Důležité informace - IDEME NAPLNO!

Užívateľské recenzie Conrad

O čo sa jedná?

Ste naším fanúšikom na Facebooku? Už ste u nás nakupovali? Áno? Napíšte užívateľskú recenziu k zakúpenému výrobku a Conrad Vás odmení zľavou 10,- € na Váš ďalší nákup.

Čo sú to užívateľské recenzie?

Užívateľská recenzia by mala byť originálnym pohľadom jednotlivých zákazníkov na výrobok, ktorý už dlhodobo používajú. Vďaka dlhodobejším skúsenostiam by ste mali byť schopní objektívne zhodnotiť plusy a mínusy výrobku.

Kde sa recenzia zobrazí?

Schválené recenzie budú mať svoju vlastnú stránku, na ktorú budeme odkazovať priamo v detaile výrobku, na sociálnych sieťach aj v tlačených materiáloch. Pri každej takejto recenzií bude zobrazené meno autora.

Čo je prínosom?

Firma Conrad chce svojim zákazníkom poskytovať maximálne informácie o svojom tovare a práve dlhodobý pohľad zákazníka na zakúpený výrobok je tou správnou cestou, ako informovať potenciálnych kupcov. Druhým prínosom je samozrejme odmena, ktorá pripadne každému recenzentovi.

Ako publikovať recenziu?

Zhotovené recenzie nám posielajte na e-mailovú adresu rudolf.srutka@conrad.cz i s fotografiami s predmetom "Conrad - užívateľská recenzia" - V e-maile uveďte objednávacie číslo výrobku, na ktorý bola recenzie vytvorená.

Pravidlá

Recenzia by mala byť na produkt, ktorý sa nachádza v sortimente www.conrad.sk a je skladom. Obsahovo by recenzia mala mať minimálne 1 normostranu textu. Conrad Electronic môže recenziu zverejňovať na svojich vlastných webových stránkach a sociálnych sieťach s uvedením mena a priezviska autora. Conrad Electronic si vyhradzuje právo odmietnuť recenziu (napr. ak pôjde len o krátky text, bude nespisovne napísaná, nebude písaná autorom, ale skopírovaná z iných zdrojov a pod.)

Odporúčanie

  • Pri písaní recenzie je dôležitý Váš pohľad na výrobok a Vaše skúsenosti.
  • Vyvarujte sa strohých technických informácií, ktoré nájdete v manuáli.
  • Snažte sa písať zrozumiteľne, oddeľovať témy odseku a vyvarujte sa gramatických chýb.
  • Nezabudnite ohodnotiť svoje skúsenosti.
  • Výrobok odfoťte. Nezáleží, že nemáte špičkové vybavenie.
  • Nebojte sa vložiť graf či porovnávaciu tabuľku.
  • Ohodnoťte seba, či ste skúseným užívateľom, alebo začiatočník.
  • Na záver ohodnoťte výrobok (plusy/mínusy).

Príklad

Vzorovú užívateľskú recenziu nájdete tu:
www.conrad.sk/test-mobilnej-nabijacky-mipow-power-tube-2200.t100

Pre komfortnejšie prehliadanie nášho eshopu používame cookies. Prechádzaním webu súhlasíte s ich používaním.

Conrad Electronic