YOUR SOURCING PLATFORM - pro technologie a elektroniku

Vaše podnikanie sa mení, je stále komplexnejšie a rýchlejšie. Vplyv techniky je pritom stále väčší. Potrebujete rýchlu technickú podporu. Vaše stroje sa nesmú zastaviť len preto, že chýba nejaký diel. Potrebujete niekoho, na koho sa môžete kedykoľvek a kdekoľvek spoľahnúť. Preto sme tu pre vás – YOUR SOURCING PLATFORM.

 
 

Vaše výhody s platformou Conrad Sourcing

Viac ako 750 000 produktov

V spoločnosti Conrad neustále rozširujeme našu ponuku o výrobky od popredných výrobcov. Preto sa na nás môžete vždy spoľahnúť a vyhovieť všetkým vašim technologickým potrebám. Simple. Fast. Comprehensive.

Individuálne riešenie

Potrebujete nákupné riešenie šité na mieru vašim potrebám? Naše riešenie eProcurement uľahčí prácu na diaľku, distribuovanú prácu a zjednoduší procesy nákupu akéhokoľvek podniku.

Osobná starostlivosť

Naši odborníci vám vždy radi poradia. Poskytujeme technickú podporu na najvyššej úrovni vďaka kvalifikovaným predajným technikom pracujúcim v kancelárii zákazníckych služieb. Naši zamestnanci vám pomôžu posunúť vaše nákupy na vyššiu úroveň.

Neustále technické inovácie

Spolu s našimi dodávateľmi a partnermi na trhu sa snažíme predstaviť nové trendy v rámci nášho programu "Zameranie na technológiu", vďaka ktorému môžeme ponúknuť spoločnostiam najnovšie produktové riešenia.

 

Conrad Sourcing Platform je najlepšie riešenie

Simple

Pretože získate jednoducho a bezproblémovo odpovede a riešenia na všetky vaše výzvy, pred ktorými momentálne stojíte.

Fast

Pretože to, čo potrebujete, bez námahy nájdete, jednoducho objednáte a rýchlo dostanete.

Comprehensive

Pretože u nás nájdete pokrytie pre všetky svoje technické potreby. Či už sa jedná o produkty, služby nebo individuálne riešenia.

 

Zoznámte sa s platformou Conrad Sourcing

 Takmer 100 rokov technických skúseností
 Výnimočne široký a všestranný sortiment
 Riešenie eProcurement na mieru

Zaregistrujte sa hneď a staňte sa súčasťou úspešného príbehu platformy Conrad Sourcing Platform!

Pridaj sa teraz  

 

 

Informácie a pomoc