Služba výroby DPS (PCB)

Služba DPS, na ktorú sa môžete spoľahnúť!

Virtuálna výroba ešte pred objednaním: V poriadku hneď na prvýkrát a za požadovanú cenu

Potrebujete prototypy dosiek plošných spojov alebo malú sériu? Osadené alebo neosadené dosky plošných spojov už od jedného kusu? Potom sú tu pre vás naše služby pre dosky plošných spojov. Spoločne s naším partnerom EuroCircuits vám ponúkame cenovo výhodnú, priemyselnú kvalitu, vyrobenú v Európe. On-line verifikácia dát ešte pred objednaním. Garancia vyrobiteľnosti a analýza na základe porovnania dát pre layout, BOM a CLP.


Osadzovanie prototypov a malých sérií

Profitujte zo zlučovania zákaziek, ktoré na základe kombinovania jednotlivých zákaziek významne znižujú výrobné náklady na dosky plošných spojov. Vďaka rýchlym štandardným dodacím lehotám uvediete svoje projekty na trh včas a za výhodnú cenu.


Služby pre dosky plošných spojov

Európsky výrobca - nie obchodník. Zlučovanie objednávok - dobré ceny bez vplyvu na kvalitu alebo dodaciu lehotu.

Priemyselná kvalita

Taktiež prototypy a malé série v kvalite sériovej výroby. Dosky plošných spojov 100% z vlastnej výroby.

Nerezové šablóny

Nerezové šablóny rezané laserom v hrúbke 100µm alebo 130µm. Šablóny je možné výhodne objednať spoločne s doskou plošných spojov pomocou nášho kalkulátora a rozhrania pre objednávanie alebo samostatne, cez rozhranie pre šablóny.


Prototypy a malé série

Prototypy a malé série bez prirážok alebo minimálneho objednaného množstva.

Profesionálne vybavenie na výrobu prototypov

Profesionálne vybavenie pre vysoko kvalitné spájkovanie prototypov a malých dosiek pomocou cenovo výhodného stolného zariadenia.

On-line nástroje

On-line integrované nástroje DFM a DRC, veľký výber možností pre dosky plošných spojov, k dispozícii nepretržite. Priamy, osobný chat on-line v 8 jazykoch. Off-line technické podklady.