Poradca

Široký výber multimediálnych zariadení. Medzi nimi nájdete telefóny, fotoaparáty, športové kamery, palubné kamery do áut, fotopasce, stacionárne a prenosné televízory, štúdiové vybavenie, vybavenie pre DJs a mnoho ďalších produktov. Vysoko kvalitné sady reproduktorov pre rôzne aplikácie vám umožnia získať dokonalý pôžitok z hudby.

Multimédiá

Multimediálne prvky, ktoré umožňujú prehrávanie zvuku a videa, sú kľúčovým prvkom mnohých systémov. Počítače, televízory alebo informačné tabule, všetky tieto zariadenia sú vybavené reproduktormi a obrazovkami.

Zvuk pre domácnosť a kanceláriu

V našom obchode je k dispozícii široká škála prvotriednych zvukových zariadení: rôzne prehrávače, zosilňovače, systémy domáceho kina, sady reproduktorov a slúchadlá. Ponuka zahŕňa internetové rádiá, sady pre viac reproduktorov a zvukové lišty umiestnené pod TV, CD prehrávače, Hi-Fi veže a systémy domáceho kina. Ponúkame aj príslušenstvo potrebné pre pripojenie a správny chod týchto zariadení. Sem patria rádiové antény, zapisovateľné médiá, prevodníky i adaptéry, ako aj výrobky pre údržbu audio a video zariadení.

Reproduktory pre profesionálov a nadšencov

Reproduktory sú kľúčovým prvkom zvukovej stopy. Zakúpením setu alebo poskladaním vysoko kvalitného reproduktorového systému z komponentov, získate vynikajúcu reprodukciu zvuku. Ponúkame širokú škálu reproduktorových súprav pre rôzne aplikácie, napríklad reproduktory do auta, počítačové reproduktory, priestorové reproduktory do miestnosti a kvalitné Hi-Fi verzie. Nájdete tu tiež širokú škálu vstavaných reproduktorov od značiek ako Visaton, Magnat a Polk Audio.

Kutilom ponúkame špičkové reproduktory vo forme komponentov a taktiež reproduktory od popredných svetových značiek ako sú Visaton či Eminence. K dispozícii je rada príslušenstva pre konštrukciu reproduktorových sád, ako sú napríklad hrany a kryty reproduktorov, ale tiež pripojovacie svorky či ovládanie hlasitosti.

Štúdiové vybavenie a vybavenie pre DJs

V tejto kategórii sme zhromaždili všetko potrebné vybavenie a doplnky pre ľudí, ktorí majú domáce nahrávacie štúdio alebo hrajú hudbu na veľkých akciách. Patria sem mixážne pulty pre DJ od popredných značiek, ako je Reloop či mikrofónne zmiešavače od popredných značiek Sennheiser, RODE, Samson a AKG. K dispozícii sú taktiež káble a ďalšie príslušenstvo, ktoré je potrebné v štúdiu a na javisku.

Univerzálne kamery

V našej ponuke nájdete kamery určené pre mnoho aplikácií - od kamerových pascí na zachytenie zvierat v lese, cez automobilové a športové kamery, až po štandardné ručné kamery.

Kamery do auta sú stále populárnejšie. Umožňujú vám zaznamenať cestu pred autom, čo poskytuje cenné dôkazy v prípade nehody. S takýmto zariadením vo vašom aute sa lepšie vyrovante s poisťovňou. Dostupné fotoaparáty do auta ponúkajú vysokú kvalitu obrazu, nahrávanie videa v rozlíšení až 2560 x 1080 pixelov. Kamera môže byť integrovaná s GPS modulom, ktorý sleduje umiestnenie vozidla počas záznamu a môže byť tiež vybavená UV a CPL filtrami, čo zlepšuje kvalitu a čitateľnosť záznamu, najmä za jasného svetla.

Fotoaparáty pre profesionálov a amatérov

Digitálny fotoaparát môžme v súčasnosti nájsť takmer v každej domácnosti. Náš obchod je dobrým miestom na nájdenie nového modelu. Ponúkame ako jednoduché, kompaktné digitálne fotoaparáty pre amatérov, tak digitálne zrkadlovky a profesionálne prístroje s vymeniteľnými objektívmi a ručným ovládaním všetkých parametrov expozície. Existujú tiež analógové a tzv. "Instant" fotoaparáty, ktoré vytlačia fotografiu hneď po vyfotografovaní.

Televízia a prehrávače

V našom obchode nájdete široký výber televízorov, ako aj prehrávačov a rekordérov. Produkty v našom katalógu vám umožnia vytvoriť centrum rodinnej zábavy. Ponúkame projektory a súpravy domáceho kina, čím vám Conrad umožní vytvoriť malé domáce kino priamo vo vašej obývačke.