Presné merania? S meracou technikou od spoločnosti Conrad!

 

Bezchybné výsledky práce a výroby vyžadujú presné meracie prístroje. Aby sme dokázali splniť tieto nároky a požiadavky firiem z oblasti priemyslu a remesiel, je pre nás nákupná platforma Conrad Sourcing Platform najvyššou prioritou.

Ako kompetentný partner ponúkame takmer 95 000 produktov, ktoré sa perfektne hodia do oblasti servisnej techniky, Facility Managementu, výskumu a vývoja, rovnako ako do výučby.

 Profesionálne meranie
 Overené prístroje pre bezpečnú prácu
Inovatívne riešenia a novinky

Objavujte atraktívne témy týkajúce sa produktových riešení v oblasti meracej techniky.

 

Servisní technici

Zobraziť tému

 

Správa budov

Zobraziť tému

 

Výskum a vývoj, laboratórna technika

Zobraziť tému

 

Vzdelávanie

Zobraziť tému

 

U nás nájdete aj širokú ponuku súčiastok TRU Components

Prezrieť produkty

Naše tipy:

Náročné úlohy merania? Presná technika od spoločnosti Conrad

Spoločnosť Conrad ponúka kompletné vybavenie pracoviska pre všetky prípady použitia. Vysoko kvalitné laboratórne meracie prístroje, multimetre, testery a skúšačky, prístroje na meranie parametrov životného prostredia, rovnako ako technika pre napájanie zodpovedajúceho výkonu, to všetko od popredných výrobcov. K tomu riešenia na realizáciu výučby na vysokých školách, univerzitách a učňovských zariadeniach, rovnako ako vybavenie na testovanie a skúšanie v oblasti výskumu a vývoja dopĺňajú širokú ponuku platformy Conrad Sourcing Platform.

Megger DLRO2X

Fluke FLK-RSE300/C 9H

VOLTCRAFT TK-1000

FLIR E52 termokamera

DLRO2X je odolný, prenosný 2A mikro ohmmeter. Poskytuje rýchle, presné a opakovateľné meranie aj v miestach plných elektrických porúch. Rádiometrická stacionárna termokamera Fluke (9 Hz) s vylepšenými funkciami a softvérom Plug ins pre MATLAB® a LabVIEW® na integráciu tepelných dát. Presný kalibrátor Voltcraft TK-1000 je perfektný univerzálny prístroj na profesionálne meranie. Kalibrátor meria a simuluje desať rôznych typov. FLIR E52 je začiatkom série Exx a ponúka rozlíšenie a citlivosť, ktoré sú potrebné pre základné monitorovanie stavu a pre elektrickú/mechanickú kontrolu.
Zobraziť produkt Zobraziť produkt Zobraziť produkt Zobraziť produkt

 

Najlepší dodávatelia

Naše službyKalibračná služba

Viac informácií »Žiadosť o cenovú ponuku

Viac informácií »Termínované objednávky

Viac informácií »Conrad Connect

Viac informácií »

 

 

Doplnkové služby platformy Conrad Sourcing