE šetrí energiu
Ako súčasť nášho balíka Self-Healing Networks Suite môžu naše riadené prepínače poskytovať nielen vysoký výkon, ale aj efektívne riadiť napájanie. Pomocou funkcie „PoE Scheduling“ môžete zapnúť alebo vypnúť napájanie PoE pre každý port PoE v určitých časových intervaloch. Vypnutie zariadení, ako sú IP telefóny a prístupové body mimo pracovného času, pomôže vašej spoločnosti znížiť náklady na energiu a chrániť životné prostredie.

Tento text bol preložený strojovo.

Prevedenie

  • štandardy
  • IEEE 802.1p (priorizácia premávky)
  • IEEE 802.1q (označovanie VLAN)
  • IEEE 802.1d (Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol)
  • IEEE 802.3ad (agregácia odkazov)
  • IEEE 802.3ae (10 Gigabit Ethernet cez vlákno)
  • IEEE 802.3z (Gigabit SX/LX)
  • IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet)
  • IEEE 802.3ab (Twisted Pair Gigabit Ethernet)
  • IEEE 802.3ad (Link Aggregation Control Protocol LACP)
  • IEEE 802.3af (Napájanie cez Ethernet 802.3at Type 1)
  • IEEE 802.3at (Napájanie cez Ethernet 802.3at Typ 2)
  • IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet)
  • IEEE 802.3x (Flow Control, pre plne duplexný režim)
  • Všeobecne:
  • prístavov
  • - 48 x 10/100/1000 Mbps RJ45 PoE porty
  • - 6 x 10G SFP+ slot
  • - 1 x konzolový port
  • Podporované médiá
  • - 10Base-T Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • - 100Base-TX Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • - 1000Base-T Cat5e UTP/STP RJ45, 8-pin
  • Záznamy MAC adries: 32 000
  • ACL tabuľka 4000
  • Hostiteľ smerovania: 12 000
  • Záznamy smerovania: 24 000 (IPv4) alebo 4 000 (IPv6)
  • Cache: 16 Mbit
  • Preposielacia rýchlosť: 160,7 Mpps
  • MTBF: 90 000 hodín
  • Prepínacia kapacita: 216 Gbit/s
  • Počet VLAN: 4 000
  • Počet VLAN rozhraní: 1 000
  • store-and-forward architektúra
  • Možnosti konfigurácie:
  • - Rýchlosť pripojenia portu: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s alebo automatické vyjednávanie
  • - Zapnutie/vypnutie PoE pre každý port
  • - PoE max. výstupný výkon na port
  • - Režim PoE na port
  • - Priorita PoE na port: nízka, stredná, vysoká
  • - PoE upozornenie na alarm prostredníctvom SNMP trapov
  • - Oneskorenie zapnutia PoE na port
  • - Konfigurácia reštartu PoE na port
  • - Kontrola stavu PoE
  • Funkcia PDM (Powered Device Monitor), Watch Guard
  • Zapnutie/vypnutie riadenia toku na port
  • Obmedzenie rýchlosti (vstupná a výstupná rýchlosť)
  • Zrkadlenie portov: 1 ku 1 alebo 1 ku viacerým
  • Port Aggregation/LACP: 32 skupín s až 8 portami v každej
  • Konfigurácia Broadcast Storm s Broadcast Rate, Multicast Rate a Flooded Unicast Rate
  • IGMP snooping
  • Filtrovanie správy prístupu: SNMP, HTTP, HTTPS, SSH, TELNET
  • Quality of Service (QoS): CoS alebo DSCP
  • Link Layer Discovery Protocol: LLDP a LLDP-MED
  • Integrovaný ICMP Ping klient odosiela požiadavky ping do iných sieťových uzlov
  • SNMPv1/v2c/v3 (Simple Network Management Protocol)
  • Integrovaný klient RADIUS pre spoluprácu so servermi RADIUS
  • Zoznam riadenia prístupu: ACL na báze MAC a IPv4/IPv6 IP
  • Dynamická kontrola ARP (DAI) zahodí pakety ARP s neplatnou väzbou MAC adresy na IP adresu
  • ochrana pred DoS útokmi
  • DHCP: Klient/Relé/Server/Snooping
  • Nastavenia LAN (IP adresa, brána atď.)
  • SSHv2
  • Certifikáty: FCC, CE, RoHS, UKCA, NDAA
  • LED
  • PoE
  • Elektrina
  • Odkaz/aktivita
  • priradenie pinov výstupné porty RJ45
  • - Pin 1: DC (-)
  • - Pin 2: DC (-)
  • - Pin 3: DC (+)
  • - Pin 6: DC (+)
  • Elektrina
  • Vstup: 100,0 - 240,0 VAC, 50 - 60 Hz, interné napájanie
  • Výstupný výkon na port: 30,0 W / 52,0 V
  • Rozpočet napájania PoE: 850,0 W (max.)
  • Príkon: 900,0 W (max.)
  • Fyzické detaily
  • Kovový kryt
  • Rozmery (D x Š x V): 350 x 440 x 44 mm
  • Čistá hmotnosť: 5,5 kg
  • Hrubá hmotnosť: 6,44 kg
  • podmienky prostredia
  • Teplota okolia počas prevádzky: 0 - 40°C
  • Teplota okolia počas skladovania: -10 - 70°C
  • Prevádzková vlhkosť: 5 - 95% RH, nekondenzujúca
  • Skladovacia vlhkosť: 10 - 95% RH, nekondenzujúca

Rozsah dodávky

  • 54-portový L3 plne spravovaný PoE+ prepínač so 48 gigabitovými ethernetovými portami a 6 uplinkmi SFP+
  • Sieťový kábel
  • Krátky návod
  • 19" montážna konzola
  • gumené nožičky

PoE sieťové komponenty - čo presne hľadáte?

  • PoE injektory
  • PoE rozdeľovače
  • Viac ako 1.000.000 produktov

  • Doprava zadarmo u objednávok nad 100 € s DPH

  • Technická podpora

  • Termínované dodávky

  • Cenový dopyt (RFQ)

O Conradovi

O Conradovi

  • Conrad Sourcing Platform

  • Kariéra

  • Naše privátne značky

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Informácie o prístupnosti


Nápoveda

Nápoveda

  • Ceny dopravy a termín dodania

  • Možnosti platby

  • Reklamácia

  • Vrátenie tovaru

  • Obchodné podmienky

  • Centrum dokumentácie

  • Odstúpiť od zmluvy


Služby

Služby

  • Naše služby

  • Kalibračná služba

  • Káble v metráži

  • Dopytový formulár

  • E-Procurement


Doporučujeme

Doporučujeme

  • ➡️ Články

  • 🛒 Akcie & zľavy

  • 🆕 Novinky

  • Kategorie značek A-Z

  • Kategórie produktov A-Z

  • Archiv katalógov

  • Newsletter


Newsletter

Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu!

Newsletter

Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu!

☎ Kontakty

  • +421 220 812 508

  • Pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

  • velkoobchod@conrad.cz

Platobné metódy
  • Platobná karta
  • PayU
  • Dobierka
  • Platba prevodom na účet
Pridajte sa k nám na sociálnych sieťach

Všetky ceny sú bez DPH a nákladov na doručenie. Preškrtnutá cena je vždy najnižšia ponuková cena 30 dní pred zľavou.

Všetky ceny sú s DPH a nezahŕňajú náklady na dopravu. Preškrtnutá cena je vždy najnižšia ponuková cena 30 dní pred zľavou.

Fluke
* Zľava platí iba na skladové položky značky Fluke, Pomona Electronics & Beha Amprobe (stav doručenia je zelený). Platí do 13.09.2026 na conrad.sk (okrem objednávok na Marketplace). Nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. 1x pre firemného zákazníka/súkromnú osobu. Množstvo môže byť v jednotlivých prípadoch obmedzené.

Gedore
* Zľava platí výhradne na ihneď dostupné produkty značiek Gedore (stav dodania zelený). Platné do 06.09.2026 na conrad.sk (s vylúčením objednávok z Marketplace). Nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. 1x na firemného zákazníka/súkromnú osobu. V individuálnych prípadoch môže byť veľkosť predaja obmedzená.

  • Obchodné podmienky

     

     

     

  • Osobné údaje a ich ochrana

  • Certifikát kvality ISO 9001:2015

Porovnanie produktov
Záložky