Vigor V7730-25X28 obojstranný vidlicový kľúč 25 - 28 mm
EAN:
Označenie výrobcu:
Objednávacie číslo:
Strieborný obojstranný kľúč s vyznačenými rozmermi '25 mm' a '28 mm' na oboch koncoch.
Vigor
20 Ks
Množstevná cena (Ks)
Zľava
Cena balenia (bez DPH.)
1
Množstevné zľavy sa líšia podľa predajcu
Počet
Nahlásiť právny incident
  • Hlavné benefity
  • Technické parametre
  • Varianty
  • Na stiahnutie
  • Popis
  • Doplnky
Hlavné benefity
  • Dvojitý vidlicový kľúč VIGOR ∙ V7730-25X28 ∙ vonkajší šesťhranný profil ∙ SW 25 x 28 mm
Technické parametre
Kategória výrobku
obojstranný vidlicový kľúč
Veľkosť kľúča
25 mm
28 mm
Dĺžka
265 mm
Varianty(Všetky ceny sú bez DPH.)
Veľkosť kľúča
Doručenie: Po 25. 5.
20 KsConrad Electronic
Tento produkt
25 mm
Min.: 1
Násobky: 1
Vigor V7730-10X11 obojstranný vidlicový kľúč 10 - 11 mm
Doručenie: Po 25. 5.
20 KsConrad Electronic
10 mm
Min.: 1
Násobky: 1
Vigor V7730-12X13 obojstranný vidlicový kľúč 12 - 13 mm
12 mm
Vigor V7730-14X15 obojstranný vidlicový kľúč 14 - 15 mm
14 mm
Vigor V7730-16X17 obojstranný vidlicový kľúč 16 - 17 mm
16 mm
Vigor V7730-18X19 obojstranný vidlicový kľúč 18 - 19 mm
18 mm
Vigor V7730-20X22 obojstranný vidlicový kľúč 20 - 22 mm
20 mm
Vigor V7730-21X23 obojstranný vidlicový kľúč 21 - 23 mm
21 mm
Vigor V7730-24X27 obojstranný vidlicový kľúč 24 - 27 mm
24 mm
Vigor V7730-30X32 obojstranný vidlicový kľúč 30 - 32 mm
30 mm
Na stiahnutie
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny
Návod na obsluhu a bezpečnostné pokyny 3330432 Vigor V7730-25X28 obojstranný vidlicový kľúč 25 - 28 mm
Popis
DIN 3110.
Výstup: Vonkajší šesťhranný profil.
Veľkosť kľúča: 25 x 28 mm.
Rozmery: 262 mm.
Povrch: chrómovaný, leštený.
Tento text bol preložený strojovo.
DIN 3110.
Veľkosť kľúča: 25 x 28 mm.
Rozmery: 262 mm.
Povrch: chrómovaný, leštený.
Doplnky
(*Všetky ceny sú bez DPH.)
K použitiu tohto produktu je potrebné toto príslušenstvo.
TOOLCRAFT 819162 sada obojstranných račňových kľúčov 3-dielna 8 - 19 mm
Conrad Electronic
TOOLCRAFT TO-5621652 nylon, polyuretán pracovné rukavice Veľkosť rukavíc: 11 CAT II 1 pár
Conrad Electronic
TOOLCRAFT TO-5621493 polyamid, nitril pracovné rukavice Veľkosť rukavíc: 11 CAT II 1 pár
Podobné produkty
(*Všetky ceny sú bez DPH.)
TOOLCRAFT 820841 obojstranný vidlicový kľúč 8 - 9 mm
TOOLCRAFT 820842 obojstranný vidlicový kľúč 10 - 11 mm
TOOLCRAFT 820840 obojstranný vidlicový kľúč 6 - 7 mm
TOOLCRAFT 820846 obojstranný vidlicový kľúč 18 - 19 mm
TOOLCRAFT 820843 obojstranný vidlicový kľúč 12 - 13 mm
TOOLCRAFT TO-6542472 otvárač na fľaše a plochý kľúč 2 v 1 17 mm
TOOLCRAFT 820845 obojstranný vidlicový kľúč 16 - 17 mm
TOOLCRAFT 820844 obojstranný vidlicový kľúč 14 - 15 mm
TOOLCRAFT TO-4985421 sada obojstranných vidlicových kľúčov 7-dielna 3 - 5.5 mm
Hazet 450N-10X11 450N obojstranný vidlicový kľúč 10 - 11 mm DIN 3110, DIN ISO 10102
Wera 05003760001 6002 Joker Double obojstranný vidlicový kľúč 10 - 13 mm DIN ISO 1711-1
Matador Schraubwerkzeuge 01000405 obojstranný vidlicový kľúč 4 - 5 mm DIN 3110
Wera 05020340001 6006 Joker 2 Set 1 samonastaviteľný obojstranný otvorený kľúč 7 - 19 mm 1/4" - 3/4"
Wera 05020314001 6005 Joker 4 Set 1 sada obojstranných vidlicových kľúčov 4-dielna 6 - 12 mm