CONRAD – PROCUREMENT. SIMPLE. FAST. COMPREHENSIVE

Že je podnikanie čoraz zložitejšie? Práve preto ho zjednodušujeme.

Nákupná platforma Conrad je pre vás tým najlepším riešením, pretože vám jednoducho a bez problémov poskytne odpovede na všetky vaše otázky a výzvy.

Ponúkame pohodlný nákup od jedného dodávateľa, ktorý pre vás zabezpečí všetko, čo potrebujete. Je to jednoduché. Pochopili sme, čo je pre vás dôležité - a urobíme všetko pre to, aby ste si to mohli zaobstarať čo najjednoduchšie! Preto naša nákupná platforma kryje všetky vaše technické a prevádzkové potreby - jednoducho, rýchlo a komplexne. Aby váš biznis rástol úspešne.

Jednoduché, protože...

 

...vďaka konsolidácii dodávateľov ľahko ušetríte procesné náklady a v každom okamihu si udržíte prehľad - vďaka nášmu jedinečnému sortimentu produktov.

Zistiť viac ›  

 

...Vám vďaka našim riešeniam eProcurement ponúkame celú radu výhod prostredníctvom elektronických katalógov a viazanosti ponúk. Ušetríte tak čas aj náklady.

Zistiť viac ›  

 

...zaisťujeme nielen produkty. Vďaka nášmu rozsiahlemu portfóliu služieb je teraz nakupovanie jednoduché ako nikdy predtým.

Zistiť viac ›  

 

Nech už potrebujete čokoľvek, my to zaistíme

Conrad Sourcing Platform. Viac než len nákup.

Vďaka našej nákupnej platforme pokryjete všetky svoje technické a prevádzkové potreby kedykoľvek. Pohodlné nakupovanie od jedného dodávateľa vám ponúka prístup k viac ako 750.000 produktom. Získate tak rýchlo, bez komplikácií a spoľahlivo všetko, čo pre svoje podnikanie potrebujete - od jednotlivých náhradných dielov až po vysoké počty kusov.

Viac informácií ›