Zaistite, aby všetky vaše technologické potreby boli splnené rýchlymi a bezproblémovým nákupmi a službami na jednom mieste. Conrad Sourcing Platform ponúka sortiment viac ako 750 000 produktov od známych značiek. Využite výhody našej rady produktov, od základných prvkov až po kompletné riešenie. Poskytujeme všetko, čo vaša spoločnosť potrebuje na dosiahnutie svojich cieľov.

Pomáhame zefektívniť a sprehľadniť váš nákupný proces. Vďaka našej komplexnej ponuke môžeme nájsť riešenie eProcurement plne prispôsobené potrebám podnikov všetkých veľkostí.

 
 

Vaše výhody s platformou Conrad Sourcing

Viac ako 750 000 produktov

V spoločnosti Conrad neustále rozširujeme našu ponuku o výrobky od popredných výrobcov. Preto sa na nás môžete vždy spoľahnúť a vyhovieť všetkým vašim technologickým potrebám. Simple. Fast. Comprehensive.

Zoznámte sa s našimi značkami ›  

 

Individuálne riešenie

Potrebujete nákupné riešenie šité na mieru vašim potrebám? Naše riešenie eProcurement uľahčí prácu na diaľku, distribuovanú prácu a zjednoduší procesy nákupu akéhokoľvek podniku.

eProcurement riešenia ›  

 

Neustále technické inovácie

Spolu s našimi dodávateľmi a partnermi na trhu sa snažíme predstaviť nové trendy v rámci nášho programu "Zameranie na technológiu", vďaka ktorému môžeme ponúknuť spoločnostiam najnovšie produktové riešenia.

Zistiť viac ›  

 


 

Conrad Sourcing Platform je najlepšie riešenie

Simple

Pretože získate jednoducho a bezproblémovo odpovede a riešenia na všetky vaše výzvy, pred ktorými momentálne stojíte.

Zistiť viac ›

Fast

Pretože to, čo potrebujete, bez námahy nájdete, jednoducho objednáte a rýchlo dostanete.

Zistiť viac ›

Comprehensive

Pretože u nás nájdete pokrytie pre všetky svoje technické potreby. Či už sa jedná o produkty, služby nebo individuálne riešenia.

Zistiť viac ›

 

Zoznámte sa s platformou Conrad Sourcing

✔ Takmer 100 rokov technických skúseností
✔ Výnimočne široký a všestranný sortiment
✔ Riešenie eProcurement na mieru

Zaregistrujte sa hneď a staňte sa súčasťou úspešného príbehu platformy Conrad Sourcing Platform!

Vytvoriť účet ›