Bezpečnostný kamerový systém Reolink NVS8-5MD4 5MP PoE je výkonné kompletné riešenie pre spoľahlivé video monitorovanie obytných budov, komerčných nehnuteľností a vonkajších priestorov. Sada pozostáva z 8-kanálového sieťového videorekordéra (NVR) s technológiou PoE s integrovaným 2TB pevným diskom a štyroch 5MP kopulových kamier Reolink s vysokým rozlíšením, ktoré umožňujú centralizované, stabilné a nepretržite dostupné monitorovanie bezpečnosti.
Kamery poskytujú rozlíšenie 2K+ 5MP Super HD (2880 × 1616 pixelov pri 30 fps) a vďaka 1/2,7" CMOS snímaču a svetelnému objektívu (f=2,8 mm, F1,6) presne zachytávajú aj jemné detaily. Široký horizontálny pozorovací uhol 110° zaisťuje komplexné pokrytie oblasti. Pre spoľahlivé monitorovanie v tme sú k dispozícii integrované infračervené LED diódy s dosahom až 30 metrov. Automatický IR filter zaisťuje plynulé prepínanie medzi denným a nočným režimom.
Špeciálnou funkciou je inteligentné rozpoznávanie osôb, vozidiel a domácich zvierat. Analýza s podporou umelej inteligencie rozlišuje relevantné udalosti od nepodstatných pohybov, ako je dážď alebo lístie, čím výrazne znižuje počet falošných poplachov. Upozornenia sa odosielajú v reálnom čase prostredníctvom aplikácie alebo e-mailu.
Vďaka PoE (Power over Ethernet) je inštalácia obzvlášť jednoduchá. Jeden sieťový kábel na kameru prenáša súčasne napájanie aj dáta, čím sa eliminuje potreba samostatných napájacích zdrojov a umožňuje čistá a štruktúrovaná kabeláž. Spoľahlivé hliníkové puzdro bezpečnostných kamier s certifikáciou IP67 ich robí robustnými a vodotesnými. Aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach, ako je dážď, sneh, zima a teplo, kamery spoľahlivo fungujú v interiéri aj exteriéri.
8-kanálový PoE NVR umožňuje pripojenie až 12 IP kamier vrátane 8 káblových kamier a podporuje HDMI a VGA výstupy s rozlíšením až 3840 × 2160 (4K). Systém podporuje všetky IP kamery Reolink PoE s rozlíšením až 16 MP, vrátane bullet, dome alebo PTZ kamier. Integrovaný 2TB SATA pevný disk umožňuje nepretržité nahrávanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Úložnú kapacitu je možné rozšíriť až na 16 TB pomocou rozhraní SATA a eSATA. Moderná kompresia H.265/H.264 zaisťuje efektívne úložisko a využitie šírky pásma.
Pre ďalšiu interakciu systém podporuje obojsmerný zvuk s integrovaným mikrofónom a reproduktorom. Priama komunikácia s návštevníkmi alebo doručovacími službami je preto možná kedykoľvek. Vzdialený prístup je pohodlne dostupný cez Windows, Mac OS, iOS alebo Android, ako aj cez bežné prehliadače, ako sú Edge, Chrome, Firefox alebo Safari. Podporovaných je až 20 používateľských účtov. Neexistujú žiadne priebežné mesačné poplatky.
* Sieťové videorekordéry (NVR) Reolink fungujú iba s IP kamerami Reolink.
* Kamery Reolink, ktoré sú súčasťou súpravy, fungujú iba ako súčasť súpravy.
Sieťový videorekordér: NVS8 Video/audio vstup
IP video vstup: Až 12 IP kamier (max. 8 káblových kamier)
Zvukový vstup: Kamery so vstavaným mikrofónom
Video výstup: 1 port HDMI, 1 port VGA
Rozlíšenie obrazovky: HDMI: 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
VGA: 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
Audio pripojenie: 1 audio výstupný kanál, RCA
Dekódovanie
Kompresia videa: H.265 / H.264
Rozlíšenie živého náhľadu/prehrávania: 7680x2160, 4608x1728, 4512x2512, 4096x3072, 3840x2160, 2560x2560, 2560x1920, 2560x1440, 2048x1536, 2304x1296, 1080p, 720p
Synchrónne prehrávanie: 1–4 kanály (v zábere je iba 1 kanál s rozlíšením 8 MP alebo vyšším)
Pevný disk
SATA: 1 rozhranie SATA
Externý pevný disk: 1 rozhranie eSATA pre pevný disk
Kapacita: Až 16 TB (až 8 TB kapacity na pevný disk)
Externé rozhrania
USB rozhranie: 2x USB 2.0
Sieťové rozhranie (PoE): 8 x RJ-45, 10/100 Mbit/s samoadaptívne PoE Ethernet rozhranie (pre IP kamery)
Sieťové rozhranie (LAN/WAN): 1 x RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s samoadaptívne
PoE
Maximálny výkon na port: 25 W
Podporovaný štandard: IEEE 802.3 af/at
sieť
Sieťové protokoly: HTTP, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPnP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP, FTP
Podporované prehliadače: Edge, Firefox, Chrome, Safari
Podporované operačné systémy: PC: Windows, Mac OS; Smartfón: iOS, Android
Maximálny počet prístupových údajov používateľov: 20 používateľov (1 administrátor a 19 používateľov); až 12 simultánnych video streamov (10 podstreamov a 2 hlavné streamy)
Všeobecne
Napájanie: DC 48 V ~ 52 V
Spotreba energie:< 10 W (bez HDD a PoE)
Prevádzkové prostredie: Teplota: -10 °C ~ +45 °C (14 °F ~ 113 °F);
Vlhkosť: 10 % ~ 90 %
Rozmery: 255 mm (Š) x 49,5 mm (V) x 230 mm (H)
Hmotnosť: 1,4 kg (bez pevného disku)
Relink bezpečnostná kamera
Video a zvuk
Obrazový snímač: 1/2,7" CMOS snímač
Rozlíšenie videa: 2880 x 1616 (5,0 megapixelov) pri 30 snímkach za sekundu
Objektív: f=2,8 mm pevný, F=1,6
Formát videa: H.264
Pozorovací uhol: Horizontálny: 110°; Vertikálny: 57°; Diagonálny: 133°
Denný/nočný režim: IR filter s automatickým prepínaním
Nočné videnie: Do 30 m (infračervené LED diódy: 2 kusy/1,8 W/850 nm)
Zvuk: Obojsmerný zvuk
napájanie
POE: IEEE 802.3af, 48V aktívne
Jednosmerné napájanie: 12,0 V/1 A jednosmerného prúdu,< 12 W
rozhranie
Napájanie: Pripojenie jednosmerného napájania
Systém: Tlačidlo resetovania
Ethernet: 1 x 10M/100Mbps RJ45
Úložisko: Slot pre kartu Micro SD (max. 256 GB)
Zvuk: Vstavaný mikrofón a reproduktor
Softvér
Snímková frekvencia: Hlavný stream: 2 fps – 30 fps (predvolené: 30 fps); Vedľajší stream: 4 fps – 15 fps (predvolené: 10 fps)
Bitová rýchlosť: Hlavný stream: 2048 kB/s – 6144 kB/s (predvolené: 5120 kB/s); Vedľajší stream: 64 kB/s – 1228 kB/s (predvolené: 256 kB/s)
Prehliadače: IE, Edge, Chrome, Firefox, Safari
Operačný systém: PC: Windows, Mac OS; Smartfón: iOS, Android
Inteligentný alarm: Detekcia pohybu / Detekcia osôb / Detekcia auta / Detekcia domácich zvierat
Režim nahrávania: Nahrávanie pohybu / Plánované nahrávanie / Nahrávanie 24/7 (Predvolené: Nahrávanie pohybu)
Sieťové protokoly a štandardy: HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P
Maximálny počet prístupových údajov používateľov: 20 používateľov (1 administrátorský účet a 19 používateľských účtov); Podporuje až 12 simultánnych video streamov (10 podstreamov a 2 hlavné streamy)
Kompatibilita s inteligentnou domácnosťou: Google Assistant
pracovné prostredie
Teplota: Prevádzková teplota: -10 °C až +55 °C (14 °F až 131 °F)
Vlhkosť: Prevádzková vlhkosť: 10 % ~ 90 %
Trieda ochrany: IP 67
Veľkosť a hmotnosť
Rozmery: Φ 117,4 x 103,8 mm
Hmotnosť: 526 g
Tento text bol preložený strojovo.