Presné výsledky merania nie sú dielom náhody. Vznikajú na základe optimálnej súhry vysoko kvalitnej meracej techniky, odborného používania a správnej interpretácie. Vo výskumných laboratóriách predstavuje profesionálna meracia technika základ vedeckej práce.
Spoločnosť Conrad je vašou nákupnou platformou pre meracie a analyzačné prístroje vo všetkých profesionálnych odvetviach, ako je výskum a vývoj, v laboratóriách, dielňach a vo výrobe.

 

Váhy KERN Laboratórne vybavenie RIGOL Akcia FLUKE GOSSEN METRAWATT

       

 

 

Váhy Kern

KERN ma už viac ako 175 rokov skúseností v oblasti vážiacej a meracej techniky, mikroskopov a refraktometrov, vrátane rozsiahlej ponuky služieb pre kalibráciu a ciachovanie. Aj preto je spoločnosť KERN & SOHN vašim spoľahlivým partnerom, pokiaľ sa jedná o vybavenie vášho laboratória a dielne.

Modely KERN ponúkajú riešenie pre váženie naprieč brandžami a systémami – skrátka pre každý prípad použitia: od štandardných modelov pre jednoduchšie základné využitie, až po prémiové modely pre vysoko presnú a efektívnu prácu v náročných laboratórnych podmienkach.

Vreckové a základné váhy

Mobilní a univerzálne použiteľní pomocníci špeciálne pre kontrolné váženie nezávisle na umiestnení v oblasti výroby, kontroly kvality a terénneho výskumu.

 

Zobraziť produkty ›

Laboratórne a analyzačné váhy

Tieto modely sú vybavené všetkými bežnými laboratórnymi funkciami, dátovými rozhraniami a vysoko presnými systémami merania a spĺňajú všetky predpoklady pre prácu v náročných laboratórnych podmienkach.

Zobraziť produkty ›

Počítacie váhy

Hodia sa najmä na pravidelné kontroly zásob surovín, náhradných dielov, súčiastok, polotovarov alebo tovaru na predaj.

 

Zobraziť produkty ›

 

Plošinové váhy

Plošinové váhy sa hodia napríklad na prevažovanie súčiastok alebo v rámci kontroly kvality, pri kompletizácii a tiež v oblasti zasielania a logistiky.

Zobraziť produkty ›

 

Mikroskopy

Na skúmanie vzoriek, ich analýzu, meranie a dokumentáciu výsledkov sa hodia stereoskopické a digitálne mikroskopy Kern&Sohn.

Zobraziť produkty ›

 

Refraktometre

Slúžia na monitorovanie vlastností chladív a mazív, rovnako ako na určovanie obsahu cukru a alkoholu v nápojovom a potravinárskom priemysle a v spracovaní.

Zobraziť produkty ›

Predstavované produkty:

 

    

Viacpočetné metódy merania v oblasti IoT

Vývoj v oblasti internetu vecí (IoT) vyžaduje na jednej strane stále ďalšie funkcie a na druhej strane vysokú spoľahlivosť napájania z akumulátora. Už počas prvých krokov vývoja je tu potrebná flexibilná meracia technika, ktorá užívateľovi zaručuje komplexnú technológiu, poskytujúcu akúkoľvek funkciu. Spoločnosť Rigol prináša vďaka množstvu meracích prístrojov komplexné riešenie, ktoré vyhovie aj tým najnáročnejším požiadavkám na meranie.

Riešenia IoT sú vo väčšine prípadov tiež napájané z akumulátora a je možné ich pripojiť k internetu napríklad aj bezdrôtovo. Vďaka kompaktnej konštrukcii je dôležitou témou aj elektromagnetická kompatibilita, ktorá by mala byť už vopred nepretržite kontrolovaná. Spoločnosť Rigol ponúka riešenie na analýzu riadenia napájania, na zaisťovanie kvality dátových vedení a testov komponentov.

 

 

Rada multimetrov DM3058E

Zobraziť produkty »

 

Rada osciloskopov MSO5104

Zobraziť produkty »

 

Rada spektrálnych analyzátorov SA3015N

Zobraziť produkty »

 

Rada laboratórnych napájacích  zdrojov DP832

Zobraziť produkty »

 

Predstavované produkty:

 

Nakúpte Fluke a získajte ďalší prístroj Fluke zadarmo!

Od hodnoty nákupu 100€ obdržíte merací prístroj Fluke alebo príslušenstvo ZADARMO.

Pokiaľ si kúpite jeden prístroj Fluke (Fluke Industrial, Fluke Calibration, Fluke Networks), môžete si vybrať jeden ďalší kvalitný produkt Fluke ako darček. Táto kampaň je rozčlenená do 6 cenových skupín a podľa toho, do ktorej cenovej skupiny váš nový výrobok Fluke patrí, môžete si vybrať i darček.

Zistite viac o akcii ››

 

Predstavované produkty:

Predstavované produkty Gossen Metrawatt:

Najlepší dodávatelia:

  

Naše službyKalibračná služba

Viac informácií »

 Žiadosť o cenovú ponuku

Viac informácií »

 Termínované objednávky

Viac informácií »

 

Ďalšie zaujímavé témy:

Pozrite sa na profesionálne technológie pre testovanie a meranie od známych značiek. 

Viac informácií »

Viac o našich aktuálnych ponukách a akciách.

Viac informácií »