Siemens 5SU13547KK16 prúdový chránič/elektrický istič 2-pólový 16 A 0.03 A 230 V
EAN:
Kopírované
Označenie výrobcu:
5SU13547KK16
Kopírované
Objednávacie číslo:
Varianty
Ďalšie varianty tohto produktu
Kategória výrobku
prúdový chránič/elektrický istič
Pólov
2
Spúšťacie charakteristika
C
Jmenotivý zvyškový prúd
0.03 A
Menovitý prúd - filter
16 A