✔ Jednoduchá integrácia s vaším objednávkovým systémom
✔ Koordinovaný, pevný cenník a sortiment
✔ Frekvencia jednotlivých aktualizácií podľa požiadaviek používateľa
✔ Simple. Fast. Comprehensive.

Vyplňte formulár

Neustále aktualizácie, fixné ceny, stály sortiment - transparentný nákup

Elektronický katalóg je prispôsobená ponuka pripravená pre vašu spoločnosť vo forme súboru XML alebo CSC/XLSX. Vaša spoločnosť je môže implementovať do svojich interných systémov pomocou vyhradeného softvéru alebo za účasti externého operátora, ako sú Ariba, Oracle, Simple System a Mercateo.

eKatalog ponúka jednoduchý spôsob, ako zefektívniť a zvýšiť transparentnosť nákupných procesov, vďaka neustále rastúcemu sortimentu s neustále sa meniacimi cenami a aktualizáciami. Podporujeme všetky dátové formáty ako BMEcat, CSV, XLS a mnoho ďalších.

Zefektívnite svoje procesy a ušetrite čas i peniaze za nákupy

Stále ceny

Ceny vo vašom eKatalógu sú pevné do ďalšej aktualizácie. Intervaly môžeme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Digitálny, bezpečný a certifikovaný

eKatalog je k dispozícii v rôznych formátoch, ako je BMEcat, CIF alebo csv. Sú možné klasifikácie, ako sú všetky populárne verzie eClass a UNSPSC a tiež dátové formáty ako BMEcat, CSV, TXT, XLS a Datanorm.

Dynamizácia cez API

Môžeme dynamizovať váš statický adresár pomocou API (Application Programming Interface). To vám umožní vyhľadávať požadované informácie o produkte prostredníctvom živej komunikácie. Prenos dát prebieha takmer v reálnom čase.

Konzultácie na mieste - počas európskej Roadshow

Dohodnite si schôdzku na Conrad European Roadshow a nechajte si poradiť na mieste - v 8 krajinách, od 8. septembra do 30. novembra.

Viac informácií ›

EKATALÓG JE PERSONALIZOVANÁ PONUKA PRISPÔSOBENÁ SYSTÉMU VAŠEJ SPOLOČNOSTI

Kontaktujte nás ›

Ďalšie zaujímavé témy:

Conrad Sourcing Platform

Viac než len zásoby. Poskytujeme vhodné produktové a nákupné riešenia, ktoré vaša firma potrebuje k rozvoju a k riešeniu technologických výziev. Čokoľvek potrebujete, my to zaistíme!

Dozvedieť sa viac ›

Technika pod drobnohľadom

Moderné technológie pre priemysel v oblasti elektroniky, automatizácie, stavebné a inštalačné technológie a tiež riešenie pre servisné služby. Produktové riešenia prispôsobené vašim potrebám.

Dozvedieť sa viac ›