STATICKÉ RIEŠENIE PRE VÁŠ SYSTÉM

✔ Jednoduchá integrácia s vaším objednávkovým systémom

✔ Koordinovaný, pevný cenník a sortiment

✔ Frekvencia jednotlivých aktualizácií podľa požiadaviek používateľa

Neustále aktualizácie, fixné ceny, stály sortiment - transparentný nákup

Elektronický katalóg je prispôsobená ponuka pripravená pre vašu spoločnosť vo forme súboru XML alebo CSC/XLSX. Vaša spoločnosť je môže implementovať do svojich interných systémov pomocou vyhradeného softvéru alebo za účasti externého operátora, ako sú Ariba, Oracle, Simple System a Mercateo.

eKatalog ponúka jednoduchý spôsob, ako zefektívniť a zvýšiť transparentnosť nákupných procesov, vďaka neustále rastúcemu sortimentu s neustále sa meniacimi cenami a aktualizáciami. Podporujeme všetky dátové formáty ako BMEcat, CSV, XLS a mnoho ďalších.

Zefektívnite svoje procesy a ušetrite čas i peniaze za nákupy

Stále ceny

Ceny vo vašom eKatalógu sú pevné do budúcej aktualizácie. Intervaly môžeme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám.

Digitálny, bezpečný a certifikovaný

eKatalóg je k dispozícii v rôznych formátoch, ako je BMEcat, cif alebo csv. Sú možné klasifikácie, ako sú všetky populárne verzie eClass a UNSPSC, a taktiež dátové formáty ako BMEcat, CSV, TXT, XLS a Datanorm.

Dynamizácia cez API

Môžeme dynamizovať váš statický adresár pomocou API (Application Programming Interface). To vám umožní vyhľadávať požadované informácie o produkte prostredníctvom živej komunikácie. Prenos dát prebieha takmer v reálnom čase.

Odborné poradenstvo

Naši špecialisti vám radi poradia s výberom správneho riešenia E-Procurement a pomôžu s konfiguráciou systému.E-KATALÓG JE PERSONALIZOVANÁ PONUKA PRISPÔSOBENÁ SYSTÉMU VAŠEJ SPOLOČNOSTI

Conrad Sourcing Platform

Viac než len zásoby. Poskytujeme vhodné produktové a nákupné riešenia, ktoré vaša firma potrebuje k rozvoju a k riešeniu technologických výziev.

Dozvedieť sa viac ›

Služby Conrad

Všetky služby na jednom mieste pre vaše podnikanie, od kalibračnej služby, cez termínované objednávky až po rýchly.

Dozvedieť sa viac ›