CONRAD – PROCUREMENT. SIMPLE. FAST. COMPREHENSIVE

Že je podnikanie čoraz zložitejšie? Práve preto ho zjednodušujeme.

Nákupná platforma Conrad je pre vás tým najlepším riešením, pretože vám jednoducho a bez problémov poskytne odpovede na všetky vaše otázky a výzvy.

Ponúkame pohodlný nákup od jedného dodávateľa, ktorý pre vás zabezpečí všetko, čo potrebujete. Je to jednoduché. Pochopili sme, čo je pre vás dôležité - a urobíme všetko pre to, aby ste si to mohli zaobstarať čo najjednoduchšie! Preto naša nákupná platforma kryje všetky vaše technické a prevádzkové potreby - jednoducho, rýchlo a komplexne. Aby váš biznis rástol úspešne.

Jednoduché, protože...

...vďaka konsolidácii dodávateľov ľahko ušetríte procesné náklady a v každom okamihu si udržíte prehľad - vďaka nášmu jedinečnému sortimentu produktov.

...Vám vďaka našim riešeniam eProcurement ponúkame celú radu výhod prostredníctvom elektronických katalógov a viazanosti ponúk. Ušetríte tak čas aj náklady.

...zaisťujeme nielen produkty. Vďaka nášmu rozsiahlemu portfóliu služieb je teraz nakupovanie jednoduché ako nikdy predtým.

Nech už potrebujete čokoľvek, my to zaistíme

Conrad Sourcing Platform. Viac než len nákup.

Vďaka našej nákupnej platforme pokryjete všetky svoje technické a prevádzkové potreby kedykoľvek. Pohodlné nakupovanie od jedného dodávateľa vám ponúka prístup k viac ako 1.000.000 produktom. Získate tak rýchlo, bez komplikácií a spoľahlivo všetko, čo pre svoje podnikanie potrebujete - od jednotlivých náhradných dielov až po vysoké počty kusov.

Viac informácií ›