Siemens 5SU13546KK10 prúdový chránič/elektrický istič 2-pólový 10 A 0.03 A 230 V
EAN:
Kopírované
Označenie výrobcu:
5SU13546KK10
Kopírované
Objednávacie číslo:
Varianty
Ďalšie varianty tohto produktu
Kategória výrobku
prúdový chránič/elektrický istič
Pólov
2
Spúšťacie charakteristika
B
Jmenotivý zvyškový prúd
0.03 A
Menovitý prúd - filter
10 A