Káble a príslušenstvo

Náš sortiment jednožilových a viacžilových káblov pre širokú možnosť použitia v priemysle, kanceláriách a hobby, rovnako ako vhodné príslušenstvo, umožňuje kúpiť všetky produkty, ktoré potrebujete, na jednom mieste. Ponúkame okrem iného: riadiace, koaxiálne a telekomunikačné káble, káble na prenos dát, optické káble a fotovoltaické káble. Samozrejmosťou je aj príslušenstvo potrebné na inštaláciu - držiaky káblov, sťahovacie pásky, káblové priechodky, ale aj káblové štítky a zmršťovacie bužírky. Naša ponuka navyše zahŕňa aj prístroje na testovanie káblov a elektroinštalácií, ktoré zaistia bezpečnosť a spoľahlivosť vašich systémov. Inštalatéri ocenia náradie pre káble, vrátane profesionálnych krimpovacích, rezačiek a odstraňovačov izolácie – každú inštaláciu uľahčia a urýchlia. Zoznámte sa s celou širokou ponukou a vyberte si pre seba to najlepšie riešenie.

 

Viacžilové káble

Jednožilové káble

Testovanie káblov

Príslušenstvo pre káble

Najlepšie značky na trhu


Káble v metráži

V rámci nášho servisu káblovej metráže ponúkame prispôsobenie káblov a hadíc presne podľa vašich požiadaviek. Vy môžete profitovať z rýchleho dodania, ktoré je pre firmu Conrad typické, a to bez dodatočných nákladov. Z viac ako 6 400 druhov káblov, hadíc a príslušenstva, ktoré máme v ponuke, si môžete vybrať presne taký produkt, aký potrebujete.

Odporúčané témy


Termínované objednávky

Spoločnosť Conrad je vaším profesionálnym partnerom v oblasti termínovaných objednávok, ktorý vám pomôže prediktívne plánovať vaše dodávky. Úplne jednoducho tak zaistíte svoje interné procesy spracovania a zamedzíte zmene cien a krízovým situáciám. Obráťte sa na obchodného zástupcu, ktorý vám pomôže vybrať riešenie vyhovujúce vašim požiadavkám.

Naše odporúčania

Mohlo by vás zaujímať