Optimalizujeme Vaše procesy spojené s nakupovaním - efektívne a transparentne

Spoločnosť Conrad ponúka radu riešení e-procurement, šitých priamo na mieru, ktoré Vám pomôžu pri optimalizácii procesov spojených s nakupovaním. Ušetríte tak nielen čas a peniaze, ale navyše si udržíte aj prehľad - v každom okamihu digitálneho procesu nakupovania.

Využite nášho individuálneho a osobného odborného poradenstva - od implementácie až po podporu počas prevádzky. Nájdeme pre Vás optimálne riešenie nákupov bez ohľadu na to, ako špecifický je Váš biznis.

Máte záujem? Tak si hneď vyžiadajte svoje riešenie eProcurement na mieru!

Mám záujem o eProcurement ›

Pridaná hodnota, ktorú Vám zabezpečí Conrad eProcurement

Mimoriadne vysoká efektivita

Vďaka našim na mieru strihaným, inovatívnym riešeniam e-procurement celkovo minimalizujete a zautomatizujete doby spracovania Vašich objednávok, zamedzíte nákupom typu MaverickBuying a signifikantne znížite svoje náklady pri nakupovaní.

Individuálne prispôsobenie

Na základe našej širokej ponuky riešení e-procurement pripravíme optimálne riešenie akýchkoľvek Vašich potrieb. U nás vždy nájdete to, čo hľadáte - či už sa jedná o riešenie na báze internetového prehliadača Conrad Smart Procure, riešenie OCI / PunchOut alebo individuálne e-katalógy.

 

Transparentné riešenie

Vďaka našim transparentným a efektívnym riešeniam pre e-procurement si vždy udržíte kompletný prehľad o Vašich nákupoch. Môžete schvaľovať skupiny tovarov pre jednotlivé oddelenia, prideľovať budgety a tým proces schvaľovania úplne zautomatizovať.

Osobné poradenstvo

Priamy kontakt s našimi expertmi na e-procurement pre Vás znamená maximálnu možnú flexibilitu a nezávislosť. Preto Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky týkajúce sa zriadenia systému alebo prevádzky Vášho riešenia e-procurement od firmy Conrad.

Pre koho sa Conrad eProcurement hodí?

Ideálne a čo možno najefektívnejšie riešenie e-procurement ponúkame našim obchodným partnerom, so zohľadnením ich technických možností. Už v prípade pravidelných objednávok sa Vám bezplatné napojenie Vašej firmy na e-procurement oplatí.

Aby sme mohli plniť Vaše priania cielene, ponúkame Vám celý rad rôznych možností, ktoré prinášajú v každej situácii to správne riešenie pre malé, špecializované firmy, pre stredne veľké spoločnosti aj obrie koncerny s niekoľkými tisíckami zamestnancov.

Aby sme Vám výber vhodného riešenia e-procurement uľahčili, pripravili sme pre Vás informačný leták, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na nasledujúcom odkaze.

CSP – Conrad Smart Procure

Ponuka, ktorá zaujme najmä menšie a stredne veľké firmy: prostredníctvom praktického riešenia na báze internetového prehliadača Conrad Smart Procure (CSP) môžete využívať všetky výhody moderného spôsobu nakupovania.

✔ Na báze internetového prehliadača, nevyžaduje žiadne rozhrania
✔ Jednoduché napojenie na systém
✔ Vždy aktuálna ponuka produktov a informácie o dostupnosti

OCI/PunchOut

Ideálne riešenie pre stredne veľké a väčšie firmy, ktoré už využívajú systém objednávania alebo systém ERP a chceli by ho rozšíriť o rozhranie EDI alebo API.

✔ Priamy prístup do celého sortimentu Conrad
✔ Integrácia ponuky obchodu prostredníctvom OCI / PunchOut
✔ Stav zásob aktualizovaný v reálnom čase
✔ Efektívne vyhľadávanie produktov

 

E-katalóg

Veľké koncerny často požadujú pevný cenník, ktorý je aktualizovaný len niekoľkokrát do roka. Týmto zákazníkom ponúkame statický a elektronický katalóg. Jedná sa o personalizovanú ponuku pripravenú pre vašu spoločnosť vo forme súboru XML alebo CSC/XLSX.

✔ Individuálne prispôsobený sortiment
✔ Rôzne formáty triedenia a exportu

Aké technické možnosti ponúka e-procurement?

Okrem iného:

 • Napojenie e-shopu na náš široký a neustále sa rozširujúci sortiment, ktorý aktuálne zahŕňa viac ako 750 000 položiek.

 • Prehľadné zobrazenie Vašich individuálnych zákazníckych cien a individuálnych cien

 • Zobrazenie dostupnosti prostredníctvom CSP / OCI v reálnom čase

 • Funkcia OCI 5.0 (Background Search, Detail, Validate, Download-JSON)

 • Elektronické katalógy na mieru zákazníkom, v rôznych formátoch (napr. BMEcat, CIF, csv, atď.)

 • Priamy prístup k sortimentu firmy Conrad vďaka napojeniu OCI / PunchOut

 • Všetky upozornenia týkajúce sa procesu objednávania prebiehajú na základe elektronickej výmeny dát

 • Poskytujeme napojenie cez rozhranie pre všetky bežné systémy objednávania a ERP systémy

 • Riešenie eProcurement od firmy Conrad sú synonymom bezpečnosti:

  • Bezpečná výmena Vašich dát prostredníctvom certifikovaných rozhraní EDI a API, ak si prajete alebo zodpovedajúci prenos dát cez SFTP, HTTPS atď.

  • Hosting aplikácií v Nemecku

 • A mnoho ďalšieho!

Spoločnosť Conrad ako partner pre Váš eProcurement

Na naše individuálne a nákladovo optimalizované riešenia eProcurement pre nákupy sa spoliehajú už tisíce zákazníkov - presvedčte sa sami.

Čoho si naši zákazníci obzvlášť cenia:

 • osobné a kompetentné poradenstvo - od výberu správneho riešenia eProcurement cez jeho zavedenie až po individuálne užívateľské nastavenia,

 • zníženie procesných nákladov a plná transparentnosť procesov spojených s nákupom,

 • bezpečná výmena dát prostredníctvom certifikovaných rozhraní EDI a API, resp. zodpovedajúci prenos dát cez SFTP, HTTP atď.,

 • hosting aplikácií v Nemecku,

 • úzka spolupráca s poprednými poskytovateľmi systémov a napojenie na rozhranie všetkých bežných systémov objednávania a ERP systémov.

 

Mám záujem o eProcurement ›