Poradca

Kancelárske vybavenie, príslušenstvo pre kabeláž a ďalší spotrebný materiál, ktorý môže zlepšiť kvalitu a chod vašej práce. Tlačte bez obmedzenia, skenujte dokumenty a fotografie, vybavte sa ochrannou taškou či batohom alebo prezrite si napríklad ponuku nábytku do vašej kancelárie.

Počítače a kancelária - kancelárske vybavenie a potreby

Základom každej kancelárie sú efektívne technické, komunikačné a organizačné riešenia. Vytvorili sme túto kategóriu pre ľudí, ktorí vyžadujú profesionálne, často špecializované, kancelárske vybavenie, ako napríklad osobné počítače, tašky, batohy na notebooky, tlačiarne, skenery, káble a príslušenstvo potrebné k výstavbe sietí. V ponuke tiež nájdete kancelárske vybavenie v podobe nábytkových úchytov a širokého výberu spotrebného materiálu, vrátane pások, tonerov a tlačových farieb.

Objednajte a pohodlne tlačte štítky a tlačové pásky

Zorganizujte si svoju kanceláriu pomocou moderných tlačiarní štítkov, ktoré tlačia na samolepiace tlačové pásky. Tlačiareň štítkov je nástroj, ktorý umožňuje rýchlu a pohodlnú tlač textu, symbolov a grafiky s rozsiahlymi možnosťami rôznych aplikácií. S jeho pomocou môžete tlačiť odolné, oteruvzdorné štítky alebo odolné voči poveternostným vplyvom. Napríklad adresné štítky, menovky, informačné štítky a čiarové kódy, ktoré môžete jednoducho umiestniť na akýkoľvek hladký povrch.

V našej ponuke nájdete zariadenia s rôznymi možnosťami - od termálnych tlačiarní s QWERTY klávesnicou až po inteligentné termo-transferové tlačiarne Plug & Play s vysokou rýchlosťou tlače, vybavené “gilotínou” pre oddelenie štítkov, USB portom a Wifi modulom. Ďalej sme pre vás pripravili širokú škálu spotrebného materiálu, bielych, farebných a priehľadných štítkov pre tlačiarne v mnohých obľúbených formátoch. Tiež termo-transferové fólie, atramenty, tonery a papier na tlač.

Skenery pre každodenné použitie

Skenery umožňujú rýchly prevod obrázkov z papiera do počítača, tzv. digitalizáciu. Na trhu existuje veľké množstvo typov skenerov. Najobľúbenejšie sú optické skenery diapozitívov a negatívov, skenery bežných dokumentov a multifunkčné zariadenia s tlačiarňou. V neposlednom rade aj skenery čiarových kódov. Výber skenera závisí na vašich potrebách a rozhodovať sa môžete na základe rôznych parametrov, ako je napríklad rýchlosť záznamu informácie (skenovanie), optické rozlíšenie, káblový alebo bezdrôtový režim prevádzky či ďalší softvér na správne čítanie poškodených kódov či automatickú korekciu obrazu.

Bezpečnosť a ochrana zariadení - vyberte si najlepší batoh na notebook

Prenosné zariadenia sú vystavené rade nepredvídateľných situácií, ktoré môžu viesť k ich poškodeniu. Užitočné sú tašky na notebooky a batohy, ktoré pomáhajú chrániť vaše cenné vybavenie pred vlhkosťou, prachom a poškriabaním. Sú to nevyhnutné doplnky na pohodlné cestovanie s počítačom a jeho bezpečný transport.

Pri výbere batohu alebo tašky venujte pozornosť priehradke na notebook. Dbajte na správnu veľkosť podľa uhlopriečky obrazovky prenosného počítača, ľahký prístup a na ochranu vo forme peny proti nárazom. Hľadajte taktiež riešenia šité priamo pre vás, ktoré ponúkajú potrebný priestor pre napájací zdroj a ďalšie príslušenstvo. Prospešné sú tiež nastaviteľné popruhy, protišmykové prvky alebo zosilnená opierka chrbta.

Komunikácia bez obmedzenia - kábel USB 3.0, HDMI alebo Ethernet?

Skryté pod stolom neznamená menej potrebné - reč je o kábloch, ktoré prenášajú veľké množstvo dát naprieč zariadeniami. V miestach, kde nie je možná bezdrôtová komunikácia, je nutné použiť optimálny spôsob prenosu signálu skrz káblové spojenie. Dôležité je zvoliť vhodnú technológiu s dostatočnou dátovou priepustnosťou a zabezpečiť kompatibilitu mnohých zariadení. Veľmi rozhodujúca je kompatibilita konektorov. Medzi produktmi, ponúkanými spoločnosťou Conrad nájdete špecializované sieťové káble, optické vlákna, rôzne redukcie, USB rozbočovače a predlžovačky, HDMI káble, mini USB i micro USB. Vďaka tomu prepojíte váš počítač s ďalšími perifériami. Takto môžete pripojiť mobilný telefón, tablet, externé úložisko, tlačiareň, skener, televíznu obrazovku, projektor alebo router.

Zaujíma vás, aký kábel HDMI zvoliť? V tejto kategórii nájdete odpovede na všetky možné otázky a tiež bohatý výber doplnkov užitočných pri usporiadaní a ochrane káblov pred vysokými teplotami, tlakom a náročnými pracovnými podmienkami.

Nábytkové držiaky - dbajte na estetiku a funkčnosť kancelárie

Inštalácia nábytkových držiakov urobí kanceláriu čistejšiu a celkový dojem bude estetickejší, ak nebudú pohodlnú prácu narušovať spletité káble. Medzi najobľúbenejší kancelársky nábytok patria závesné držiaky, prispôsobiteľné počítačové držiaky, ktoré vám umožnia pripevniť vežový počítač k stolu, ako aj stojany a držiaky určené pre monitory. Takýto držiak vám poskytne väčší pracovný priestor a vaše pracovisko bude lepšie usporiadané. Tiež sa vám zlepšia pracovné podmienky, pretože si môžete nastaviť monitor do ergonomickej polohy podľa individuálnych potrieb alebo pridať ďalšiu obrazovku.