Možnosť prevádzky ako otvorená verzia (prívod vzduchu): č
Kondenzácia: áno
Systém kotla: plameňová trubica
Menovitý výkon 80-60 °C: 14,7 kW
Menovitý výkon 50-30 °C: 15,75 kW
Horná hodnota nominálneho zaťaženia: 15,8 kW
Menovitá záťaž nižšia hodnota: 10,7 kW
Nastaviteľný vykurovací výkon: nie
Elektronický zápal: áno
Médium: Voda
Vhodné pre zemný plyn: nie
Vhodné pre propán: nie
Vhodné pre bután: nie
Vhodné pre metán: nie
Pre vykurovací olej triedy II: áno
Pre vykurovací olej triedy I: áno
Kompletne zmontované pri dodaní: áno
Zapnutie/vypnutie riadiaceho signálu: áno
Regulácia horáka vysoká/nízka: nie
Modulačná regulácia horáka: áno
Max. vstupná teplota (pracovná teplota): 85 °C
Max. prípustný prevádzkový tlak: 3 bar
Min. pracovný tlak: 0,3 bar
Účinnosť: 102 %/100 %
Max. tlak plynu: 25 mbar
Odolnosť na strane vody pri dT 20 °C: 0,5 kPa
frekvencia 50 Hz.
Zabudovaný plniaci/vypúšťací kohútik: áno
Zabudovaný okruh čerpadla: áno
Zabudované prerušenie vlaku: nie
Zabudované obehové čerpadlo: nie
Zabudovaný tlakomer: nie
Zabudovaný regulátor závislý od počasia: nie
Zabudovaná expanzná nádrž: nie
Zabudovaný poistný ventil: nie
výška 1272 mm
Šírka: 570 mm
Hĺbka: 700 mm
Prietokové pripojenie: vnútorný závit
Vstupný vonkajší priemer potrubia: 59,614 mm
Spätné pripojenie: vnútorný závit
Vonkajší priemer spiatočky potrubia: 59,614 mm
Prípojka paliva: vonkajší závit
Vonkajší priemer potrubia paliva: 20995 mm
Prípojka prívodu vzduchu: zasúvacia koncovka
Menovitý priemer potrubia prívodu vzduchu: 125 mm
Prípojka na odvod spalín: zasúvacia koncovka
Menovitý priemer odvodu spalín: 80 mm
Pripojenie kondenzátu: iné
Vonkajší priemer potrubia kondenzát: 21 mm
Energetická účinnosť teplej vody: 98%
Trieda energetickej účinnosti: A
Užitočný tepelný výkon pri menovitom tepelnom výkone v prevádzke pri vysokej teplote (P4): 14,7 kW
Prínos účinnosti pri nominálnej emisii tepla pri vysokej teplote (n4): 91,8 %
Prídavná spotreba energie pri plnom zaťažení (elmax): 0,15 kW
Dodatočná spotreba energie v pohotovostnom režime (Psb): 0,006 kW
Prevádzkové napätie
0 V
15.8 kW
Vlastnosti kúrenie
Pripojenie na internet
Rozmer.
(d x š x v) 570 x 570.00 x 1272.00 mm
Hmotnosť
140 kg
V
1272.00 mm
Dĺžka
570 mm
Hĺbka
700.00 mm
Šírka
570.00 mm
Materiál
Nerezová oceľ
Menovité napätie
0 V
UKCA
áno
Varianty(Všetky ceny sú bez DPH.)
Výkon
Hmotnosť
Vaillant 0010010674 olejové kúrenie
3148760
Tento produkt
15.8 kW
140 kg
Vaillant 0010010676 olejové kúrenie
3148761
25.3 kW
140 kg
Vaillant 0010010678 olejové kúrenie
3148768
36.8 kW
175 kg
Na stiahnutie
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny 3148760 Vaillant 0010010674 olejové kúrenie
Popis
Olejový kondenzačný kotol icoVIT exclusiv VKO 156/3-7 Výhody produktu, Efektívna, nízkohlučná technológia modrého horáka, vhodný pre vykurovací olej EL s nízkym obsahom síry a vykurovací olej EL štandard a 20 % FAME, Inovatívny nerezový výmenník tepla s hladkými rúrkami, Kompaktná konštrukcia krytu, veľký obsah vody Vybavenie, Nerezový kondenzačný kotol s odvodom spalín na protiprúdovom princípe, 2-stupňový modrý horák, nehlučné spaľovanie vďaka predmontovanému tlmiču hluku, pripravený na pripojenie systémového certifikovaného Vaillant air/ spalinové cesty, DIA systém s textovým displejom, osvetlené, nastavenie CO2 cez displej, rozsah menovitého výkonu 40 /30 stupňov C 11,1/15,8 kW 80/60 stupňov C 10,3/14,7 kW Vykurovací výkon v teplovodnej prevádzke 14,7 kW Štandardný faktor využitia 99% (Hs) / 105% (Hi) Teplota prietoku max 85 Grd.C Prípojka prívodu/spiatočky Rp 1 prípojka olejovej hadice R 1/2 prípojka vzduchu/výfuku 80/125 mm výška/šírka/hĺbka 1272/570/700. mm hmotnosť 140 kg obsah vody 85 l CE PIN CE-0085CL0499 Trieda energetickej účinnosti sezónneho vykurovania priestorov A (spektrum A+++ až D)
Tento text bol preložený strojovo.
Popis
Olejový kondenzačný kotol icoVIT exclusiv VKO 156/3-7 Výhody produktu, Efektívna, nízkohlučná technológia modrého horáka, vhodný pre vykurovací olej EL s nízkym obsahom síry a vykurovací olej EL štandard a 20 % FAME, Inovatívny nerezový výmenník tepla s hladkými rúrkami, Kompaktná konštrukcia krytu, veľký obsah vody Vybavenie, Nerezový kondenzačný kotol s odvodom spalín na protiprúdovom princípe, 2-stupňový modrý horák, nehlučné spaľovanie vďaka predmontovanému tlmiču hluku, pripravený na pripojenie systémového certifikovaného Vaillant air/ spalinové cesty, DIA systém s textovým displejom, osvetlené, nastavenie CO2 cez displej, rozsah menovitého výkonu 40 /30 stupňov C 11,1/15,8 kW 80/60 stupňov C 10,3/14,7 kW Vykurovací výkon v teplovodnej prevádzke 14,7 kW Štandardný faktor využitia 99% (Hs) / 105% (Hi) Teplota prietoku max 85 Grd.C Prípojka prívodu/spiatočky Rp 1 prípojka olejovej hadice R 1/2 prípojka vzduchu/výfuku 80/125 mm výška/šírka/hĺbka 1272/570/700. mm hmotnosť 140 kg obsah vody 85 l CE PIN CE-0085CL0499 Trieda energetickej účinnosti sezónneho vykurovania priestorov A (spektrum A+++ až D)